NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@PatrychoO
Polecam. Widziałem i uważam, że z perspektywy czasu ogląda się go jeszcze lepiej. Jako gówniarz przeleciał mi gdzieś przez palce, ale potem drugi raz wchłonąłem go z niesamowitą przyjemnością. Depp, DiCaprio - jest pięknie, wzruszająco, trochę smutno.
13
DiCaprio z tym talentem się po prostu urodził. Wybitny.
@MesQueUnClub_87 @Ojciec5tkidzieci @fcbarcafan19 @JimMorrisonFCB @Zoker @Safrani
6
@Popitek12
Pietruszewski to nawet powołany przecież nie został, więc nie ma szans, żeby zagrał.
1
@FcPortoFan1999
W tym roku to na razie raz wygrywa Aryna, a raz Rybakina. Z wyliczanki wychodziłoby, że teraz czas na Rybakinę.
6
Tegoroczny bilans setowy Aryny Sabalenki to 43-3. Wszystkie trzy sety Sabalenka straciła z Jeleną Rybakiną. Poza nią Białorusinka legitymuje się bilansem 40-0.
3
@MesQueUnClub_87
Pierś z kurczaka, ziemniaczki, mizeria. I niczego więcej do szczęścia nie potrzebuję.
1
@Derean
Zjednoczone Emiraty Arabskie
3
@Konradowskyy
Jeden z fajniejszych albumów, chociaż dla mnie najlepszy to "Powerslave".
10
Finały pucharu rozegrane w ubiegłym tygodniu:
Arsenal: 1
Maroko: 0
Trofea zdobyte w ubiegłym tygodniu:
Arsenal: 0
Maroko: 1
7
Adi Hutter kandydatem do zastąpienia Tudora w Tottenhamie.
2
@July_6_BcN
Kiedyś to było...
4
@Bykunn
Dla mnie to jest niesamowite, że ta pani pomimo tak obrzydliwych tekstów, które były do niej kierowane, nadal ma w sobie empatię do tych ludzi, że ich całkowicie nie pogrąża. Szanuję.
4
@Giwera
Mourinho to nic.
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/transfery/mohamed-salah-zaoferowany-legii/d2ybkpt
42
Kobieta prowadzi kanał dotyczący pszczelarstwa i dostaje takie komentarze.
Naprawdę nie wiem, czy tym chłopom nie jest wstyd wypisywać takie obrzydliwe i żenujace teksty, podpisując się przy tym swoim personaliami?
Dramat. Aż sam poczułem żenadę.
https://www.facebook.com/share/v/1bjkYQNiNK/
2
@Bykunn
Odkąd mojej cioci wyrwano złego zęba, to ja u dentysty jestem taki bardzo wyczulony. Mam podobnie jak Ty. Gdy wchodzę do gabinetu, w którym jest badanie krwi i kolejka tylko do tego, to i tak zdarza mi się powiedzieć "Dzień dobry. Ja na badanie krwi" xD
20
Niech Mbappe nie narzeka. Mogło być gorzej.
2013
Do szokującego zaniedbania doszło w pabianickim szpitalu. Podczas operacji lekarze zoperowali pani Kazimierze zdrowe prawe kolano zamiast lewego, które ją bolało. Teraz kobieta czeka w długiej kolejce na kolejny zabieg.
2021
Lekarze w austriackiej klinice Freistadt amputowali pacjentowi niewłaściwą nogę. Przedstawiciele placówki przyznali, że była to "tragiczna pomyłka", wynikająca z błędu ludzkiego.
2023
Pacjentowi z Siedlec lekarze mieli wyjąć z kostki śruby stabilizujące. Zamiast tego rozcięli mu kolano. Teraz mężczyzna ma problemy z chodzeniem i domaga się od szpitala zadośćuczynienia. Sprawą zainteresował się rzecznik praw pacjenta.
2023
Lekarze zoperowali kolano nie temu pacjentowi. 24-latek ma teraz problemy z chodzeniem.
13
@Vegeta88
Hanka żyje. Upozorowała swoją śmierć, zostawiła Marka i dom w Grabinie, by uciec z Karolakiem.
11
@Pawlak1992
Bruce Lee.
26
Ależ tam musi być zazdrość i ból tyłka o to, że Lewy zamiast chlać, to w wieku 37 lat ciągle strzela na najwyższym poziomie rozgrywkowym.
Jestem w stanie sobie wyobrazić, jak przez zaciśnięte zęby Kowal patrzy na te mecze i trzyma kciuki, żeby Lewemu się nie udało.
31
No tak. Najlepszy polski piłkarz, który otarł się o "Złotą Piłkę", bił rekordy, grał pod okiem najlepszych trenerów świata, zwiedził piłkarski świat wzdłuż i wszerz, był wielokrotnie królem strzelców, zdobywał trofea na każdym poziomie rozgrywkowym, grał tak długo na wysokim poziomie, ile cała reszta polskich piłkarzy wzięta, jest wzorem profesjonalizmu i prowadzenia się, nie może udzielić młodemu koledze żadnej rady, bo WAWRZYNIAK tak mówi xD
Robert to największe zło kadry, bo nie chciał chlać na zgrupowaniach.
Wawrzyniak, Hajto, Wichniarek, Tomaszewski - chyba nie ma gorszego grona ekspertów niż byli polscy piłkarze.
13
Ona to chyba robi specjalnie.
4
@Bolton
Tak. Najlepiej wtedy, gdy będzie chciał coś powiedzieć.
0
To tak jak ta kobieta w Polsce, która zgłosiła się do szpitala na operację nogi. I lekarze zoperowali, ale nie tę nogę.
4
Ignacik to wie, kibice to wiedzą, eksperci to wiedzą, La Rambla to wie, ale problem w tym, że nie wie tego Iga.
5
@Czajka90
Nie bałdzo.
4
Jako kilkuletnie dziecko nie potrafiłem powiedzieć "r". Ten problem był ze mną do pierwszej klasy, gdzie mówiłem m. in. "lowel", co skutkowało śmiechami i heheszkami ze strony kolegów. I wtedy mama zabrała mnie do logopedy. Logopeda nakazał gryźć stół i inne twarde rzeczy. Wydawało mi się to szalone i głupie, ale pomogło. Od chwili, gdy zacząłem to robić, stopniowo uczyłem się mówić "r". Aż się nauczyłem.
2
@Who_you_mam
W zasadzie to jest chyba to, czego widzowie oczekują od serialu, by ten książkowy potencjał oddać zdecydowanie bardziej, chociażby w kwestii przeszłości i historii danych bohaterów.
9
Proste rozwiązania są najlepsze.
7
@DragonxNF
A, dobra, racja. Przepraszam, panie Tadeuszu.
19
@MichuZ44
Za dzieciaka telewizja była bóstwem, ale teraz nie ma ani jednego powodu, by włączyć to dziadostwo, jeśli mowa o oglądaniu czegokolwiek innego niż sport.