NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Bzyczekk
Są tacy, którzy chowają go w odkurzaczach.
2
@Kozinho.
Tak, ale tak do 40 mln.
3
@esem91
No ja się z nim zgadzam i też uważam, że Real Madryt jest nieustannie ciągnięty przez sędziów.
56
No dla mnie to nie wyglądało, jak mecz pod kontrolą i jak drużyna, która nie miała słabego punktu xD
9
Mogło być gorzej. 2 gole w 6 meczach. Matko bosko, co to był za sezon.
6
@MessiForeverTheBest
Zamiast strzelać w każdym meczu więcej goli niż przeciwnik, to wszystko niepotrzebnie komplikuje.
5
A ja mam nadzieję, że nie wygrają.
Wydają potężne ilości pieniędzy, a i tak od wielu lat grają siermiężny antyfutbol, a na dodatek ich trener i zawodnicy są jednym z wzorcowych przykładów boiskowego chamstwa.
Jeżeli Barcelonie się nie uda, to oby dostali srogi wpierdziel i kolejny raz zostali z trzecim lub czwartym miejscem w lidze.
8
@Faro
Kochany Farusiu, jestem niezmiennie wzruszony, że poświęcasz mi tyle postów. I co ciekawe, że poświęcasz mi pięć kolejnych, gdy jeszcze nie zdążyłem na nie odpisać.
A z racji, że jestem człowiekiem niezwykle miłym, który dobrze Ci życzy, pozwól, że tę absurdalną dyskusję zakończę dobrą radą.
"to Cie wyjaśnił piękny Alavarez".
Nie Cię, tylko Ciebie.
Trzymaj się :*
6
@Danny Gaucho
Kiedyś sobie pośmieszkowałem z Alvareza, a że jest to Argentyńczyk, to teraz Sysia prowadzi wobec mnie krucjatę.
8
@Faro @Sysia11
Czasami naprawdę mam poważne podejrzenia, że wy w ogóle nie kibicujecie Barcelonie, a jedynie kibicowaliście jej w momencie, gdy byli w niej jacyś konkretni piłkarze, które umożliwiały Wam tę sympatię.
8
@Sysia11
Nie wierzę xDDDD
Droga Sysiu, dobra rada, nie bierz internetu zbyt poważnie.
6
Atletico rozpoczęło przygotowania do rewanżu.
2
A Enrique sobie ciśnie bekę ze Slota xD
– Wiem, że Arne Slot to świetny trener. To pierwszy raz, kiedy grają z pięcioma obrońcami. Ale jesteśmy przyzwyczajeni do zespołów, które ciągle zmieniają taktykę… rozegrali świetny mecz. Fizycznie są silni, mają wielu graczy o wysokiej jakości. To był miły mecz i zawsze miło grać przeciwko Arne Slotowi i jego drużynie, ponieważ starają się grać w piłkę nożną w sposób ofensywny i było miło na to patrzeć.
4
@Faro
Przecież Ty i tak nie kibicujesz już Barcelonie, a mecze Cię nie obchodzą, co zresztą sam przyznałeś, więc co dla Ciebie za różnica, kto będzie trenował ten zespół?
3
@Giwera
I prawdopodobnie po raz kolejny przyszykują formę na decydującą część sezonu.
Czapki z głów przed Lucho i jeśli chodzi o Ligę Mistrzów, to jego praca w PSG robi na mnie większe wrażenie niż ta Guardioli w City.
PSG ze zbiorowiska gwiazd stało się zespołem. To się ceni.
3
W sumie człowiek już się tak przyzwyczaił, że to, co się dzieje, nie wywołuje jakiejś złości, żalu czy nie sprawia, że myśli się o tym przez jakiś element dnia. A może to po prostu już mijające lata.
Miłego dnia :)
8
@Faro
Ale jak inny trener przyjdzie, to Fati też nie będzie grał.
0
I weź tu żyw jakąkolwiek sympatię do tego zespołu. Nie dość, że antyfutbol, buc na ławce, to na dodatek zawodnicy, którym chodzi o upolowanie zawodnika.
14
Ach, ale bym obejrzał sobie Raphinhę zasuwającego w pressingu jak dzik. No nic. Trzeba dać radę chociażby po to, by chłop mógł jeszcze zagrać.
9
Lecimy, panowie! Zmobilizować się i wyjaśnić tego argentyńskiego buca, który ciągle marudzi i narzeka w pomeczowych wywiadach, wydaje kolejne setki milionów euro, a potem i tak bije się o trzecie miejsce w lidze, mówiąc, jaki to nie on pokrzywdzony.
I to najlepiej po kontrowersjach, żeby narzekał jeszcze bardziej niż ostatnio.
6
@MOLESTA
Przecież to nie Barciś, tylko Tadeusz Norek.
3
@Starrk
Pogodzę. Kwestia jest taka, że tutaj niepotrzebnie ktoś stawia znak równości pomiędzy tym, co mówi matematyka, a co język. Po prostu pewnych analogii, które w matematyce są poprawne, nie przenosi się na język, bo może to wprowadzać w błąd czy być po prostu "dziwaczne".
Raz więcej? Tego raczej nikt nie używa. Raz tyle? Już prędzej, ale to bardziej w takiej mam wrażenie dialektowo-gwarowej odmianie.
I wtedy raz tyle (czy też jeszcze raz tyle) będzie znaczyło dokładnie to samo, co dwa razy więcej. Czyli jeżeli ktoś ma 10 jabłek, a ja mam 20 jabłek, to mam dwa razy więcej jabłek.
I tak jak mówię, pewnych analogii z matematyki nie przenosi się na język, bo językiem można powiedzieć "1+1 = 1", bo jak wezmę jedną chmurę i jedną chmurę, to mam jedną chmurę. Ale to taki zart :D
3
@Jakchcesz
Proszę mnie nie obrażać. Nie jestem aż taki stary.
2
@macio_944
O, to bardzo ciekawe, co piszesz. Szczerze mówiąc, odkąd rzuciłem etat i przeszedłem na własną działalność, to z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu, ze była to dobra decyzja. I im dłużej jestem na niej, tym czuję coraz większą ulgę. Mam nadzieję, że wypalenie nigdy nie nadejdzie xD
11
Pamiętajcie.
5
@maciekofcb
No tak, bo 10 mln więcej za reprezentanta Hiszpanii, który strzelił dla Barcelony 60 goli i zaliczył 21 asyst, a wcześniej strzelał dla City czy Valencii, to faktycznie to samo, co 45 mln za chłopa, co potruchtał w potężnej lidze argentyńskiej.
11
Jeżeli jest Ci smutno, bo w swoim życiu wydałeś pieniądze na coś głupiego, co teraz leży na półce i jedynie zbiera kurz, to pomyśl sobie o Realu Madryt, który kupił Franco Mastantuono za 45 mln euro.
1
@escarabajo
Nie oglądam takich brzydkich rzeczy. Bardzo mi przykro.
2
"Ataman. Miło bracia, miło" to utwór Jana Kodraka, współtwórcy i członka Lubelskiej Federacji Bardów. To opowieść o silnym, niezależnym, ale też tragicznym przywódcy Kozaków.
@Marusek @JimMorrisonFCB
19
Niewątpliwie odeszła ważna postać futbolu. Pracował do samego końca.