NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ShawnC
KMŚ są nowym tworem, a dawne KMŚ to puchar interkontynentalny.
0
@Kamiloza91
No jak Danny nie będzie wiedział, to już nikt nie będzie wiedział.
5
W obliczu ostatnich wydarzeń i pojawiających się wątpliwości chciałbym uciąć wszelkie spekulacje i oficjalnie poinformować, że Hansi Flick ma moje pełne zaufanie.
0
@Kamiloza91
No właśnie, jak to w końcu jest z tym sekstetem? W przeciągu krótkiego czasu słyszałem, że zdobyli, że nie zdobyli, że zdobyli, że stracili szansę, że zdobyli, a że to nie sekstet, bo za późno rozegrane, itd.
@Danny Gaucho proszę o oficjalny komunikat w tej sprawie, najlepiej w osobnym poście.
8
Hansi Flick
Zawód: trener Barcelony
Hobby: zwalnianie szkoleniowców Realu Madryt.
26.04.2025 Barcelona Hansiego Flicka pokonuje Real prowadzony przez Carlo Ancelottiego
11.01.2026 Barcelona Hansiego Flicka pokonuje Real prowadzony przez Xabiego Alonso
10.05.2026 Barcelona Hansiego Flicka...
0
Niesamowite o jakich bzdurach i pierdołach gadają w tych programach xD
4
@ifoa
Wrócisz. Każdy wraca.
19
87-letni Diego Simeone po raz kolejny próbujący wygrać Ligę Mistrzów.
12
@Ryoumen
To są właśnie polscy eksperci, którym wydaje się, że skoro grali kiedyś w piłkę, to automatycznie muszą znać się na futbolu, a przy okazji mają ego wystrzelone w kosmos.
28
Też tak uważam. Gol po wolnym, którego nie było, to niepotrzebna pieczątka sędziego.
1
@bartekvisca
Lepiej przed.
3
Luis Enrique po tym, jak pozbył się Kyliana Mbappe
26
Zostawcie go! On chce tylko grać w piłkę!
https://x.com/angryeulad/status/2044494261236715825
7
@Kapitan hawk
I tego sobie, Tobie i wszystkim życzę.
3
Sukcesy Realu Madryt w tym sezonie: odpadnięcie z Ligi Mistrzów 24 godziny później niż Barcelona
5
Sprawa jest prosta.
Yamal > Olise.
9
Dajcie spokój Realowi Madryt. Oni tylko chcą grać w piłkę. A to że w sposób nieuczciwy, no to trudno.
0
Piękny mecz, tylko ten Real do wywalenia.
3
Mam dziwne wrażenie, że niektóre osoby, który deklarują się kibicami Barcelony, trzymały wczoraj kciuki, by Barcelona przerżnęła ten mecz.
10
Gdyby Atletico chociaż raz się tak zmobilizowało na Real…
3
@Safrani
I @fart też świętuje.
2
@Safrani
Panie kolego, pełna racja. Właśnie robię kawę, tak że życzę smacznego.
30
Murem za Flickiem.
Pozdrawiam i miłego dnia.
10
Co by nie mówić, słowa Raphinhi są skandaliczne i myślę, że bez względu na wszystko powinno się go ukarać.
Zawieszenie dla Brazylijczyka, -9 pkt dla Barcelony w lidze i pięć rzutów karnych dla Realu Madryt i tak nie powinno być zbyt surową karą.
8
Wchodzę na Twitter i widzę zachwyty Bońka, Orłowskiego czy Wolskiego nad Atletico i Simeone. O co tutaj chodzi? Przecież ten chłop, który co roku wydaje potworne ilości pieniędzy i gra takie antyfutbolowe gówno, to zaprzeczenie jakiejkolwiek idei futbolu. I jeszcze, żeby to przynosiło jakiegokolwiek trofea w Europie, ale on pierwszy raz od 10 lat doszedł do półfinału Ligi Mistrzów. Nie wyobrażam sobie usiąść z synem przed telewizorem i sytuacji, że patrzy na mecz Atletico, zakochuje się w tym, co oni grają. Raczej to prosta droga do obrzydzenia futbolu.
16
No i elegancko. Atletico pokrzywdzone. Nie narzekajcie na sędziów. Hehe.
3
Nowa zasada: 10 fauli Atletico to karny przeciw Barcelonie.
30
Za chwilę i tak pojawią się obiektywni kibice, którzy stwierdzą, że zasłaniamy się arbitrami zamiast skupić się na grze xD
16
Postawienie oszczędności życia na awans Barcelony sprawia, że będziecie bogaci i szczęśliwi. Pozdrawiam serdecznie.
21
Luis Enrique stanie dziś przed szansą, by w swoim trzecim sezonie w barwach PSG zaliczyć trzeci półfinał Ligi Mistrzów:
23/24 – 1/2 finału
24/25 – Zwycięstwo
25/26 –