30

Piękny wynik.


2

Pierwszy punkt mojego planu już spełniony.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16698665#comment-16698665

0

Człowieku, wpuść tego Pietuszewskiego. Na co czekasz?

0

Oby jakoś hymnu nie miała wpływu na jakość naszej gry, tak jak to było w Korei. Pozdrawiamy panią Edytę.

1

To ci sami, którzy potem stwierdzą, że kradzież flagi narodowej jakiejś rodzinie jest przejawem patriotyzmu.

1

@clyde
Piszesz tak, jakby to było jakoś bardzo nieprawdopodobne.

3

Pokonujemy Albanię, potem kogoś tam. Jedziemy na mundial. Tam stajemy się niespodzianką turnieju, zdobywając mistrzowski tytuł. Robert Lewandowski zostaje królem strzelców, a Oskar Pietuszewski najlepszym młodym piłkarzem. Lewy wreszcie zamyka mordy Tomaszewskiemu i Kowalczykowi, którzy ze wstydu wycofują się z życia publicznego. W obliczu wygranej Ligi Mistrzów i mistrzostwa Hiszpanii Robercik odbiera dwie Złote Piłki. Jedną za ten rok, a drugą za rok 2020. Potem Polak dostaje owacje na stojąco, które są przeprosinami ówczesnej kradzieży. Anka przestaje tańczyć z Hiszpanami, Tusk z Kaczyńskim w obliczu narodowego sukcesu podają sobie ręce, a AlexDark publikuje na La Rambli oświadczenie, w którym uznaje Roberta Lewandowskiego najlepszym napastnikiem w historii.

5

Oni na pewno myśleli o tym samym Torresie?


3

@Szczygiel06
Nie zgodzę się. Mój szwagier miał 36 lat, gdy brał ślub, a poznał moją siostrę w wieku 33 lat :)

5

@Faro
Bardzo piękne słowa. Zgadzam się.

20

@Szczygiel06
Młodość i starość zależy od naszego podejścia. Jasne, trudno powiedzieć w wieku 80 lat, że nie jest się starym, ale nawet wtedy można o tym nie myśleć i jeżeli zdrowie pozwala, to da się korzystać z życia.

A 33? Chłopie, piękny wiek. Sam mam 34 lata i mam wrażenie, że po 30-tce zacząłem być szczęśliwszy niż kiedykolwiek. Ale też tego trzeba się nauczyć. Trzeba zacząć cieszyć się z małych rzeczy, bo nawet picie kawy i pójście na spacer może być czymś, gdzie powiemy sobie "jestem szczęśliwy". Nie trzeba od razu robić nie wiadomo czego, by coś osiągnąć.

Na miłość nigdy nie jest za późno. Pamiętaj. Ona jest jak sraczka, przychodzi znienacka.

3

@AssisMoreira
Wybiorę DiCaprio, ale też pewnie dlatego, że go po prostu najbardziej lubię.

5

@PatrychoO
Polecam. Widziałem i uważam, że z perspektywy czasu ogląda się go jeszcze lepiej. Jako gówniarz przeleciał mi gdzieś przez palce, ale potem drugi raz wchłonąłem go z niesamowitą przyjemnością. Depp, DiCaprio - jest pięknie, wzruszająco, trochę smutno.

13

DiCaprio z tym talentem się po prostu urodził. Wybitny.



@MesQueUnClub_87 @Ojciec5tkidzieci @fcbarcafan19 @JimMorrisonFCB @Zoker @Safrani

6

@Popitek12
Pietruszewski to nawet powołany przecież nie został, więc nie ma szans, żeby zagrał.

1

@FcPortoFan1999
W tym roku to na razie raz wygrywa Aryna, a raz Rybakina. Z wyliczanki wychodziłoby, że teraz czas na Rybakinę.

6

Tegoroczny bilans setowy Aryny Sabalenki to 43-3. Wszystkie trzy sety Sabalenka straciła z Jeleną Rybakiną. Poza nią Białorusinka legitymuje się bilansem 40-0.


3

@MesQueUnClub_87
Pierś z kurczaka, ziemniaczki, mizeria. I niczego więcej do szczęścia nie potrzebuję.

1

@Derean
Zjednoczone Emiraty Arabskie

3

@Konradowskyy
Jeden z fajniejszych albumów, chociaż dla mnie najlepszy to "Powerslave".

10

Finały pucharu rozegrane w ubiegłym tygodniu:
Arsenal: 1
Maroko: 0

Trofea zdobyte w ubiegłym tygodniu:
Arsenal: 0
Maroko: 1

7

Adi Hutter kandydatem do zastąpienia Tudora w Tottenhamie.


2

@July_6_BcN
Kiedyś to było...

4

@Bykunn
Dla mnie to jest niesamowite, że ta pani pomimo tak obrzydliwych tekstów, które były do niej kierowane, nadal ma w sobie empatię do tych ludzi, że ich całkowicie nie pogrąża. Szanuję.

42

Kobieta prowadzi kanał dotyczący pszczelarstwa i dostaje takie komentarze.

Naprawdę nie wiem, czy tym chłopom nie jest wstyd wypisywać takie obrzydliwe i żenujace teksty, podpisując się przy tym swoim personaliami?

Dramat. Aż sam poczułem żenadę.
https://www.facebook.com/share/v/1bjkYQNiNK/

2

@Bykunn
Odkąd mojej cioci wyrwano złego zęba, to ja u dentysty jestem taki bardzo wyczulony. Mam podobnie jak Ty. Gdy wchodzę do gabinetu, w którym jest badanie krwi i kolejka tylko do tego, to i tak zdarza mi się powiedzieć "Dzień dobry. Ja na badanie krwi" xD

20

Niech Mbappe nie narzeka. Mogło być gorzej.

2013
Do szokującego zaniedbania doszło w pabianickim szpitalu. Podczas operacji lekarze zoperowali pani Kazimierze zdrowe prawe kolano zamiast lewego, które ją bolało. Teraz kobieta czeka w długiej kolejce na kolejny zabieg.

2021
Lekarze w austriackiej klinice Freistadt amputowali pacjentowi niewłaściwą nogę. Przedstawiciele placówki przyznali, że była to "tragiczna pomyłka", wynikająca z błędu ludzkiego.

2023
Pacjentowi z Siedlec lekarze mieli wyjąć z kostki śruby stabilizujące. Zamiast tego rozcięli mu kolano. Teraz mężczyzna ma problemy z chodzeniem i domaga się od szpitala zadośćuczynienia. Sprawą zainteresował się rzecznik praw pacjenta.

2023
Lekarze zoperowali kolano nie temu pacjentowi. 24-latek ma teraz problemy z chodzeniem.

13

@Vegeta88
Hanka żyje. Upozorowała swoją śmierć, zostawiła Marka i dom w Grabinie, by uciec z Karolakiem.

11

@Pawlak1992
Bruce Lee.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?