2

@MessiForeverTheBest
Miałem na myśli to, że jak Zwolińska powiedziała "Iga zawsze zasługuje na tytuł i raz przeżyje, jak go nie wygra, a dla kajaków mój tytuł to szansa na promocję dyscypliny", to po tych słowach Zwolińska przez fanki Świątek była atakowana. Powodem ataku była właśnie ta wypowiedź, bo one zinterpretowały to tak, że Zwolińska nie lubi Świątek i źle się o niej wypowiedziała.

4

Karol Stopa ma sporo racji. Już zrezygnowałem z komentowania na Twitterze, bo nawet jeżeli napiszesz coś opartego o merytorykę, to zaraz dostajesz rykoszetem, że podcinasz skrzydła, że hejtujesz, że sam wyjdź na kort.

Pamiętam zresztą, jak rzuciły się na Klaudię Zwolińską, która zdobyła tytuł Sportowca Roku i powiedziała, że Iga zawsze zasługuje na tytuł Sportowca Roku, ale raz przeżyje, gdy go nie zdobędzie, a dla kajakarstwa to szansa na promocję. Stała się wrogiem numer 1.


10

No dla takiej postaci jak Ronaldinho trzeba obejrzeć. Premiera już w czwartek.


3

@Kapitan hawk
Ten za czasów Guardioli, gdzie po kilkunastu minutach już prowadziliśmy kilkoma bramkami. To było chyba w sezonie 08/09.

47

Wspaniały. Niepowtarzalny. Wyjątkowy. Ktoś powie, że jak zwykle marudzę, ale naprawdę nie ma już takich piłkarzy.

Dodać do Barcelony Hansiego Flicka obrońcę z takim charakterem. Ach, ale by to chodziło.


1

@Pressinho
Widzę, że kolega lubi, gdy coś się dzieje.

0

@Starrk
Mogą chyba.

3

@Encore
Ten jak dostrzegł kolejne pozytywy dla siebie. Sprytne.

7

Cristiano Ronaldo zdobywa mistrzostwo świata po tym jak pokonuje w finale Argentynę, zostaje królem strzelców turnieju, zdobywa Złotą Piłkę, Barca wygrywa Ligę Mistrzów, mistrzostwo Hiszpanii, a Rudiger i Vinicius zostają zawieszeni na 10 spotkań.

Bierzecie w ciemno taki scenariusz? Osobiście bym się zgodził tu i teraz.

14

Liczba bezbramkowych remisów w poszczególnych ligach.


19

Rewanżowy mecz Ligi Mistrzów. Prowadzimy 0-3. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry dogrywki arbiter dyktuje rzut karny dla Atletico. Garcia broni strzał Alvareza, a Araujo chce wybić piłkę…
https://x.com/juancoronelpy/status/2043458184652665115

6

Sprawa strzelaniny w Bystrzycy Kłodzkiej robi się dużo mniej jednoznaczna, niż mogło się wydawać na początku.

Z relacji śledczych wynika, że najpierw doszło do kłótni między mężczyzną a trzema osobami, po czym strony się rozeszły. Po tym podejrzany miał wrócić do domu, zostawić psa i zabrać broń, a następnie ponownie udał się na miejsce.

Dopiero wtedy miało dojść do drugiej konfrontacji. Według prokuratury najpierw padł strzał ostrzegawczy, a chwilę później seria strzałów, z których jeden śmiertelnie trafił 26-latka.

To właśnie dlatego czyn miał zostać sklasyfikowany z art. 148 k.k.

Źródło: Radio Wrocław

5

Jeżeli wyeliminujemy jutro Atletico, to wrzucam zdjęcie Juliana Alvareza na awatar.

4

Skoro wybory na Węgrzech wygrał Peter Magyar, to czy w takim razie w Czechach powinien wygrać Petr Cech, a w Polsce Piotr Polak?


0

@Deathwing112
Doliczyli Ci 3 zł do paragonu, dostałeś 5 zł, czyli 2 zł do przodu. Faktycznie zarobiłeś!

13

Wybory na Węgrzech to temat zastępczy dla porażki Realu Madryt w walce o tytuł mistrza Hiszpanii.

6

@FCBparasiempre
Można się tylko kłaniać.

3

@Szicek10
Prowadzę własną działalność, w której uczę języka polskiego i piszę książki.

1

Niby nie powinno się cieszyć się z kontuzji zawodnika, ale nie da się ukryć, że jest w tym jakaś sprawiedliwość i równowaga, że rzeźnik Romero, który wielokrotnie polował na nogi rywali, teraz sam schodzi z kontuzją.


1

@Roobo
A my wiemy, co się tam w zasadzie stało? Jakie były dokładne okoliczności tego zdarzenia?

2

@Encore
Po prostu chce odpocząć od futbolu.

8

Marcus Rashford wygra ligę hiszpańską szybciej niż Kylian Mbappe.

6

@Frimpong
Myślę, że status Drogby podnosi to, że on strzelał w tych ważnych momentach. Ma na koncie 9 goli w finałach.

2

Trzymajcie się tam w tym Liverpoolu.


35

Carlos Bacca:
– Wielu ludzi pyta mnie, dlaczego jestem z tak normalną kobietą, a nie z jakąś modelką. Moja żona była jedyną kobietą, która pokochała mnie, kiedy sprzedawałem ryby. Jedyną, która kiedy byłem nikim, dała mi to, co najpiękniejszego może dać kobieta: swoje towarzystwo i bezinteresowną miłość.

– Ponadto jest najlepszą matką, jaką mogłem podarować moim dzieciom. Jak nie zapewnić życia pełnego luksusów kobiecie, która dzieliła ze mną niedostatki, a mimo to była szczęśliwa?

1

@clyde @marcin62
Byłem u pani i ona powiedziała, że najważniejsze, kto zaczął.

1

Niesamowite. W tym roku wygrywamy Ligę Mistrzów! I za rok też!


9

Niedziela, wolny dzień, piękne słońce za oknem, a wy zachowujecie się tak, jakby Barcelona miała 9 pkt przewagi nad Realem i była o krok od obrony mistrzostwa Hiszpanii...

1

Pan trener Hansi Flick w drodze po swoje piąte trofeum, a hejterki mogą tylko płakać :*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?