NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@PatrychoO
A to i tak nadal wyższa jakość niż jej książki.
2
@mekston
Pod kątem piękna gry to czołówka Argentyńczyków w historii. Tutaj zdecydowanie można było wycisnąć więcej. Na MŚ 2006 Riquelme był zjawiskowy.
6
Bolało, gdy przestrzelił rzut karny w Lidze Mistrzów. Niemniej cudowna była to gra w barwach Villarreal.
https://x.com/abilasports/status/2010001264474791938
5
@Lionel_Messi10
Nie jestem fanem Alvareza, ale jeżeli tutaj przyjdzie, to życzę mu Złotej Piłki :)
18
@AmigoBlancos
Proszę, przestańcie już.
3
@Arden
" takie gadki w jaki sposób i ile zostanie przekazane na dzieci, to nic innego jak umniejszanie i zazdrość."
Ale on nigdzie nie powiedział, że całość nie zostanie przeznaczona na dzieci.
Jak dla mnie, to się przyczepiłeś na siłę.
8
@mrboom
Przerażające, jak ludziom bije na głowę.
7
@kanver_
No dobra, ale jeżeli odliczysz mu te na pustą, z karnych i przeciwko farmerom, to wyjdzie mu mniej niż miał Aubameyang, który był tańszy, a też mniej niż Ukrainiec z Temu za 8 mln euro, z którym Lewandowski przegrał króla strzelców. I pamiętajmy, że to jest ten sam Lewandowski, który gdy zdobywał króla strzelców w La Liga, to i tak nie przyczynił się do mistrzostwa Barcelony.
A nie, przepraszam, przyczynił się tyle samo, co Pena.
3
@Jakchcesz
No i przez Ciebie będę dzisiaj odświeżał tę stronę, bo widzę, że ludzie nadal wpłacają, a ja lubię patrzeć, jak licznik rośnie.
Zadowolony jesteś z siebie?
0
@gumaz
Ech, a jeszcze pamiętam, jak biegł plażą z Pamelą Anderson.
2
@shinthps
Wiem, dobry człowieku. Ja ogólnie nie żywię urazu do ludzi. Jeszcze kilka chwil i znów będzie po staremu ;) wszystkie puzzle wskoczą na dawne miejsce ;)
1
@July_6_BcN
Przestań. Nadal jest mnóstwo fajnych i wartościowych młodych ludzi. I to w obu płciach.
38
Niesamowite, jak wiele radości mają w sobie te dzieci, mimo że zostały tak tragicznie doświadczone przez los.
Fantastyczne. Cudowne.
21
Piękne 250 mln dzięki ludziom dobrej woli, a politycznym podżegaczom i krytykantom kij w tyłek!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Chwila, dostałem powiadomienie z banku.
11
Chłop z okna niczym papież.
11
Nie ukrywam, że szybciej uwierzyłbym w uczciwie sędziowany mecz w Hiszpanii niż w to, że w niedzielę będę oglądał, jak Hanka wpieprza się w kartony, Tede godzi się z Rychem, a Karolak dzwoni do Ibisza na streamie, który ogląda 1,5 mln osób.
37
@Karol145
A ja nie wpłaciłem na tych ludzi, tylko po prostu na chore dzieciaczki, o których się dzięki tej akcji dowiedziałem.
I dla mnie to też swego rodzaju lekcja, by w tym całym życiowym pędzie, jednak bardziej patrzeć na innych.
Myślę, że dobro jest zaraźliwe. I to jest fajne.
2
@FcPortoFan1999
Poczekaj, aż go przeniosą do ligi portugalskiej.
10
Stream Łatwogangu to temat zastępczy dla przegrania mistrzostwa Hiszpanii przez Real Madryt.
9
Szkoda tylko, że nawet w takich akcjach jest używana technologia AI. Przecież wszyscy wiedzą, że jest jeden Golec, tylko zawsze go kopiują.
31
Największymi przegranymi są właśnie takie osoby, które nawet w akcjach charytatywnych doszukują się powodów do polaryzacji. Trzeba mieć naprawdę zryty mózg, by w czynieniu dobra widzieć problem.
https://x.com/m_podczarski/status/2048287670644711702
2
A mnie jakoś specjalnie nie razi to, że ktoś wpłaca pieniądze tylko po to, żeby się wylansować. Z perspektywy obdarowanego i potrzebującego to niczego nie zmienia. Pieniądze z lansu pomagają tak samo jak te, które ktoś wpłacił z dobroci serca.
0
@Zoker
Dziś, gdy przeglądałem Twittera, też mi to mignęło, dlatego podepnę się pod pytanie.
1
@Jakchcesz
Albo 90 000 tysięcy.
3
@Jakchcesz
O Ty, diable.
1
@esem91
O, świetna puenta. O tym właśnie mówiłem.
7
Tak mnie przy wieczorze wzięło na rozkminy.
Jakieś 25 lat temu zginęła moja kuzynka. Szła chodnikiem do kościoła i jakiś pijak w nią wjechał. Mama mówiła, że kuzynka wtedy wyszła już z domu, ale wróciła się, bo zapomniała książeczki.
Zmierzam do tego, jak wiele z pozoru zwykła pierdoła może zmienić w naszym życiu. Gdyby się nie wróciła, to może by przeżyła? A może tego dnia zginąłby ktoś inny, bo pijany morderca wjechałby w inną osobę, co znów doprowadziłoby do szeregu innych konsekwencji?
Chociaż są też osoby, które twierdzą, że wszystko w naszym życiu zostało już ustalone. I nawet właśnie to, że ona się wtedy miała wrócić, też już zostało zaplanowane przez los.
4
@Kgorecki2500
Wspaniałe urządzenie. Twoje życie będzie teraz łatwiejsze, smaczniejsze i zdrowsze.