2

@kuz
Skawiński był sprytniejszy i dzięki temu cały czas jest kojarzony z Kombi, mimo że to inne Kombi. Chociaż trudno zaprzeczyć, że to Łosowski skomponował większość hitów i on ukształtował charakterystyczne brzmienie.

6

Czy wiecie, że obecne Kombii z Grzegorzem Skawińskim to nie to samo Kombi, które wylansowało takie przeboje jak "Słodkiego miłego życia", "Black and white" czy "Kochać cię za późno", a w którym również śpiewał Grzegorz Skawiński?

Zobaczcie świetny materiał, w którym przekonujemy się, że jedna litera może zmienić wszystko, a w muzycznym biznesie nie ma sentymentów.


2

@gumaz
Przy obecnym trybie życia to tak około 1,5 roku. Chociaż pewnie w obliczu braku dochodu człowiek dałby radę się spiąć jeszcze bardziej.

2

@lajcior
"Ale jajca beda swiecic huhu"

No nic dziwnego, że Was będą chcieli wyrzucić.

6

@JanuszKorwinMikke
No jeżeli Ciebie zadowala sytuacja, w której błagamy Argentynę o to, by nie strzelała nam więcej goli, bo chcemy wyjść z grupy, to gratuluję poczucia honoru. Dziękuję za takie "sukcesy".

3

@Safrani
Oświadczenie Cezarego Kuleszy


2

Że co? No to chyba logiczne, nie?


3

@Herato
W 2014 też odpadli w fazie grupowej.

4

@AduŚ07
Dwa minusy dają plus. Zagrają perfekcyjne spotkanie.

1

@ACMaldini3
Polska nie gra, więc nie mamy takiego problemu. Tyle wygrać.

10

@MichalZZZ
Zaakceptuj. Do okna życia nie ma i tak sensu już ich oddawać, bo nawet jak upchasz tam te dzieciaki, to nie dość, że wrócą, to jeszcze policją i prokuraturą będą Cię straszyć.

2

@MessiForeverTheBest
Niektórzy chcieliby sami decydować o składzie mundialu i jeszcze najlepiej, żeby terminarz był pod nich dograny, żeby mogli się wyspać i obejrzeć wtedy, kiedy im będzie pasowało xD

15

@Faro
Ty chyba to lubisz.

1

@Pawlak1992
U mnie codziennie.

0

@clyde
Zły człowiek xD

9

Dziś w życie wchodzi KSeF i najgorsze, że to nie jest żart.

6

@michal26
A to ja się przyznam, że wziąłem w tym udział. Napisałem dzisiaj do moich uczniów, że niestety muszę zrezygnować z uczenia ich i przez resztę czasu do matury muszą przygotowywać się sami. Część się nabrała, część zagapiła, że dziś 1 kwietnia i pytała, czy coś złego zrobili :P

6

@Czajka90
Rozumiem żarty, tradycję, ale teraz to już przesadziłeś.

4

@kanver_
Faworytami nie są, ale trzymam kciuki za Urugwaj.

Ale ogólnie chciałbym, aby to był turniej niespodzianek.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

No tak, Uzbekistan, który przez całe eliminacje przegrał tylko 1 mecz nie powinien jechać, ale Chile, które zajęło ostatnie miejsce w całej Ameryce Południowej, to już tak.

Do tego Wyspy Zielonego Przylądka wyprzedziły właśnie Kamerun w swojej grupie eliminacyjnej xD


2

@Fog_W_1899
Nie no, nie możemy o reprezentacji Włoch powiedzieć, że to najbardziej przereklamowana reprezentacja w historii.

Oni wygrali 4 razy mistrzostwo świata, 2 razy mistrzostwo Europy, byli łącznie 10 razy w finałach wielkich imprez. To są potężne osiągnięcia.

Ostatnio to bida z nędzą, oczywiście, ale w historii zdecydowanie nie.

8

Ostatni mecz Włochów na mundialu to ten, w którym Luis Suarez ugryzł Giorgio Chielliniego.


5

Trzeba przyznać, że coś w tym jest, że lubimy się pocieszać.

Wszedłem na Twittera i dowiedziałem się, że może i nie jedziemy na mundial, ale:
– zagraliśmy dobry mecz i lepiej odpaść w dobrym stylu;
– gdyby nie sędzia, to byśmy pojechali;
– gdyby Europa dostała więcej miejsc, to też byśmy awansowali, bo Kurakao, Haiti i Jordania jadą, a i tak nikt tego oglądać nie będzie;
– Włosi też odpadli.

Jasne, zgodzę się z tym, że mecz naszych mógł się podobać, ale dla mnie to żadne pocieszenie. Fakty są takie, że przerżnęliśmy eliminacje, przerżnęliśmy baraże, a za dwa miesiące każdy zapomni o tym, w jakim to było stylu. Liczyć się będzie tylko to, kto na tym mundialu wystąpi. A nas tam nie będzie.

Żadna z powyższych rzeczy mnie nie pociesza i ten mecz niewątpliwie boli.

6

@Kgorecki2500
Bierzemy Abramsy i wjeżdżamy do Libereca.

5

Grosso, to był Grosso! Wracajcie, pokazuje Marcelo Lippi.


5

@PatrychoO
O Ty, diable.

16

Grosicki odszedł z kadry przed Lewym, ale będzie w tej kadrze pod Lewym, ale sam Lewy po nim zakończył reprezentacyjną karierę.

Posrane.

4

@Giwera @EzioAuditoreDF
Przeżyjmy to jeszcze raz


3

@Giwera
Trzeba przyznać, że ten mecz to były ciary, a to był chyba peak formy pana Szpakowskiego. Ten drżący głos przy "BĘDZIE DEL PIEROOO". Matko, co chłop dał wtedy za komentarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?