0

Celta na wyjeździe i u siebie. Są pewne różnice.


26

Jedna z najlepszych ról Jasona Stathama.


11

@kanver_
Niesamowite jak niektórym te odruchy weszły w nawyk. Zderzył się tułowiem i od razu chce się łapać za twarz xD

15

Rumuńskie konta na Twitterze piszą, że w wieku 80 lat zmarł Mircea Lucescu.

Legendarny trener przeszedł dwa zawały serca, a jeszcze 10 dni temu prowadził reprezentację Rumunii w meczu barażowym.

Niestety, zbyt wiele

1

@mrboom ma rację. Wędka to sytuacja, w której piłkarz zostaje wpuszczony na boisko z ławki rezerwowych i schodzi z niego. Po prostu z czasem niektórzy zaczęli nadużywać tego sformułowania do każdego wczesnego zejścia z boiska. Ale taka klasyczna wędka to ta, którą opisał @mrboom

Zresztą tutaj wystarczy rozłożyć to na czynniki językowe. Wędka działa na zasadzie zarzucenia i wyciągnięcia. Zarzucamy wędkę (wpuszczamy zawodnika na boisko) i po chwili ją wyciągamy (ściągamy zawodnika).

Pomijając już fakt, że Araujo nie zszedł dlatego, że źle grał, tylko dlatego, że był kontuzjowany, więc to tym bardziej nie jest wędka.

7

@Luciano99
Vinicius jeszcze nigdy w życiu nie był tak blisko inteligencji.

0

@Nazio_87
Podobno nie reaguje na leczenie. Chciałbym wierzyć, ale niestety źle to wygląda. Za długo pracował. Ech.

5

Niestety, stan Mircei Lucescu pogorszył się.

Legendarny rumuński trener świętował ligowe tytuły z sześcioma różnymi drużynami, a łącznie w swojej trenerskiej karierze zdobył 35 trofeów. Może też się pochwalić Pucharem UEFA z Szachtarem Donieck.

0

@michal26
"Jednakże też się sprzeciwiam myśleniu, że to jest człapanie. W Katarze już udowodnił, że ten chłop dalej potrafi grać. Nic się nie zmieniło."

W Katarze on był 4 lata młodszy i był ograny w lidze francuskiej, gdzie jednak trzeba zasuwać.

Tak jak już mówiłem. W MLS Suarez wygląda na świeżego zawodnika. Ten sam Suarez, który trzy lata młodszy nie domagał w Europie.

Nie ma sensu ryzykować psucia obecnej Barcelony dla sentymentalnego powrotu.

0

@michal26
Nie ma to żadnego sensu. To że w MLS wygląda wybitnie nie oznacza, że byłoby tak w Hiszpanii. Jego organizm mógłby całkowicie inaczej reagować na granie na takiej intensywności. Wystarczy zresztą popatrzeć na Suareza, który czuje się jak ryba w wodzie w MLS, a będąc trzy lata młodszym nie dawał rady w Hiszpanii. W La Liga przez jeden mecz masz większą intensywność niż przez cały sezon MLS.

Inna rzecz jest taka, że nie stać nas na to, by płacić potężną pensję zawodnikowi rezerwowemu.

Drużyna wygląda świetnie bez Messiego i niech już tak pozostanie.

5

Ten to też wykręcił nieprawdopodobną serię, której raczej w najbliższym czasie nikt nie pobije.


18

"Nazywam się Milijon, bo za miliony kocham i cierpię katusze".

Niesamowite, jak Adam Mickiewicz wyprzedził swoje czasy. Niespełna 200 lat temu już pisał o Arbeloi.

5

Piękne.


8

Czyli chcecie powiedzieć, że pomimo tego, że Real dostawał prezenty od sędziów w postaci gola z Celtą, który został zaliczony pomimo faulu czy karnego z kapelusza dla Mbappe oraz tego, że w meczu z Gironą Barcelona straciła gola po faulu, to i tak mamy 7 pkt przewagi nad Realem?

Smakuje tym bardziej.

3

Ale to nie do Hansiego tak, do niego nie.

Zrób mu suszarkę w szatni, panie Flick.


5

No i można kolejne skreślić w tej grafice. Niesamowity jest xD

7 lat, miliard euro na transfery i przegrywam wszystko xD


16

Wojciech Szczęsny w drodze po piąty tytuł w barwach Barcelony. Godna emeryturka.

2

Jeżeli Real wygra wszystkie mecze ligowe do końca sezonu, to może nie zostać mistrzem Hiszpanii.

11

A co tu takie humory, jakby Barcelona miała 7 pkt na przewagi nad Realem i zaczynały się święta?

1

Panie Robercie, biegiem do Laporty obniżać wynagrodzenie i zostajesz z nami.

4

Gonzalez pewnie czuje się teraz jak ja w technikum, gdy dostałem 2 ze sprawdzianu, zgłosiłem się do nauczycielki, bo uważałem, że z punktów powinienem dostać 3, ona sprawdziła raz jeszcze i finalnie zmieniła mi ocenę, ale na 1.

3

Może i straciliśmy na to 5 minut, ja sam nie wiedziałem, co widzę, ale przynajmniej wyszło na to samo.

5

Czyli chcecie powiedzieć, że Barcelona, która przegrała mistrzostwo w meczu z Gironą, ma 4 pkt przewagi nad Realem, mimo że rozegrała jedno spotkanie mniej?

1

@Lionel_Messi10
O tak, Raphinha zdecydowanie. Trudno było ostatnio znaleźć jakiegoś Brazyliczyka, którego dałoby się lubić (a kiedyś było ich mnóstwo). Zawsze uwielbiałem piłkarzy z takim zaangażowaniem dla barw.

1

@Lionel_Messi10
Yamal dobry wariacik, piłkarz kapitalny mimo że tak młody, ale na razie nie potrafię go polubić tak jak Messiego czy Ronaldinho, którzy od razu skradli moje serducho. Tych dwóch było jakoś tak bardziej naturalnych.

2

@Lionel_Messi10
Dla mnie dwie najpiękniejsze 10-tki koszulkowe w historii futbolu.

1

@mekston
W ostatnich 5 latach raz awansował do półfinału i odpadł tam... z Realem. O, ironio.

0

Bayern Monachium w ostatnich 5 latach wygrał 2 na 10 ćwierćfinałowych meczów Ligi Mistrzów.

0

@Czyhrynski
No a my im 6!

1

@Walker
Szkoda, że dziś już wszystko pozamykane, bo bym mieszkanie zastawił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?