1

@draxidox
Dla mnie Barcelona z sezonu 2010/2011 była lepsza. Tam wszystko było doskonałe, a mecz Barcelony z Realu (5:0) to chyba najlepszy mecz, jaki kiedykolwiek rozegrała jakaś drużyna.

4

Wujek Joan na weselu po tym, jak wypił kilka kielonów.


21

@draxidox
Cykl życia Stonogi:
1. Wyjście z więzienia
2. Rozpoczęcie zbiórki na dalszą działalność
3. Malejąca uwaga, kompilacja kurew pod adresem władz
4. Przy*ebanie się do ministra sprawiedliwości
5. Stadium końcowe. Dojrzała Stonoga grozi naczelnikowi państwa
6. Aresztowanie Stonogi.

Wychodzi na to, że jesteśmy w punkcie 6.

4

@Zoker
Ja też czasem mylę @Danny Gaucho z Jasonem Stathamem. Oglądam jakiś film na Netflixie, jak Statham łoi frajerów i mówię „O, Danny w telewizji”.

21

Elegancko.


8

Rzadko używam określenia ból dupy, ale patrząc na to z jaką intensywnością Kowalczyk pisze ostatnio o Roberciku, to ewidentnie to stwierdzenie jest tutaj trafne.





https://x.com/W_Kowal/status/2032598922858750074

15

Ale jedzie.


13

Ta sama bluza, w której przyjechał do Barcelony, ta sama bluza podczas meczów, ta sama bluza podczas głosowania. Przywódca.


8

Liczba hat tricków w tym sezonie ligowym:

Raphinha - 1
Vinicius i Mbappe - 0

22

@marcin62
Gdyby nie szwagier Laporty, to Xavi miałby 143 takich meczów.

0

@Transu96
W automacie przyjmą Ci każdą, tylko za jedną dostaniesz 50 groszy, a za drugą 10. Nie wiem jak w zwyczajnym sklepie, bo w sumie nigdy tam nie oddawałem.

1

@sebasarna
Nauczyć się z tym żyć i zignorować. Inaczej nigdy się od tego nie uwolnisz, a niewpadanie na nią byłoby tylko odwlekaniem wyroku.

0

@trolownik
A co ja napisałem?

0

Skoro beznadziejny Raphinha strzela trzy gole, to aż strach pomyśleć, co będzie, gdy wróci do formy.

Króciutko tam z ekspertami, piękny panie Brazylijczyku.

1

Fakty są takie, że Cancelo po tym, jak trochę pograł w najlepszej lidze świata w Arabii, wrócił i dzięki temu pokazuje jakość. Panie Cristiano, dziękujemy za zapoczątkowanie trendu.

2

Może i Raphinha nie jest ostatnio w najlepszej formie, ale za każdym razem przy rzucie karnym pokazuje, że nerwy ma ze stali.

Pięknie. Oby ten karny i opaska kapitańska dodały mu pewności siebie, bo potrzebujemy Brazola.

6

Xavi tak podgrzał atmosferę tym wywiadem, że aż Flick wystawił go w składzie.

2

Oczami wyobraźni widzę, jak Laporta i Szczęsny są na wspólnym papierosku, Wojtek częstuje prezydenta "Popularnymi", a następnie zaczyna rozmowę dotyczącą tego, by zostawił Robercika na jeszcze jeden sezon, bo on z nim pogada i przekona do tego, żeby obniżył swoje wymagania finansowe.

1

@vangoor
Pewnie po ogłoszeniu sondażowych wyników ludzie zaczną krzyczeć "Jeszcze my! Jeszcze my!".

2

Jedno jest pewne. Dziś wieczorem nie poznamy wyników wyborów. Standardowo trzeba będzie poczekać na głosy z zagranicy. We Wrocławiu i Wieliczce z każdą minutą kolejka staje się dłuższa i spekuluje się, że w tamtejszych lokalach wyborczych głosowanie może potrwać nawet do północy.

6

Habemus papam!


5

@Dr_Cabasisi
Pomijając już kwestię tego, że powrót Messiego mija się z celem, to inną rzeczą jest to, że zwyczajnie nie stać nas, by wypłacać gigantyczną pensję zawodnikowi, który w tym roku skończy 39 lat.

A Flickowi potrzebni są zawodnicy, którzy w obronie będą pracować tak jak Raphinha. I nie ma patrzeć na to, jak Messi gra w MLS, bo intensywność w La Liga jest nieporównywalnie większa niż w MLS, gdzie mecze są spacerkami, a obrońcom nie chce się nawet nikogo kryć. Tam gruby Suarez ma mnóstwo wolnego miejsca. Ten sam Suarez, który już kilka lat temu w lidze hiszpańskiej kopał się po czole.

5

Sylwia Peretti:
– Tak jak dzieje się codziennie - wypadek. Przecież Patryk nie chciał, żeby cokolwiek się stało. To był taki zbieg złych zdarzeń w tamtym momencie, że ja nie dam słowa powiedzieć na żadnego z nich. Jeżeli ktokolwiek miałby gdzieś tam zawinić - to albo wszyscy razem z pierwszym na czele, albo nikt.

Rozumiem, że matka zawsze będzie broniła dziecka. Jednak trzeba przyznać, że to swego rodzaju bezczelność, by w sytuacji, gdy gość urządzał sobie z ulic tor wyścigowy, zapieprzał z nadmierną prędkością i miał ponad 2 promile alkoholu we krwi, rzucić tekst, że pieszy jest tak samo winny jak jej syn.

I to nie jest zbieg złych wydarzeń, tylko bycie pijanym debilem z domieszką pani Sylwii, która sama podkreślała, że ona też lubi szybką jazdę.

1

@ViscaelBarca2007
Aż sobie przypomniałem, gdy Klopp wykręcił 97 pkt, stracił 22 gole przez cały sezon i wystarczyło na drugie miejsce.

1

@FcPortoFan1999
Mam podobnie. Ten ostatni pierścień zdecydowanie najbardziej budzący podziw.

1

Nastoletni mieszkaniec Wiesbaden w Niemczech zaskoczył lokalną społeczność, gdy w piątkowy poranek ukradł autobus i pokonał nim trasę liczącą 130 km. Chłopak postanowił w ten sposób zawieźć swoją 14-letnią dziewczynę do szkoły w Karlsruhe.

15-latek wszedł na teren zajezdni w Wiesbaden i bez użycia siły otworzył autobus liniowy. Następnie uruchomił pojazd za pomocą uniwersalnego kluczyka i wyruszył w trasę do Karlsruhe, gdzie mieszka jego dziewczyna.

Po zatrzymaniu pojazdu w Karlsruhe autobus został zwrócony przewoźnikowi. Jak podano, nie stwierdzono żadnych uszkodzeń ani śladów włamania.

2

@fart @Arkon
Nic dodać, nic ująć.

@FcPortoFan1999
To prawda, bo gdyby Steph chciał, pewnie dostałby angaż, gdzie tylko by sobie zażyczył i tych pierścieni byłoby więcej.

5

Ach, dla takich zawodników ogląda się sport. Jeden z największych.


4

Z oczywistych względów zwycięstwo Gregora Deschwandena powinno zostać przypisane również Polsce.

1

@Encore
No właśnie. Jeżeli w ten sposób rozładowuje napięcie i gdzieś tam jest jej łatwiej, to dlaczego nie. I też trzeba przyznać, że w ostatnich miesiącach zyskała wizerunkowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?