NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już 19 marca premiera nowego singla Muse "Be With You". Obyśmy w tym roku dostali też nowy album.
4
@Marusek
Mam wrażenie, że ABBA miałą pojedyncze głośniejsze hity, ale całościowo wybieram Smokie.
3
@heniusss
1:0 dla Leverkusen!
20
Liczba trofeów Flicka z Barceloną: 4
Liczba kurtek Flicka podczas pobytu w Barcelonie: 1
A to nie jest takie oczywiste, bo np. Probierz ma więcej garniturów niż trofeów.
0
@TR3YWAY
Nie wiem, czy człowiek po 30-tce jest jeszcze młody, ale jeżeli tak, to nie uważam się za porażkę. Mam super życie, bardzo szczęśliwe i cieszę się, że wiele rzeczy udało mi się osiągnąć.
5
Hansi Flick jest pierwszy trenerem, który w wieku 100 lat poprowadził klub. Jego Barcelona wygrała 5-0 z Realem Madryt.
7
@Faro
Wiele można zarzucić Raphinhi, słabą grę również, ale zarzucanie Brazylijczykowi, że nie zawsze oddaje serce, to już naprawdę przejaw albo nieznajomości futbolu, albo zwyczajnego uprzedzenia.
0
@Faro
Wiem, że zawsze rzetelnie i obiektywnie ocenisz tego zawodnika. To się ceni.
2
@mrboom
Zawsze lubiłem zawodników, którzy oddają serce dla tych barw :)
@Starrk Nie no, obecni Brazylijczycy to trudna reprezentacja do jakiejkolwiek sympatii. Generacja 98-2006 była piękna, ale teraz poza małymi wyjątkami to trudno tam kogokolwiek lubić.
1
Detale.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
23
Jeszcze 30 takich goli i Pietuszewski będzie dobrym kandydatem do tego, by w doliczonym czasie gry zmienić na boisku Kamila Grosickiego.
1
Dawać tego wariata do pierwszego składu.
1
@Gomess
Na CDA Premium jest.
1
@July_6_BcN
To któryś z psów? Hehe :>
16
Mój kapitan.
4
@michal26
Czyli co? Bardziej zależy Ci na tym, by Ronaldo nie wygrał MŚ niż Barca po 11 latach znów mogła wygrać najbardziej prestiżowe rozgrywki?
Osobiście trochę nie rozumiem tego bania się o to, że będzie znów debata. A niech będzie. Jeżeli ktoś jest pewny w tym, który zawodnik jest lepszy, to zdanie innych nie ma żadnego znaczenia. Niektórzy zachowują się tak, jakby pojawienie się debaty miało wpływ na ich własne zdanie.
Jako kibic Barcelony zawsze wybieram to, co dla niej korzystne, a resztę mam w nosie.
2
@Comentateiro
Tak.
2
@Giwera
Przypomniało mi się, jak mój kumpel próbował wkręcić swoją babcię, że jest tylko jeden Golec, a drugiego dorabiają komputerowo xD
7
@Kozinho.@Safrani
To jest jeden aktor, który raz gra Pawła, a raz Piotrka. Też nie rozumiem zamysłu producentów serialu. Mogli przecież wziąć dwóch braci bliźniaków, tak jak to było w Ranczu.
1
@Eklerek
A mnie nie. W tej samej lidze taki Vitor Roque strzela dwa razy więcej niż Neymar. Ten sam Vitor Roque, który w 36 meczach w lidze hiszpańskiej strzelił 6 goli, a w Brazylii jest potężnym goleadorem. To pokazuje jakość tej ligi. Wzięcie Neymara to tykająca bomba. Nie dość, że jest w stanie sekundę wylecieć z boiska z powodu kontuzji, głupiego odpału, to na dodatek jest charakterne odpały to kolejne alarmy.
Jest mnóstwo brazylijskich piłkarzy, którzy prezentują się dużo lepiej niż Neymar w dużo silniejszych ligach, a którym przede wszystkim chce się grać.
Endrick, Martinelli, Igor Thiago, Joa Pedro, Cunha, Raphinha czy Vinicius. No każdy wygląda lepiej niż Neymar w słabej lidze brazylijskiej.
8
I tak to leci.
2
@heniusss
Ale przecież ślub kosztuje 100 zł.
6
@marcin62
Zwrot akcji jest taki, że jakaś osoba potraktowała to całkiem serio i w obliczu tych oraz innych postów, zgłosiła sprawę do opieki społecznej xDDD
4
@PatrychoO
To ten gość, co kiedyś napisał, że chciał sobie wpłacić kilka milionów i był zdziwiony, że kobita go nie obsłużyła, mimo że do zamknięcia banku było 5 minut. I mBank właśnie stracił klienta xD
1
@AssisMoreira
Mam podobnie, jeśli chodzi o Leo. Wchłonąłem z nim wszystko, prócz "Jednej bitwy pod drugiej". Muszę mieć na ten film czas, spokój i przestrzeń :)
5
@Bykunn Dlatego właśnie wybrałem akurat ich, bo mam wrażenie, że są dość podobni i ten wybór jest stosunkowo trudny właśnie wtedy, gdy zestawimy tych dwóch gości.
Osobiście wyżej stawiam Leo ;)
6
Leonardo DiCaprio vs. Brad Pitt?
Jak porównalibyście ich, jeśli mowa o grze aktorskiej i ogólnie całej kariery? Kto dla Was lepszy? Kogo bardziej cenicie? Czyje filmy bardziej zapadły Wam w pamięć?
Zapraszam do dyskusji.
@MesQueUnClub_87 @Ojciec5tkidzieci @Giwera @Zoker @JimMorrisonFCB @Safrani @BorzyKrzys oraz reszta miłośników filmó.
1
@Fog_W_1899
O co chodzi w zasadzie z tym Perczim? Widzę, że to jakiś gość, co spamuje głupotami na Twitterze, ale jednocześnie jego wpisy były tutaj dość często kopiowane. W tym wszystkim jest jakieś głębsze dno? To jakiś użytkownik z La Rambli, bo te same treści pojawiały się tu, i tu.
1
@capoN
W zasadzie tam było wszystko.
- 5:0 po pięknej grze
- Niesamowite piętki, podania z pierwszej piłki, bieganie Realu za piłką
- Wygranie w urodziny
- Sprowokowanie Ramosa do debilnego zachowania i Real, który nie potrafi przegrać
- Wygranie z Realem, który podszedł do tego sezonu napakowany potężnymi zakupami w postaci Ronaldo, Benzemy, Kaki i Alonso, a na dodatek wzmocniony Mourinho, który w tamtym czasie miał opinię najlepszego trenera świata.
W zasadzie tyle, ile było tej symboliki, trudno o inny taki mecz.