NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kuz
Skawiński był sprytniejszy i dzięki temu cały czas jest kojarzony z Kombi, mimo że to inne Kombi. Chociaż trudno zaprzeczyć, że to Łosowski skomponował większość hitów i on ukształtował charakterystyczne brzmienie.
6
Czy wiecie, że obecne Kombii z Grzegorzem Skawińskim to nie to samo Kombi, które wylansowało takie przeboje jak "Słodkiego miłego życia", "Black and white" czy "Kochać cię za późno", a w którym również śpiewał Grzegorz Skawiński?
Zobaczcie świetny materiał, w którym przekonujemy się, że jedna litera może zmienić wszystko, a w muzycznym biznesie nie ma sentymentów.
2
@gumaz
Przy obecnym trybie życia to tak około 1,5 roku. Chociaż pewnie w obliczu braku dochodu człowiek dałby radę się spiąć jeszcze bardziej.
2
@lajcior
"Ale jajca beda swiecic huhu"
No nic dziwnego, że Was będą chcieli wyrzucić.
6
@JanuszKorwinMikke
No jeżeli Ciebie zadowala sytuacja, w której błagamy Argentynę o to, by nie strzelała nam więcej goli, bo chcemy wyjść z grupy, to gratuluję poczucia honoru. Dziękuję za takie "sukcesy".
3
@Safrani
Oświadczenie Cezarego Kuleszy
2
Że co? No to chyba logiczne, nie?
3
@Herato
W 2014 też odpadli w fazie grupowej.
4
@AduŚ07
Dwa minusy dają plus. Zagrają perfekcyjne spotkanie.
1
@ACMaldini3
Polska nie gra, więc nie mamy takiego problemu. Tyle wygrać.
10
@MichalZZZ
Zaakceptuj. Do okna życia nie ma i tak sensu już ich oddawać, bo nawet jak upchasz tam te dzieciaki, to nie dość, że wrócą, to jeszcze policją i prokuraturą będą Cię straszyć.
2
@MessiForeverTheBest
Niektórzy chcieliby sami decydować o składzie mundialu i jeszcze najlepiej, żeby terminarz był pod nich dograny, żeby mogli się wyspać i obejrzeć wtedy, kiedy im będzie pasowało xD
15
@Faro
Ty chyba to lubisz.
1
@Pawlak1992
U mnie codziennie.
0
@clyde
Zły człowiek xD
9
Dziś w życie wchodzi KSeF i najgorsze, że to nie jest żart.
6
@michal26
A to ja się przyznam, że wziąłem w tym udział. Napisałem dzisiaj do moich uczniów, że niestety muszę zrezygnować z uczenia ich i przez resztę czasu do matury muszą przygotowywać się sami. Część się nabrała, część zagapiła, że dziś 1 kwietnia i pytała, czy coś złego zrobili :P
6
@Czajka90
Rozumiem żarty, tradycję, ale teraz to już przesadziłeś.
4
@kanver_
Faworytami nie są, ale trzymam kciuki za Urugwaj.
Ale ogólnie chciałbym, aby to był turniej niespodzianek.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
No tak, Uzbekistan, który przez całe eliminacje przegrał tylko 1 mecz nie powinien jechać, ale Chile, które zajęło ostatnie miejsce w całej Ameryce Południowej, to już tak.
Do tego Wyspy Zielonego Przylądka wyprzedziły właśnie Kamerun w swojej grupie eliminacyjnej xD
2
@Fog_W_1899
Nie no, nie możemy o reprezentacji Włoch powiedzieć, że to najbardziej przereklamowana reprezentacja w historii.
Oni wygrali 4 razy mistrzostwo świata, 2 razy mistrzostwo Europy, byli łącznie 10 razy w finałach wielkich imprez. To są potężne osiągnięcia.
Ostatnio to bida z nędzą, oczywiście, ale w historii zdecydowanie nie.
8
Ostatni mecz Włochów na mundialu to ten, w którym Luis Suarez ugryzł Giorgio Chielliniego.
5
Trzeba przyznać, że coś w tym jest, że lubimy się pocieszać.
Wszedłem na Twittera i dowiedziałem się, że może i nie jedziemy na mundial, ale:
– zagraliśmy dobry mecz i lepiej odpaść w dobrym stylu;
– gdyby nie sędzia, to byśmy pojechali;
– gdyby Europa dostała więcej miejsc, to też byśmy awansowali, bo Kurakao, Haiti i Jordania jadą, a i tak nikt tego oglądać nie będzie;
– Włosi też odpadli.
Jasne, zgodzę się z tym, że mecz naszych mógł się podobać, ale dla mnie to żadne pocieszenie. Fakty są takie, że przerżnęliśmy eliminacje, przerżnęliśmy baraże, a za dwa miesiące każdy zapomni o tym, w jakim to było stylu. Liczyć się będzie tylko to, kto na tym mundialu wystąpi. A nas tam nie będzie.
Żadna z powyższych rzeczy mnie nie pociesza i ten mecz niewątpliwie boli.
6
@Kgorecki2500
Bierzemy Abramsy i wjeżdżamy do Libereca.
5
Grosso, to był Grosso! Wracajcie, pokazuje Marcelo Lippi.
5
@PatrychoO
O Ty, diable.
16
Grosicki odszedł z kadry przed Lewym, ale będzie w tej kadrze pod Lewym, ale sam Lewy po nim zakończył reprezentacyjną karierę.
Posrane.
4
@Giwera @EzioAuditoreDF
Przeżyjmy to jeszcze raz
3
@Giwera
Trzeba przyznać, że ten mecz to były ciary, a to był chyba peak formy pana Szpakowskiego. Ten drżący głos przy "BĘDZIE DEL PIEROOO". Matko, co chłop dał wtedy za komentarz.