NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Luis Enrique stanie dziś przed szansą, by w swoim trzecim sezonie w barwach PSG zaliczyć trzeci półfinał Ligi Mistrzów:
23/24 – 1/2 finału
24/25 – Zwycięstwo
25/26 –
1
@PatrychoO
Podobno będzie do dyspozycji Simeone i chyba przed meczem ma zadecydować. Tak czytałem.
4
Araujo ratuje gdzieś honor Barcy. Już Atletico witało się z gąską. Kiedy skończy się ten mecz, wszyscy ruszyli z ławki rezerwowych. Spójrzmy na tę akcję, na to odegranie Ferrana Torresa do Araujo. I strzał. I pokonany Jan Oblak. Tak, to jest realne! To jest cały futbol. Jest nieprzewidywalny. Trzeba wierzyć do końca.
6
@marcin62
Jedni się bawią, drudzy plują jadem na Twitterze.
19
Nagrać wideo, ośmieszyć się w sieci i dzięki temu ściągnąć na siebie służby, które przy okazji znajdują narkotyki. Niesamowici są xD
3
@kanver_
Powiedzieli kibice Realu myśląc o potrójnej koronie.
3
Z jednej strony imponująca statystyka, ale z drugiej finalnie i tak Simeone nie wygrał niczego w tych rozgrywkach, więc w sumie nie przydało się to na nic.
3
@Rifek
Mnie bardziej szokuje, że ludzie w zasadzie po jednym wpisie na Twitterze, który niósł jakieś szczątkowe informacje, okrzyknęli tego człowieka męczennikiem narodowym, zaczęli wpłacać na zbiórki lub chcieli pluć w twarz prokuratorowi.
Jak zwykle, wiemy, że nic nie wiemy. Nie zdziwię się, jak w tej sprawie pojawi się jeszcze dziesięć różnorakich informacji, które wzajemnie się będą wykluczać.
3
@Frimpong
Trzeba przyznać, że Ronaldo to chyba jedno z najbardziej zasłużonych imion w historii futbolu. Niesamowite piłkarskie postaci obrodziło.
Cristiano Ronaldo, Ronaldinho, Ronaldo Nazario – trochę się tego nazbierało.
2
@mrboom
Piąteczka. Mam tak samo :D
2
@FcPortoFan1999
To @Safrani chce.
8
@Safrani
Najpierw musi mi @FcPortoFan1999 oddać, więc możesz od niego wziąć, a potem oddacie mi obaj.
6
Dzień dobry. Dziś taka rozkmina.
Jaki macie stosunek do pożyczania komuś pieniędzy? Człowiek chciał być dobry, pomóc, a teraz musi się upominać o swoje i denerwować. No i powoli wyleczam się z pożyczania komukolwiek, jeżeli ktoś tego nie potrafi uszanować.
Jasne, człowiek rozumie, że mogą zdarzyć się kolejne nieprzewidywalne sytuacje, które mogą opóźnić zwrot, ale w tym przypadku jest to unikanie kontaktu i nieodzywanie się...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TR3YWAY
Powodzenia zatem. Młody chłopak jesteś to miłość znajdziesz!
2
@addept
To nadal kwestia dojrzałości, bo biorąc psa pod swoje skrzydła musimy liczyć się z tym, że ten pies może być chory albo że w wieku 16-17 lat może popuszczać czy mieć problemy ze schodzeniem po schodach. To wszystko trzeba wkalkulować, że w pewnym wieku trzeba będzie z nim częściej wychodzić.
Dla mnie sprawa jest jasna. Jeżeli pies ma regularne biegunki, regularne wymioty, to oznacza jedno, ten pies nie jest należycie zaopiekowany, bo właściciel nic z tym nie robi. Tak częste rewolucje żołądkowe nie są czymś normalnym i oznaczają poważne problemy z układem pokarmowym lub podawaniem gówna do zjedzenia.
Starszemu psu, który ma wrażliwe jelita, nadal można ułożyć dietę w taki sposób, by tych biegunek nie miał.
3
Jakoś trudno mi uwierzyć, że Hansi Flick jest o 22 lata starszy od Ardy Turana.
8
@TR3YWAY
W takim razie gratuluję tego, że zadawałeś się z osobą, która nie dojrzała do tego, by sprawować należytą opiekę nad zwierzęciem. Jeżeli ktoś wykazuje się chociaż minimalnym poczuciem odpowiedzialności, to nauczy psa tego, że potrzeby fizjologiczne załatwia się na zewnątrz. I nawet jeżeli jest to biegunka lub nagłe parcie, które wymaga natychmiastowego pójścia, to i tak pies to zasygnalizuje. Mój psiak, jeżeli coś mu dolega, to nawet w nocy jest w stanie mnie obudzić i dać znać, że musi wyjść. Poza okresem szczenięcym nie zdarzyło się, by nasrał w mieszkaniu.
Piszesz o tym, że zdarzało się to często. Wychodzi więc na to, że albo pies nie wyszedł wieczorem, więc nie dotrzymał do rana, albo po prostu księżniczce nie chciało się wstać i wyjść z tym psem nad ranem. Albo jeszcze tysiące innych rozwiązań, które wynikały z lenistwa lub lekceważenia.
A jeżeli pies ma regularnie sraczki i wymiotuje, to w zasadzie niczego to nie zmienia, bo albo żre byle co, albo po prostu właściciel nie konsultuje jego problemów z weterynarzem.
Reasumując, problem srak, wymiotów, gówien w mieszkaniu nie był winą psa, a tego, że osoba, która zobowiązała się nad nim sprawować opiekę, miała go w tyłku. Czyli nieodpowiedzialna i niedojrzała osoba.
7
@Jakchcesz
Cztery, bo jeszcze Hansi.
2
@Lionel_Messi10
Ucieszyłbym się, gdybyśmy szybko gola strzelili, to wtedy Atletico by się trochę obsrało. Ciągle nie mogę przeżyć tego Raphinhi...
3
Kolejne informacje w sprawie zdarzenia w Bystrzycy Kłodzkiej.
"Śledczy sprecyzowali też swoją wcześniejszą informację o tym, że Borys B. po zastrzeleniu 26-latka sam zgłosił się na policję. Jak ujawnił dziś Mariusz Pindera, mężczyzna zadzwonił do znajomego funkcjonariusza i poinformował go o zdarzeniu. To ten policjant przekazał sprawę dalej. I to po jego telefonie patrol pojechał do mieszkania Borysa B.
- Gdy policja udała się do jego mieszkania, zatrzymała go na klatce schodowej. Miał przy sobie większą sumę pieniędzy i spakowane rzeczy osobiste oraz paszport - przekazał prokurator w rozmowie z RMF FM. Przyznał, że takie zachowanie Borysa B. mogło sugerować chęć ucieczki".
2
@MessiForeverTheBest
Miałem na myśli to, że jak Zwolińska powiedziała "Iga zawsze zasługuje na tytuł i raz przeżyje, jak go nie wygra, a dla kajaków mój tytuł to szansa na promocję dyscypliny", to po tych słowach Zwolińska przez fanki Świątek była atakowana. Powodem ataku była właśnie ta wypowiedź, bo one zinterpretowały to tak, że Zwolińska nie lubi Świątek i źle się o niej wypowiedziała.
4
Karol Stopa ma sporo racji. Już zrezygnowałem z komentowania na Twitterze, bo nawet jeżeli napiszesz coś opartego o merytorykę, to zaraz dostajesz rykoszetem, że podcinasz skrzydła, że hejtujesz, że sam wyjdź na kort.
Pamiętam zresztą, jak rzuciły się na Klaudię Zwolińską, która zdobyła tytuł Sportowca Roku i powiedziała, że Iga zawsze zasługuje na tytuł Sportowca Roku, ale raz przeżyje, gdy go nie zdobędzie, a dla kajakarstwa to szansa na promocję. Stała się wrogiem numer 1.
10
No dla takiej postaci jak Ronaldinho trzeba obejrzeć. Premiera już w czwartek.
3
@Kapitan hawk
Ten za czasów Guardioli, gdzie po kilkunastu minutach już prowadziliśmy kilkoma bramkami. To było chyba w sezonie 08/09.
47
Wspaniały. Niepowtarzalny. Wyjątkowy. Ktoś powie, że jak zwykle marudzę, ale naprawdę nie ma już takich piłkarzy.
Dodać do Barcelony Hansiego Flicka obrońcę z takim charakterem. Ach, ale by to chodziło.
1
@Pressinho
Widzę, że kolega lubi, gdy coś się dzieje.
0
@Starrk
Mogą chyba.
3
@Encore
Ten jak dostrzegł kolejne pozytywy dla siebie. Sprytne.
7
Cristiano Ronaldo zdobywa mistrzostwo świata po tym jak pokonuje w finale Argentynę, zostaje królem strzelców turnieju, zdobywa Złotą Piłkę, Barca wygrywa Ligę Mistrzów, mistrzostwo Hiszpanii, a Rudiger i Vinicius zostają zawieszeni na 10 spotkań.
Bierzecie w ciemno taki scenariusz? Osobiście bym się zgodził tu i teraz.