15

Prawie 38-letni Grosicki, który nie domaga w Ekstraklasie, ma być w reprezentacji, bo to doświadczenie. Glika też powołajmy, bo ostatnio przecież zaczął znów kopać.

Obrzydliwe jest to pchanie Grosickiego do kadry przez Borka tylko dlatego, że prywatnie są dobrymi kumplami.


3

@FcPortoFan1999
Teraz oficjalnie. Dostanie pensję, skoro już dwa etaty ciągnie.

11

Proponuję, by Daria Abramowicz została nowym szkoleniowcem Igi Świątek. Już podczas ostatniego meczu krzyczała i podpowiadała z ławki całkowicie coś innego niż szkoleniowiec.

Zobaczymy, kto zostanie trenerem. Wszystko zalezy od tego, kto przypadnie do gustu Dar.. tzn. Idze :)

4

@Aequlibre
Na tę chwilę królem rzutów wolnych jest Juninho.

Albo zaraz pojawi się @Danny Gaucho i napisze, że jakiś Marcelinho Carioca.

0

@clyde w tym roku niestety odpuszczam targi. Pisanie drugiej książki, praca, bieganie po lekarzach pochłonęło mnie na tyle, że do tych dalekich miast nie opłacało mi się jechać. Ale po kolejnej książce planuje mieć stoisko na wielu targach :P

1

@Azi
Już wracam. Za niecałą godzinę w Gliwicach wysiądę. Ale jak będę w Opolu kiedyś, to czemu nie. Dobra kawka warta wsparcia polskiego przedsiębiorcy.

0

@Azi
Aż tak dobrze nie ma, ale będę szukał. Może ktoś na dworcu zgubił?

4

@pt9
Akurat w moim przedziale nie ma żadnej. Jest dziewczyna, która czyta Kinga, chłopak, co je kanapkę, starszy pan, który wygląda na sympatycznego i pani do której pasuje imię Krysia, a która śmiga niesamowicie po smartfonie i się śmieje do niego.

8

Jadę pociągiem, piękna pogoda za oknem, na słuchawkach „Hotel California”, a na obiad dziś tortilla. Życie jest piękne. Pozdrawiam.

3

@D10SLEO
Początkowo miałem nie kupować, ale potem stwierdziłem, że w sumie to reprezentacja Polski, produkt premierowy, coś wyjątkowego i stwierdziłem, że tym bardziej nie kupuję.

15

Myślę, że jeżeli Arteta wyda jeszcze miliard euro i ogra się z tymi zawodnikami, to za kolejne 7 lat będzie faworytem do wygrania Pucharu Ligi Angielskiej.

8

Jeżeli nie potrafisz mnie znieść, gdy wywalam Twoją drużynę z Ligi Mistrzów, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy strzelam gola na wagę 3 pkt.

Ronald Araujo.

3

Wygraliśmy, ale meczach z lepszymi drużynami jak Newcastle to nie wystarczy.

14

Włodzimierz Lubański po tym jak Ishak pobił jego rekord goli w europejskich pucharach:

– Gdy moje rekordy są pobijane, cieszę się, że polska piłka idzie do przodu. Pobicie rekordu oznacza sukces jakiejś drużyny albo zawodnika. Tymczasem ja dobrze życzę każdemu zespołowi z naszego kraju i reprezentującym ich piłkarzom.

Tymczasem Boniek, gdy Milik pobił jego rekord xD


1

Piłka zawsze wybiera najlepszego :D


5

To sobie chłop zajarał xD

Kopciuchów w ogóle mi nie szkoda. Palą, smrodzą i śmiecą praktycznie wszędzie.


2

@8stoichkov8
Widziany. Mistrzowska i wybitna Emma Thompson, a wykład E. M. Ashford dotyczący tego, dlaczego w wierszu powinny być przecinki a nie średniki - istny majstersztyk. Do dziś czerpię z tego wykładu, gdy tłumaczę uczniom :D

@Dari0G No niestety. Witkacy to chyba wszystkiego w życiu spróbował. Mickiewicz w sumie był całkiem normalny, a jego największą wadą było to, że nie potrafił odmawiać kobietom. Nie tak źle, gdy popatrzymy na innych xD

2

Dziś Światowy Dzień Poezji.

Macie swoich ulubionych poetów? Czytacie poezję?

Osobiście lubię, często uczę się na pamięć, recytuję pod prysznicem.

Ode mnie Mickiewicz, Bursa i Stanisław Barańczak, a zagranicznych John Donne i jego poezja w tłumaczeniu Stanisława Barańczaka.

10

Ewa Swoboda drugą Europejką, a najlepszą z białych sprinterek.

2

No, to teraz go to odblokuje już na stałe, bo zawsze gdzieś tej koncentracji brakowało.

Złoto, srebro, brąz - piękny dzień :)

0

Aż nie chce się wierzyć, że Natalia ma 28 lat. Niech biega jak najdłużej :)

1

@michal26
Dobrze, że te idiotyzmy tylko na hali... Pierwszy i ostatni raz xD

0

@Ilka
Ta radość była wyjątkowa. Jak skoczyła! Szkoda, że nie mogły biec w jednym biegu :)

6

Natalia Bukowiecka jest pierwszą Polką, ktora zdobyła indywidualne medale podczas igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata, halowych mistrzostw świata i mistrzostw Europy!

0

Spokojnie, na stadionie Natalia się zrewanżuje :)

1

Medal będzie dla Natalii. Zobaczymy tylko jaki. Niestety drugi finał lepszy.

2

No to worek z medalami rozwiązany. Dziś jeszcze trzy poproszę.

14

Ciągle kluczowy. Ciągle niezbędny.


2

@clyde
Nigdy nie jadłem sushi i krewetek, chociaż na pewno chciałbym tego spróbować.

Nie wiem też, jak smakuje masło, bo nigdy nie chciałem. Kanapki jem bez masła, margaryny i w ogóle bez rzeczy smarowanych :D

A flaczki? Ubóstwiam.

8

Wszystkiego najlepszego, Królu!


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?