NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@marcin62
Tymczasem ja, który kiedyś wydał 40 zł na Złotą Edycję Gothica i spędził tam kilka tysięcy godzin.
5
29 marca 2022
Polska wygrywa ze Szwecją i odbiera Zlatanowi Ibrahimoviciowi szansę na ostatni mundial w karierze.
31 marca 2026
Szwecja wygrywa z Polską i odbiera Robertowi Lewandowskiemu szansę na ostatni mundial w karierze.
1
@Gary
Pamiętasz IceMana? Chyba najlepszy redaktor pod kątem merytorycznym.
0
@Chimera
Włączasz YT, dajesz pauzę, robisz sobie jedzenie i w tym czasie Ci się buforuje, żeby nie zacinało podczas oglądania xD
0
@Frimpong
Dlatego p2p miało tę przewagę, że nie trzeba było ściągać od początku :D
16
Mój pierwszy internet. Film 700 MB i komp włączony na całą noc, żeby może do rana się ściągnęło. Najgorzej, gdy się zatrzymywało przy 99% i stało tak kilka godzin xD
https://scontent.fktw6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/660140104_1486239049530151_1566704556225892241_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_tt6&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=7b2446&_nc_ohc=WSTeO2JoA-AQ7kNvwGiEAKZ&_nc_oc=Ado6EzNhecxlQeGdHJiYdUJ7jtz28RgPLU6IKoc8vm8h-NCic6H1e86-D6HNb8sJdz7qtv2FTFRQ6zefLZeNZ0Ml&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fktw6-1.fna&_nc_gid=XnZb4138nFFkHfnrq44l3g&_nc_ss=7a3a8&oh=00_Af0Zi_PxLOUFgHna9yeWLsUYmm2Qt7c-Asq-Pl2hmnSKqQ&oe=69D491F8
1
@Krzysztof1987
Trochę nabite takimi wejściami na same ultra końcówki, chociaż racja, licznik spory.
19
Jestem pewny, że gdyby teraz była jakaś dyskwalifikacja, afera czy cokolwiek, co doprowadziłoby do naszego awansu na MŚ, to ten gość pewnie znów ogłosiłby, że wraca do kadry xD
7
@AssisMoreira
Jeżeli ktoś nie szanuje tego, że nie pijesz, a Ty musisz wymyślać kłamstwa, by uniknąć spożywania trunków, no to niestety nie świadczy to najlepiej o tych, z którymi spędzasz czas. Rozumiem Cię, bo sam nie spożywam w ogóle alkoholu. Przykro mi. Trzymaj się.
3
@heniusss
Będzie oglądane. Dla takich wyjątkowych postaci zdecydowanie warto. Piłkarz niepowtarzalny.
5
@draxidox
Dorzucam wygraną z Portugalią 2:1. To był koncert Polaków i bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu.
6
@pt9
Matko, też na Sopcaście oglądałem mecze. Ale przypomniałeś. Fajne czasy :D
12
@Safrani
Mnie też, zdecydowanie. Żaden piłkarz nie dostarczył mi takiej frajdy. Zresztą to, że zebrał oklaski na Bernabeu mówi samo za siebie.
29
Widziałem to już setki razy, a i tak, gdy natrafiam na ten skrót, to oglądam go ponownie.
Pamiętam ten mecz. Ronaldinho rozegrał kapitalne spotkanie i poprowadził Barcelonę do wielkiego zwycięstwa przeciwko silnemu Milanowi. A to jak przewrócił potężnego byka Gattuso i podał do "Małego Rycerza", to klękajcie narody.
Wybitny. Jeden z najlepszych meczów Brazylijczyka w Barcelonie. Nie dało się nie zakochać w grze tego magika.
4
@Safrani
Doskonałe!
6
No dobra, ale Ukrainiec za 8 mln euro...
1
@Fog_W_1899
To prawda, trzyma się nieźle.
2
@kuz
Skawiński był sprytniejszy i dzięki temu cały czas jest kojarzony z Kombi, mimo że to inne Kombi. Chociaż trudno zaprzeczyć, że to Łosowski skomponował większość hitów i on ukształtował charakterystyczne brzmienie.
6
Czy wiecie, że obecne Kombii z Grzegorzem Skawińskim to nie to samo Kombi, które wylansowało takie przeboje jak "Słodkiego miłego życia", "Black and white" czy "Kochać cię za późno", a w którym również śpiewał Grzegorz Skawiński?
Zobaczcie świetny materiał, w którym przekonujemy się, że jedna litera może zmienić wszystko, a w muzycznym biznesie nie ma sentymentów.
2
@gumaz
Przy obecnym trybie życia to tak około 1,5 roku. Chociaż pewnie w obliczu braku dochodu człowiek dałby radę się spiąć jeszcze bardziej.
2
@lajcior
"Ale jajca beda swiecic huhu"
No nic dziwnego, że Was będą chcieli wyrzucić.
6
@JanuszKorwinMikke
No jeżeli Ciebie zadowala sytuacja, w której błagamy Argentynę o to, by nie strzelała nam więcej goli, bo chcemy wyjść z grupy, to gratuluję poczucia honoru. Dziękuję za takie "sukcesy".
3
@Safrani
Oświadczenie Cezarego Kuleszy
2
Że co? No to chyba logiczne, nie?
3
@Herato
W 2014 też odpadli w fazie grupowej.
4
@AduŚ07
Dwa minusy dają plus. Zagrają perfekcyjne spotkanie.
1
@ACMaldini3
Polska nie gra, więc nie mamy takiego problemu. Tyle wygrać.
10
@MichalZZZ
Zaakceptuj. Do okna życia nie ma i tak sensu już ich oddawać, bo nawet jak upchasz tam te dzieciaki, to nie dość, że wrócą, to jeszcze policją i prokuraturą będą Cię straszyć.
2
@MessiForeverTheBest
Niektórzy chcieliby sami decydować o składzie mundialu i jeszcze najlepiej, żeby terminarz był pod nich dograny, żeby mogli się wyspać i obejrzeć wtedy, kiedy im będzie pasowało xD
15
@Faro
Ty chyba to lubisz.