5

@PatrychoO
Polecam. Widziałem i uważam, że z perspektywy czasu ogląda się go jeszcze lepiej. Jako gówniarz przeleciał mi gdzieś przez palce, ale potem drugi raz wchłonąłem go z niesamowitą przyjemnością. Depp, DiCaprio - jest pięknie, wzruszająco, trochę smutno.

13

DiCaprio z tym talentem się po prostu urodził. Wybitny.



@MesQueUnClub_87 @Ojciec5tkidzieci @fcbarcafan19 @JimMorrisonFCB @Zoker @Safrani

6

@Popitek12
Pietruszewski to nawet powołany przecież nie został, więc nie ma szans, żeby zagrał.

1

@FcPortoFan1999
W tym roku to na razie raz wygrywa Aryna, a raz Rybakina. Z wyliczanki wychodziłoby, że teraz czas na Rybakinę.

6

Tegoroczny bilans setowy Aryny Sabalenki to 43-3. Wszystkie trzy sety Sabalenka straciła z Jeleną Rybakiną. Poza nią Białorusinka legitymuje się bilansem 40-0.


3

@MesQueUnClub_87
Pierś z kurczaka, ziemniaczki, mizeria. I niczego więcej do szczęścia nie potrzebuję.

1

@Derean
Zjednoczone Emiraty Arabskie

3

@Konradowskyy
Jeden z fajniejszych albumów, chociaż dla mnie najlepszy to "Powerslave".

10

Finały pucharu rozegrane w ubiegłym tygodniu:
Arsenal: 1
Maroko: 0

Trofea zdobyte w ubiegłym tygodniu:
Arsenal: 0
Maroko: 1

7

Adi Hutter kandydatem do zastąpienia Tudora w Tottenhamie.


2

@July_6_BcN
Kiedyś to było...

4

@Bykunn
Dla mnie to jest niesamowite, że ta pani pomimo tak obrzydliwych tekstów, które były do niej kierowane, nadal ma w sobie empatię do tych ludzi, że ich całkowicie nie pogrąża. Szanuję.

42

Kobieta prowadzi kanał dotyczący pszczelarstwa i dostaje takie komentarze.

Naprawdę nie wiem, czy tym chłopom nie jest wstyd wypisywać takie obrzydliwe i żenujace teksty, podpisując się przy tym swoim personaliami?

Dramat. Aż sam poczułem żenadę.
https://www.facebook.com/share/v/1bjkYQNiNK/

2

@Bykunn
Odkąd mojej cioci wyrwano złego zęba, to ja u dentysty jestem taki bardzo wyczulony. Mam podobnie jak Ty. Gdy wchodzę do gabinetu, w którym jest badanie krwi i kolejka tylko do tego, to i tak zdarza mi się powiedzieć "Dzień dobry. Ja na badanie krwi" xD

20

Niech Mbappe nie narzeka. Mogło być gorzej.

2013
Do szokującego zaniedbania doszło w pabianickim szpitalu. Podczas operacji lekarze zoperowali pani Kazimierze zdrowe prawe kolano zamiast lewego, które ją bolało. Teraz kobieta czeka w długiej kolejce na kolejny zabieg.

2021
Lekarze w austriackiej klinice Freistadt amputowali pacjentowi niewłaściwą nogę. Przedstawiciele placówki przyznali, że była to "tragiczna pomyłka", wynikająca z błędu ludzkiego.

2023
Pacjentowi z Siedlec lekarze mieli wyjąć z kostki śruby stabilizujące. Zamiast tego rozcięli mu kolano. Teraz mężczyzna ma problemy z chodzeniem i domaga się od szpitala zadośćuczynienia. Sprawą zainteresował się rzecznik praw pacjenta.

2023
Lekarze zoperowali kolano nie temu pacjentowi. 24-latek ma teraz problemy z chodzeniem.

13

@Vegeta88
Hanka żyje. Upozorowała swoją śmierć, zostawiła Marka i dom w Grabinie, by uciec z Karolakiem.

11

@Pawlak1992
Bruce Lee.

26

Ależ tam musi być zazdrość i ból tyłka o to, że Lewy zamiast chlać, to w wieku 37 lat ciągle strzela na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

Jestem w stanie sobie wyobrazić, jak przez zaciśnięte zęby Kowal patrzy na te mecze i trzyma kciuki, żeby Lewemu się nie udało.


31

No tak. Najlepszy polski piłkarz, który otarł się o "Złotą Piłkę", bił rekordy, grał pod okiem najlepszych trenerów świata, zwiedził piłkarski świat wzdłuż i wszerz, był wielokrotnie królem strzelców, zdobywał trofea na każdym poziomie rozgrywkowym, grał tak długo na wysokim poziomie, ile cała reszta polskich piłkarzy wzięta, jest wzorem profesjonalizmu i prowadzenia się, nie może udzielić młodemu koledze żadnej rady, bo WAWRZYNIAK tak mówi xD

Robert to największe zło kadry, bo nie chciał chlać na zgrupowaniach.

Wawrzyniak, Hajto, Wichniarek, Tomaszewski - chyba nie ma gorszego grona ekspertów niż byli polscy piłkarze.


13

Ona to chyba robi specjalnie.


4

@Bolton
Tak. Najlepiej wtedy, gdy będzie chciał coś powiedzieć.

0

To tak jak ta kobieta w Polsce, która zgłosiła się do szpitala na operację nogi. I lekarze zoperowali, ale nie tę nogę.

4

Ignacik to wie, kibice to wiedzą, eksperci to wiedzą, La Rambla to wie, ale problem w tym, że nie wie tego Iga.


5

@Czajka90
Nie bałdzo.

4

Jako kilkuletnie dziecko nie potrafiłem powiedzieć "r". Ten problem był ze mną do pierwszej klasy, gdzie mówiłem m. in. "lowel", co skutkowało śmiechami i heheszkami ze strony kolegów. I wtedy mama zabrała mnie do logopedy. Logopeda nakazał gryźć stół i inne twarde rzeczy. Wydawało mi się to szalone i głupie, ale pomogło. Od chwili, gdy zacząłem to robić, stopniowo uczyłem się mówić "r". Aż się nauczyłem.

2

@Who_you_mam
W zasadzie to jest chyba to, czego widzowie oczekują od serialu, by ten książkowy potencjał oddać zdecydowanie bardziej, chociażby w kwestii przeszłości i historii danych bohaterów.

9

Proste rozwiązania są najlepsze.


7

@DragonxNF
A, dobra, racja. Przepraszam, panie Tadeuszu.

19

@MichuZ44
Za dzieciaka telewizja była bóstwem, ale teraz nie ma ani jednego powodu, by włączyć to dziadostwo, jeśli mowa o oglądaniu czegokolwiek innego niż sport.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?