3

Domyślam, że się po prostu im nie opłaca. I tyle. Nie doszukiwałbym się w tym drugiego dna.


6

Dokładnie 20 lat temu Ronaldinho rozegrał mecz doskonały. To był wielki Milan, ale Brazylijczyk tego wieczoru był jeszcze większy. Zjawiskowy występ, który zostaje w pamięci na całe życie.


4

Kiedy ostatni raz Iga Świątek wygrała z zawodniczką z TOP10?

1

@MessiForeverTheBest
Wybaczam z racji, że jesteś po dobrej stronie mocy.

1

@MessiForeverTheBest
To oczywiste, bo gorzka czekolada jest pyszna, więc normalne, że ją lubisz.

2

@July_6_BcN
Ty masz szczęście, że lubisz tego Pedriego.

1

@JimMorrisonFCB
To ja właśnie uwielbiam w takiej formie. Jeszcze pamiętam, jak za dzieciaka rodzice robili świniobicie, to przychodził fachowiec i robił takie produkty. Potem taką kaszankę do szczewa (tak na to mówiliśmy) wciskał i potem się brało. Albo na ciepło, albo od razu na zimno i się wyciskało prosto z tego :D

3

@JimMorrisonFCB @MesQueUnClub_87
O tak, zdecydowanie wątróbka musi być z cebulką. Chociaż co do kaszanki to lubię też bardzo samą. I również zimną! :D

Ale takie flaczki teraz to bym zjadł... Będą za mną chodziły.

8

Bardzo lubię:
– Gorzką czekoladę
– Wątróbkę
– Kaszankę (czy też jak wolę krupnioki)
– Flaczki.

A jak u Was? Są tutaj osoby, które lubią każdą pozycję z tej listy?

3

@Gary
Może przesiąknie Realem i będzie jak z Mbappe.

16

@MessiForeverTheBest
Ze swoim zachowaniem idealnie pasuje do tej drużyny.

0

@Antimadridista_WR
To Messi robi interesy z Realowcami?

2

@Giwera
Wywód Boczka o ciotce, co zdrowo żyła i pierdykła o schody, mistrzostwo.

4

@Cryptolis
Nie napisałem, że coś przekreśla. Napisałem jedynie, że to piękny start, który bardziej obrazuje, że przed chłopakiem długa droga w kontekście osiągnięcia dojrzałości emocjonalnej, która niewątpliwie przyda mu się w dorosłym życiu. Ktoś, kto zachowuje się w ten sposób, z pewnością nie ma dobrych wzorców dookoła siebie. Akurat trochę wiem o takich incydentach i takiej młodzieży, bo sporo z takimi osobami pracowałem jako nauczyciel.

4

@mordini123
Panie Cristiano, zapraszamy do Barcelony. Hansi Flick wpuści Cię na karnego w doliczonym czasie gry, a Ty dopiszesz sobie kolejną Ligę Mistrzów do CV. Przy okazji klub zarobi.

24

@Eklerek
Nie dziwię się, że Alvarez lubi styl gry Arsenalu. W końcu jest graczem Atletico.

6

Piękny start w życiu xD


1

@Frimpong
No tak, tylko w tym wszystkim przydałaby się jakaś konsekwencja. Nazywał FAME MMA patologią i wyśmiewał ludzi, którzy tam walczą, zarzekając się, że nie weźmie w tym udziału, a potem sam tam poleciał, bo pomachali kasą.

0

@18Pawel99
Kluczowe pytanie, ile Bernardo będzie chciał za podpis. To nie byłby darmowy transfer.

4

Kolejna walka pożegnalna. Ale teraz to już naprawdę ostatnia. I jeszcze możliwe, że z Najmanem xD

Ten co upadł xD


1

@July_6_BcN
No i prawie się udało.

13

A pamiętacie, jak w listopadzie 2024 roku przegraliśmy mistrzostwo w meczu z Las Palmas?

7

@TR3YWAY
Miłość jest jak sraczka, przychodzi znienacka.

2

@Lionel_Messi10
Rzadko "wyjazdowe" przypadają mi do gustu, ale ta barwa była naprawdę kozacka.

2

@Lionel_Messi10
Fajne były te koszulki z 2006 roku.

11

@xvcWinterSoldier
Trafi do psychiatryka, tam dostanie końską dawkę leków, przejdzie w stan otępienia, żeby mieli z nim spokój, a on sam nie będzie wiedział o świecie. I taka reszta jego żywota. W pierdlu mógłby chociaż na spacery pochodzić i telewizję pooglądać, a tak jedyne, co zobaczy, to cztery ściany.

5

Patoprywaciorz w akcji.


6

@MessiForeverTheBest
Ale by się działo na La Rambli.

22

Pan redaktor Gajdek bardzo mądrze.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?