NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Domyślam, że się po prostu im nie opłaca. I tyle. Nie doszukiwałbym się w tym drugiego dna.
6
Dokładnie 20 lat temu Ronaldinho rozegrał mecz doskonały. To był wielki Milan, ale Brazylijczyk tego wieczoru był jeszcze większy. Zjawiskowy występ, który zostaje w pamięci na całe życie.
4
Kiedy ostatni raz Iga Świątek wygrała z zawodniczką z TOP10?
1
@MessiForeverTheBest
Wybaczam z racji, że jesteś po dobrej stronie mocy.
1
@MessiForeverTheBest
To oczywiste, bo gorzka czekolada jest pyszna, więc normalne, że ją lubisz.
2
@July_6_BcN
Ty masz szczęście, że lubisz tego Pedriego.
1
@JimMorrisonFCB
To ja właśnie uwielbiam w takiej formie. Jeszcze pamiętam, jak za dzieciaka rodzice robili świniobicie, to przychodził fachowiec i robił takie produkty. Potem taką kaszankę do szczewa (tak na to mówiliśmy) wciskał i potem się brało. Albo na ciepło, albo od razu na zimno i się wyciskało prosto z tego :D
3
@JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87
O tak, zdecydowanie wątróbka musi być z cebulką. Chociaż co do kaszanki to lubię też bardzo samą. I również zimną! :D
Ale takie flaczki teraz to bym zjadł... Będą za mną chodziły.
8
Bardzo lubię:
– Gorzką czekoladę
– Wątróbkę
– Kaszankę (czy też jak wolę krupnioki)
– Flaczki.
A jak u Was? Są tutaj osoby, które lubią każdą pozycję z tej listy?
3
@Gary
Może przesiąknie Realem i będzie jak z Mbappe.
16
@MessiForeverTheBest
Ze swoim zachowaniem idealnie pasuje do tej drużyny.
0
@Antimadridista_WR
To Messi robi interesy z Realowcami?
32
FIFA mojego dzieciństwa. Ile się meczów na tym rozegrało...
https://scontent.fktw6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/671721077_877392115306202_3445376965200523246_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=dd6889&_nc_ohc=azSC6zvZR5kQ7kNvwHkF_yo&_nc_oc=AdohUrvTJJhzTFfKs8KcyfD0JStY-jEqGb6XHMhtM-sY1r8QzHReC1pExWtB02eAAPTrRRUe3SxcMlWn2_RX0FpA&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fktw6-1.fna&_nc_gid=6nAnzw8UNGXPB1RCkpGtEw&_nc_ss=7a3a8&oh=00_Af0cswk5moTZNyjrb6JFk2UIiL9L5-EKFpqV27-X5gdmgw&oe=69E7A783
2
@Giwera
Wywód Boczka o ciotce, co zdrowo żyła i pierdykła o schody, mistrzostwo.
4
@Cryptolis
Nie napisałem, że coś przekreśla. Napisałem jedynie, że to piękny start, który bardziej obrazuje, że przed chłopakiem długa droga w kontekście osiągnięcia dojrzałości emocjonalnej, która niewątpliwie przyda mu się w dorosłym życiu. Ktoś, kto zachowuje się w ten sposób, z pewnością nie ma dobrych wzorców dookoła siebie. Akurat trochę wiem o takich incydentach i takiej młodzieży, bo sporo z takimi osobami pracowałem jako nauczyciel.
4
@mordini123
Panie Cristiano, zapraszamy do Barcelony. Hansi Flick wpuści Cię na karnego w doliczonym czasie gry, a Ty dopiszesz sobie kolejną Ligę Mistrzów do CV. Przy okazji klub zarobi.
24
@Eklerek
Nie dziwię się, że Alvarez lubi styl gry Arsenalu. W końcu jest graczem Atletico.
6
Piękny start w życiu xD
1
@Frimpong
No tak, tylko w tym wszystkim przydałaby się jakaś konsekwencja. Nazywał FAME MMA patologią i wyśmiewał ludzi, którzy tam walczą, zarzekając się, że nie weźmie w tym udziału, a potem sam tam poleciał, bo pomachali kasą.
0
@18Pawel99
Kluczowe pytanie, ile Bernardo będzie chciał za podpis. To nie byłby darmowy transfer.
4
Kolejna walka pożegnalna. Ale teraz to już naprawdę ostatnia. I jeszcze możliwe, że z Najmanem xD
Ten co upadł xD
1
@July_6_BcN
No i prawie się udało.
13
A pamiętacie, jak w listopadzie 2024 roku przegraliśmy mistrzostwo w meczu z Las Palmas?
7
@TR3YWAY
Miłość jest jak sraczka, przychodzi znienacka.
2
@Lionel_Messi10
Rzadko "wyjazdowe" przypadają mi do gustu, ale ta barwa była naprawdę kozacka.
2
@Lionel_Messi10
Fajne były te koszulki z 2006 roku.
11
@xvcWinterSoldier
Trafi do psychiatryka, tam dostanie końską dawkę leków, przejdzie w stan otępienia, żeby mieli z nim spokój, a on sam nie będzie wiedział o świecie. I taka reszta jego żywota. W pierdlu mógłby chociaż na spacery pochodzić i telewizję pooglądać, a tak jedyne, co zobaczy, to cztery ściany.
5
Patoprywaciorz w akcji.
6
@MessiForeverTheBest
Ale by się działo na La Rambli.
22
Pan redaktor Gajdek bardzo mądrze.