2

@Antimadridista_WR
To znaczy może poleciałem zbyt ogólnie. Jasne, ujawnianie przekrętów jest bardzo ważne, tutaj pełna zgoda. Bardziej odnosiłem się do tego, że Stanowski zapraszając tego gościa do Hejt Parku nakręcił jego popularność, co zaowocowało tym, że zaczęli zapraszać do tych wszystkich patogal, a jego "sława" rozbłysła, przez co zaczęło go być więcej w przestrzeni medialnej. Pewnie z tego powodu jakieś korzyści też miał.

Odniosłem się bardziej tutaj do tego wywiadu z Wojewódzkim, bo gdyby nie ta popularność to pewnie by go Wojewódzki nie zaprosił.

11

@Pedri16Future
Gratuluję Krzysztofowi Stanowskiemu i wszystkim osobom, które przyczyniły się do zwiększenia popularności tego osobnika. Świetna robota.

2

@Fog_W_1899
W przypadku opierania się wyłącznie o pierwszą wypowiedź, to można wysnuć wniosek, że koledze @Faro jest przykro, bo Szwecja odpadnie, a on bardzo chętnie by zobaczył Bardzacziego na mundialu. Dorzucając do tego drugą wypowiedź, to da się zinterpretować to tak, że Polska i tak odpadnie od razu po trzech meczach, więc szkoda, że tam w ogóle pojedzie, a być może Szwecja doszłaby dalej.

Teraz pytanie, jak bardzo jest mu szkoda. Na pewno jakieś uczucie przykrości się pojawiło. To wiemy na pewno, ale nie jesteśmy w stanie zmierzyć skali tej przykrości, czy ona jest duża, czy też nie.

Tak to rozumuję :)

36

@Huck
A ja mam wrażenie, że ten plac manewrowy nijak się miał do faktycznych umiejętności. Nie wiem, jak jest teraz, ale odkąd pamiętam, to instruktorzy uczyli, by ten placyk zaliczyć sposobem, czyli w momencie, gdy cofasz po łuku, to zrób jeden ruch kierownicą, gdy drugi pachołek będzie w połowie szyby. I ten samochód zawsze idealnie wyprostowany wychodził. W taki też sposób zaliczyłem ten placyk. Sposobem.

1

@Fog_W_1899
O Ty, diable!

1

@Irmscher10
Oj tak, takie zostają w pamięci na zawsze.

7

Przez ten mecz nie poszedłem na zakończenie roku szkolnego, ale warto było zostać w domu dla tej brameczki.


8

Suarez był fantastycznym piłkarzem, ale pod kątem intelektu to naprawdę jeden z głupszych zawodników xD


1

@marcin62
A co jeśli jest tak, że to nastroje kibiców na La Rambli wpływają na pogodę tak jak to było w jednym odcinku Kiepskich? @Giwera. I od kilku dni niebo płacze, bo my płaczemy nad kontuzją Raphinhi.

2

@marcin62
Pogoda zmienna niczym nastroje kibiców na La Rambli. Już byliśmy mistrzami wszystkiego, by przegrać z Realem mistrzostwo, by znów być mistrzami, by znów przegrać mistrzostwo :D

1

@ifoa
Świetna analiza.

13

@Popitek12
Dlatego planuję wybrać się tam nocą, bo wtedy słońce nie parzy.

6

Jakie wyczyny ze świata sportu robią nas Was największe wrażenie?

W moim przypadku jest to 9,58 Bolta na 100 metrów i 8 złotych medali Michaela Phelpsa na jednych igrzyskach.

1

@Starrk
Potencjalna czerwona kartka od razu nie oznacza, że ten finał by przegrali. Co do farta, to dla mnie to trochę mgliste pojęcie. Sytuacje Higuaina czy Messiego były niewykorzystane, bo po prostu źle zostały strzelone. Dla mnie umiejętność wykorzystywania szans to też jakiś element poziomu piłkarskiego, który świadczy o tym, czy jesteśmy lepsi.

Tam jednak nie było sytuacji, że np. Argentynie nie została uznana prawidłowa bramka, która by dawała gwarancję zwycięstwa, by mówić, że Niemcy powinni przegrać.

Jasne, czerwona kartka mogłaby zwiększyć szanse na zwycięstwo, ale to nadal teoretyzowanie.

0

Ostatnim razem, gdy reprezentacja Niemiec wystąpiła w fazie pucharowej mundialu, był finał MŚ w 2014 roku.

5

@mr Barca
A ja uważam, że to zbyt trudna sprawa, by z perspektywy ciepłego fotela, bez znajomości jakichkolwiek faktów, opierając się jedynie na tym, co jesteśmy w stanie przeczytać w sieci, bez rozmowy z tą dziewczyną, wydawać tak jednoznaczne osądy.

4

@MesQueUnClub_87
My z najlepszym piłkarzem w historii, z najlepszym trio pomocników, z najlepszym ofensywnym trio w historii i jednym z najlepszych trenerów wygraliśmy tę Ligę Mistrzów zaledwie TRZY razy, więc w obliczu takiego pytania, biorę Ligę Mistrzów w ciemno.

8

@kanver_
Tak. Kibicuję Barcelonie i chcę przede wszystkim jej sukcesów. Nie ma dla mnie znaczenia, co dzieje się z byłymi zawodnikami klubu. Czy Messi gra w Realu, Atletico, MLS czy Katarze, w moim życiu nie zmienia się absolutnie nic, a sukcesy klubu, któremu kibicuję, są dla mnie najważniejsze w futbolu.

1

@MesQueUnClub_87
Słyszę to od 11 lat xD

1

@kanver_
Ale był zwycięski remis!

1

@lucca87
No dobra, ale myśmy za niego dali 60 mln. Od tak doświadczonego zawodnika za taką cenę oczekuje się, że będzie liderem tej drużyny i będzie brał ciężar gry na swoje barki w najtrudniejszych momentach. A on na razie wygląda bardziej jako uzupełnienie składu i ktoś kto jest do odciążenia innych, bo w najważniejszych spotkaniach (mecz z Realem, rewanż z Atletico, mecze z Newcastle) Flick po prostu na niego nie stawia, bo wie, że są lepsi. Rezerwowy za 60 mln? Dla mnie to sporo.

1

@Marusek
Ludu rzymski! Na moją śmierć przysięgam, że oto giną niewinni, a podpalaczem jest — ten!…

6

@lajcior
Taka, że uważam, że nawet Real Madryt jest lepszy niż alkohol.

2

@misterio
Nie chcę popaść w dowody anegdotyczne, bo nie o to przecież chodzi, ale myślę, że nie w tym problem. Osoby, które kochają książki, są w stanie wydać na nie ogrom kasy, mimo że często jest to nieracjonalne, bo przecież i tak mają kolejkę do czytania, potocznie nazywaną "kupką wstydu". Ale kupują. I to często więcej niż 45 zł.

A druga sprawa, to czytanie i tak jest najtańszym (by nie powiedzieć darmowym) hobby. Biblioteki skrywają w sobie potężną liczbę tytułów, których nie sposób przeczytać, do tego są dostępne różne legalne źródła darmowych książek w internecie, a ludzie i tak nie czytają.

7

Matko, ale powiało żenadą, żeby wrzucić taki twitt.
https://x.com/CionaSport/status/2038574228958593340

3

@tbas
Właśnie. Wklepać im ze trzy i zamknąć temat.

6

@MesQueUnClub_87
Mati zna się na wszystkim, łącznie z siatkówką plażową xD


9

No ale jak Polska dzięki Lidze Narodów mogła wziąć udział w barażu i pojechała na Euro, bo w eliminacjach zajęła 3 miejsce i się nie zakwalifikowała, to już nie była wina „skomercjonalizowanego”świata.

Szwedzi korzystają z przepisów, tak jak my z nich skorzystaliśmy. A że to głupie? No to inna sprawa.


7

A jak tutaj jeden pisał, że Ukraina będzie pchana, to się z niego śmiali.

Proszę bardzo. Ukraina zagra z Albanią o awans do MŚ. Polska w ramach przyjaźni postanowiła się wycofać, a jej miejsce zajmie właśnie Albania.


4

W wieku 94 lat zmarł Wiesław Myśliwski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?