NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Wbrew pojawiającym się plotkom i tekstom, które sieją skrajny defetyzm, chciałbym podkreślić, ze bezgranicznie wierzę w Hansiego Flicka i gdybym mógł, to powierzyłbym mu swoje życie. Pozdrawiam.
3
@Luciano99
Do tego dodam, że niektórzy, mam wrażenie, trzymają kciuki za porażkę, by móc w Herr Flicka napierdzielać.
33
@Faro
Ja nie szukam wymówek, tylko realnie oceniam tę kadrę, która nie ma nawet "9".
Flick jest najlepszym trenerem, jakiego może mieć Barcelona i zostawienie go w tym klubie jest najlepszą możliwą decyzją.
23
@Faro
Na razie to Lucho wygrał w karierze o jedną Ligę Mistrzów więcej niż Flick, a jednak fundusze, którymi może dysponować w PSG są nieporównywalnie większe.
Enrique jest w klubie trzeci rok i wydał przez ten czas 700 mln euro. Teraz porównaj sobie to do składu Barcelony.
Jak dla mnie trudno to w ogóle porównywać wobec tego, kim musi dysponować i grać Flick.
0
@Sinirsey
Nie no, Miś Oliś to raczej nie jest.
4
Kultowa postać kina.
13
Ewidentny regres Flicka.
3
@MesQueUnClub_87
Co do TV, to mam kablówkę. Wziąłem razem z internetem i po to, by mieć przy okazji dostęp do HBO. Telewizor włączam wtedy, gdy chcę obejrzeć lekkoatletykę, skoki lub jakieś igrzyska. Ostatnio z ciekawości przeleciałem sobie po wszystkich kanałach. Ponad 100 kanałów i absolutnie NIC WARTOŚCIOWEGO. Albo głupie programy, albo kolejne tasiemce, albo programy typu "Gry małżeńskie", bajki tak przekoloryzowane, że aż masakra, a jak już był jakiś film, to i tak można go obejrzeć w streamingu.
Telewizor mam, programy też, ale serio, poza sportem nie oglądam tam niczego, bo i nie ma po co włączać.
2
@Ilka
Trzeba wyglądać, ale sztucznie, bo naturalnych dziewczyn to ja tam nie widziałem :D
15
@MesQueUnClub_87
Otóż to. Mój kolega pisze scenariusze dla "Ukrytej prawdy", "Dlaczego ja" i tego typu paradokumentów. Kilkukrotnie dostał "opierdziel" od producentów, że scenariusz jest za mądry i niech zrobi z niego coś bardziej płytkiego :D
8
Kiedy jednego wieczoru eliminujesz Chelsea z Ligi Mistrzów i wygrywasz Puchar Narodów Afryki.
2
Jedni rzucają butem w sędziego, inni blokują nim rzuty.
3
Króciutko tam, Herr Flick.
Trofea:
Barcelona 4
Real Madryt 2
Atletico i Betis 0
3
Pep Guardiola został pierwszym trenerem w historii, którego ta sama drużyna wyeliminowała z Ligi Mistrzów trzy sezony z rzędu.
Ćwierćfinał, faza play off, 1/8 finału.
Czas na zmiany, panie Guardiola. Ewidentnie nie leży Ci ostatnio ten Real.
4
Pep, Ty lepiej tę byłą żonę przeproś, jeśli chcesz jeszcze wygrywać.
2
@MessiForeverTheBest
Flick jest tak potężny, że nawet 10 karnych dla Realu by go nie zatrzymało.
8
Dajesz Flickowi 2 mld euro, które miał Pep i robi 10 Lig Mistrzów.
1
@KamQiX
Nie no, to wiadomo, że nie ma co kwestionować jakości Guardioli i jego CIty. Ale mam wrażenie, że Pep sam sobie krzywdę robił, bo w momencie, gdy jego City było naprawdę potężne, to on wpadał na jakieś dziwne pomysły, grał zupełnie coś innego niż do tej pory i przesrywał mecze, które normalnie by wygrał. Trochę zginął od własnej broni.
0
@JanuszKorwinMikke
Mówię o europejskich pucharach, bo umówmy się, Szejkowie nie po to ściągali Guardiolę i nie po to wydali 2 mld euro, żeby Pep tylko ligę wygrywał. A jeżeli biorąc pod uwagę europejskie puchary, to tutaj Klopp wypadł lepiej 1 zwycięstwo i dwa finały wobec 1 zwycięstwa i 1 finału City. I to z perspektywy, gdy City było mistrzowskim zespołem, a Liverpool zespołem, który grał w Lidze Europy. W przypadku europejskich pucharów to tak, dokonania Kloppa imponują bardziej.
Wiadomo, że biorąc pod uwagę ligę, to City lepiej wypadło.
19
Trzeba przyznać, że jak na 10 lat spędzonych w City i wydane 2 mld euro, to ta jedna Liga Mistrzów dość bidnie wygląda w przypadku Guardioli. Tym bardziej, że nie przychodził on do średniaka, ale do zespołu, który dwa lata wcześniej był mistrzem Anglii.
To na europejskim podwórku już Lucho lepiej wygląda (Liga Mistrzów w drugim sezonie z PSG) czy Klopp, który w Liverpoolu zrobił Ligę Mistrzów i dwa finały w krótszym czasie niż Pep, a też jednak Liverpool był średniakiem przed jego przyjściem i wydał dwa razy mniej.
Gdzieś pogubił się Pep, ale mam wrażenie, że najbardziej przegrał sam ze sobą.
2
@MessiForeverTheBest @misterio Może kolega czuje, że Pep go upokarza?
1
@KamQiX
W dogrywkach to było szczególnie irytujące. Mogło być 1-1 i 1-1, a w dogrywce jeżeli gość strzelił na 1:2, to tamta drużyna musiała już dwie xD
2
@Faro
Już ostatnio postawiłem na hat trick.
4
Bodo wystarczy jeden gol, bo wtedy Sporting będzie musiał strzelić dwie, bo bramki na wyjeździe liczą się podwójnie.
4
@Vurt
To prawda, ale chociaż człowiek zarobi. Już dawno wszystkie oszczędności poszły na Newcastle.
3
@JimMorrisonFCB
Panie, to nie są tanie rzeczy, a Ty kusisz.
0
Już 19 marca premiera nowego singla Muse "Be With You". Obyśmy w tym roku dostali też nowy album.
4
@Marusek
Mam wrażenie, że ABBA miałą pojedyncze głośniejsze hity, ale całościowo wybieram Smokie.
3
@heniusss
1:0 dla Leverkusen!
20
Liczba trofeów Flicka z Barceloną: 4
Liczba kurtek Flicka podczas pobytu w Barcelonie: 1
A to nie jest takie oczywiste, bo np. Probierz ma więcej garniturów niż trofeów.