30

@Katalończyk 99
Nie ma sprawiedliwości na świecie i nigdy jej nie było.

11

@Faro
Nie rozumiem. Czyli jeżeli jakiś piłkarz nie jest w rankingu donejtów u jakiegoś streamera to znaczy, że nie pomaga charytatywnie?

5

@Faro
A skąd wiesz, że piłkarze nie pomagają?

9

Messi gorszy od kobiety.


0

@JimMorrisonFCB
A jak oceniasz ekranizację względem książek? Filmy są kultowe, a ja przyznam się, że książek w ogóle nie czytałem.

1

@JimMorrisonFCB
Tak, redaktor jest bardzo ważny. I co ważne, redaktor to nie ta sama osoba co korektor. Będę pamiętał, choć z reguły wydawcy mają swoich :D

0

@DonCarletto
A ja lubię, momentami znam na pamięć. Tak, wiem, to chore xD

2

@lithotripter
Od Browna moja ulubiona to "Cyfrowa twierdza". Harry wiadomo, wchłonięty.

5

Dziś Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.

Z tej okazji mam do Was pytanie. Do których książek wracacie najczęściej?

Ode mnie :
1. Bolesław Prus – Lalka
2. Adam Mickiewicz – Dziady cz. III
3. Franz Kafka – Proces.

Bardzo lubię thrillery i kryminały, ale nie potrafię tytułów z tego gatunku czytać kolejny raz.

@Safrani @JimMorrisonFCB @Cochise @fcbarcafan19 @Ojciec5tkidzieci i inni.

1

@Arden
Dlaczego bycie byłym polskim piłkarzem to automatycznie pieprzenie farmazonów jako ekspert?

1

@TR3YWAY
W każdym.

3

@esem91
Czy ja wiem, czy najłatwiejszy. Celta na wyjeździe to trzecia siła w całej lidze. Lepsze są tylko Barcelona i Real.

1

@maroon
To znaczy nie mogłeś ruszać głową i wstawać, a rękami i nogami tak. Wytrzymałem.

2

@Lionel_Messi10
No właśnie kusi, żeby zagrać znów w klasykę xD

7

@Luciano99
Czekamy teraz na piękne hasełka o tym, że przemoc nie będzie tolerowana, że dzieci muszą czuć się bezpiecznie, zrobimy marsz milczenia i wracamy do rzeczywistości.

14

@Criss18Barca
Pamiętam, gdy mojemu kuzynowi dokuczano w szkole. W końcu inny kuzyn, a jego starszy brat, się wkurzył i spuścił wpierdziel tym, którzy się nad nim znęcali. Przy okazji zagroził, że jeżeli to się powtórzy, to wywiezie ich do lasu, utnie im genitalia i do końca życia będą bez, a on nawet sam zgłosi się na policję. Chłopak do końca życia miał już spokój.

Obecnie szkoły zwyczajnie mają to gdzieś i idą na łatwiznę. Zamiast interweniować, wolą pozbyć się problemu i powiedzieć prześladowanemu dziecku, że to on ma zmienić szkołę (!!!). On, nie oprawcy. A jak ktoś w końcu nie wytrzyma i sam wymierzy sprawiedliwość, to sam ma problemy i rzuci się mu utartym sformułowaniem, że nie rozwiązuje się takich rzeczy przemocą.

A pani minister zamiast w jakikolwiek sposób starać się cokolwiek zrobić, woli zajmować się tematem długości i szerokości spodni, niż chociaż próbować wypracować jakieś narzędzia, które wyciągałyby konsekwencje z poczynań dyrekcji. Oczywiście dotyczy to każdego ministerstwa i każdych rządów.

No i w tym wszystkim oczywiście tak samo winni są rodzice, którzy zwyczajnie mają w dupie swoje dzieciaki zamiast starać się je wychowywać.

5

@reloaded
Może nie miałem rezonansu kręgosłupa, ale miałem rezonans mózgu. Piszę o tym dlatego, że też wjeżdżałem cały do maszyny. I też badanie było z kontrastem. Nic strasznego. Trochę głośno, ale do przeżycia. Leżałem sobie i tyle. Tyle że nie można się ruszyć, a tak nic złego się nie dzieje. U mnie o tyle było trudno, że miałem rezonans mózgu i przysadki, więc trwało to godzinę, a i tak wytrzymałem.

3

@kanver_
Polscy piłkarze, którzy przegrali króla strzelców z Ukraińcem za 8 mln euro:
– Robert Lewandowski.

Polscy piłkarze, którzy byli drożsi niż Aubameyang:
– Robert Lewandowski.

Ironizuję jak coś.

3

@ranger3120
No ja od kiedy przeszedłem na JDG to jestem zachwycony. Nigdy nie czułem tak ogromnego komfortu psychicznego, a nawet jak zapłacę zusy, skarbówkę i księgową, to mam tyle, że w życiu bym tyle nie zarobił na żadnym etacie xD Odżyłem, bo wcześniej etat mnie niszczył psychicznie.

Chociaż przyznaję, trzeba było odwagi, by zaryzykować.

12

@marcin62
Tacy ludzie powinni być wyłapywani i w jakiś sposób oznaczani w widocznym miejscu, by człowiek od razu wiedział, od kogo trzymać się z daleka.

5

@Karol145
A to wiem, kiedyś nawet miał ból tyłka o Lewego, że gra w Barcelonił. Mówił, że co to ma być Barcelona, że on takiej Barcelonie trzy gole w meczu strzelał. Oczywiście nigdy nie strzelił trzech goli w jednym meczu xD

3

Gdy spotyka się dwóch Koseckich, z których każdy ma ego w chmurach, nie może wydarzyć się nic dobrego.


1

Twitter się zmienił, a Mati nadal taki sam.


7

Angielskie media: Arne Slot zostaje.


16

@MessiForeverTheBest
Ale teraz Wojtek miałby kompana. Ta szatnia wygrałaby wszystko.

2

@Walker
O matko, zapomniałem o CCR, a przecież to kapitalny utwór! Za Floydami nigdy jakoś nie przepadałem.

3

@Safrani
No właśnie o ile lubię ten utwór Cohena i przyjemnie jest go posłuchać, to jednak nie czuję do niego większego sentymentu.

11

Ostatnio ze znajomymi bawiliśmy się w typowanie ulubionych utworów na daną literę. Doszliśmy do "H" i tutaj zdałem sobie sprawę, że mam potężny problem.

Iron Maiden – Halloweed Be Thy Name
The Beatles – Hey Jude
Muse – Hysteria
Bryan Adams – Heaven
The Eagles – Hotel California
Czerwone Gitary – Historia jednej znajomości

Chyba żadna litera nie sprawiła mi tylu kłopotów, bo każdy z tych utworów jest dla mnie kultowy i wyjątkowy.

@JimMorrisonFCB @Colon @Walker @Marusek

15

@PIWOSZ89
ZUS

1

@Kgorecki2500
A to wejście do Auschwitz nie jest już darmowe? Zawsze było, a płaciło się np. dodatkowo za przewodnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?