NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michal26
Nie. Vlahović to dla mnie nadal półśrodek i piłkarz nie na tak wielki klub jak Barcelona Zresztą to taki statysta w polu karnym. Poza już z ostatnich doniesień wynikało, że zależy mu na dużej pensji i dużej premii za sam podpis, skoro będzie wolnym zawodnikiem. Nie dość, że drewnika, to jeszcze najemnik, któremu nie zależy.
4
@Vegeta88
Mam podobnie. Żaden inny piłkarz nie dostarczył mi tak wielkiej frajdy jak Brazylijczyk. Niesamowicie nastawiłem się na jego mundial w 2006 roku, ale już chyba wtedy wleciały imprezki, bo to nie był ten sam Ronaldinho...
4
@Vegeta88
Gość, który dźwignął Barcę i z europejskiego średniaka ponownie zrobił ją wielką. Człowiek patrzył i nie dowierzał. Cudowny piłkarz.
14
Bawił się futbolem jak nikt inny. Jeżeli dla kogoś piłka nożna była zabawą, to właśnie dla Ronaldinho.
3
@Bobo25
Moja sympatia nigdy nie była jakaś taka bardzo jednoznaczna. Gdzieś ta miłość do Ronaldinho, Rivaldo czy Ronaldo była od zawsze, ale w 2006 też potrafiłem kibicować Argentynie, bo bardzo miło mi się oglądało Juana Romana Riquelme, Sorina, Maxi Rodrigueza czy Cambiasso.
Z obecną Argentyną jednak nie potrafię nawiązać nici sympatii.
13
Najwspanialsza reprezentacyjna drużyna jaką miałem okazję oglądać.
Mistrzostwo zdobyte w niesamowicie widowiskowym stylu. 18 strzelonych goli. Komplet zwycięstw. Żadnej dogrywki, żadnych rzutów karnych.
1
@PIWOSZ89
Powiedz Raphinhi, żeby nie grał z Francją.
13
Niemiecka legenda zwróciła się do polskiej legendy.
12
Kiedy Roy Hodgson ostatni raz trenował Bristol City (1982):
◉ w Anglii rozgrywano dopiero pierwszy sezon z trzema punktami za zwycięstwo;
◉ mistrzem był Liverpool z atakiem Rush & Dalglish;
◉ FA Cup wygrał Tottenham;
◉ Ligę Mistrzów wygrała Aston Villa;
◉ premierę miał film Znachor;
◉ mistrzem Polski był Widzew Łódź ze Zbigniewem Bońkiem w składzie;
◉ Polska zajęła trzecie miejsce na mundialu.
Źródło: Angielskie Espresso.
5
@Giwera
Nie da się ukryć, że Tiger Woods nieustannie trafiał do dziurki. Czasem na polu golfowym, czasem poza nim.
10
Mam nadzieję, że wiedzą, jak dać dziecku na imię.
2
@Starrk
To jeszcze tylko dodam. Lewy - 142 spotkania w LM, Drogba 254 w Premier League.
53
Jak można mieć jakiekolwiek wątpliwości co do sportowej klasy Lewego? Gigant.
3
@TR3YWAY
No jasne, że marzenia, które mamy, a rzeczywistość to dwie różne sprawy. No i też nie wydałbym tyle kasy za tę kawę xD
11
@TR3YWAY
A ja uważam, że to nie jest takie zero jedynkowe, jak się wydaje. Jasne, są kierunki, które dają większe lub mniejsze szanse, ale mam wrażenie, że i tak w dużej mierze wszystko zależy od nas, naszego zaangażowania i pomysłu.
Mam wrażenie, że nie ma niczego gorszego niż pójście na kierunek tylko dlatego, że jest mega przyszłościowy, a jednocześnie sprzeczny z naszymi zainteresowaniami. To prosta droga do spieprzenia sobie życia.
Tak jak mówię, dużo zależy od naszego pomysłu na siebie, zaangażowania i pasji. Też słyszałem z siebie podśmiechujki, że dlaczego cisnę na filologię polską, że będę pracował przy tym w McDonaldzie, a ja jednak miałem w tym wszystkim jakąś wizję. Wyszedłem na tym fantastycznie i przede wszystkim robię teraz to, co jest dla mnie ciekawe, a przy okazji opłacane finansowo.
Studia mi się przydały, ale nie pod kątem papierka, tylko pod kątem wiedzy i nabycia umiejętności spoglądania na tekst.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Tak by było.
2
@Marusek
Musisz jak Adaś Miauczyński. Cztery razy w prawo, trzy razy w lewo, co razem czyni siedem razy. Po czwartym razie możesz oblizać łyżeczkę.
2
@Lionel_Messi10
Ale takiego Riquelme to bym sobie obejrzał. Piękny artysta.
1
@PatrychoO
Cieszę się, że zainspirowałem Cię do tego seansu. Zgadzam się ze wszystkim, co napisałeś. Fajnie, że końcówka pozostawia tę nutkę optymizmu.
W ogóle to jest niezła ironia, że DiCaprio powinien dostać już wtedy Oscara, bo rola Arniego była perfekcyjna. Pewnie stwierdzili, że jeszcze młody, to się nawygrywa, a tu klops, bo czekał z 20 lat. Niesamowite. Czekać tyle na Oscara, który powinien już u niego być na początku kariery. Przekleństwo xD
0
@APTAPT
Jeżeli byłby to polski klub, to za Barceloną. Jeżeli reprezentacja Polski, to za Polską.
Niemniej w przypadku innych sekcji sportowych, to Barcelona jest mi totalnie obojętna, więc wolę zwycięstwo polskiego klubu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Przecież wszyscy, którzy doprowadzili do tej pomyłki, powinni zostać wywaleni na zbity pysk. Chociaż i tak dobrze, że zdali sobie z tego sprawę na tym etapie, a nie gdyby gościa wpakowali do paki.
Przypomniałem sobie sytuację, gdy babcia mojej żony przestawała dostawać emeryturę. Gdy pojechała do ZUS-u, to okazało się, że umarła osoba o tym samym imieniu i nazwisku, a ona musiała udowadniać, że żyje.
46
Drogi, panie Raphinha, Ty jesteś jak zdrowie!
Ile Cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
Kto Cię stracił!
22
◉ 89 goli dla reprezentacji Polski
◉ 5 miejsce na liście najlepszych reprezentacyjnych strzelców
◉ 19 rok z rzędu z golem w barwach reprezentacji
◉ Obecność na 88 zgrupowaniach reprezentacyjnych.
Nieprawdopodobne jest to, że Lewy zbierał od ludzi większą krytykę niż ci, którzy wykorzystywali zgrupowania do tego, by chlać wódę. Absurd.
5
@draxidox
Trzy lata temu musiałem mieć przeprowadzany zabieg. A że nie chciałem czekać bez końca w ramach NFZ, to poszedłem prywatnie i wydałem jakieś 2 tysiaki. Po wszystkim lekarz odprowadził mnie do poczekalni, zapytał się, w jaki sposób wracam do domu (znieczulenie było miejscowe), a gdy odpowiedziałem, że taksówką, to kazał recepcjonistce przypilnować, czy na pewno mnie odbierze, w międzyczasie pani nalała mi kawy, a na drugi dzień lekarz do mnie zadzwonił, żeby zapytać się, jak się czuję. O punktualności nawet nie mówię, bo to oczywista sprawa.
Byłem w szoku xD
7
@BojanKriKicz
Oby tak do finału LM i MŚ.
5
Gol Roberta Lewandowskiego w meczu z Albanią.
1
@Karol145
Chyba już dokonała.
Tutaj o tym czytałem:
https://www.facebook.com/photo?fbid=1235536295408473&set=a.405262068435904
1
@maroon
Tak, też na to zwróciłem uwagę. Oby była w tym jakaś symbolika :)