NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Niby legalne, ale dla mnie nienormalne.
2
No i jak tam?
27
Jak się nazywa sześćdziesiąt minut z Tchouaménim?
Bita godzina.
11
Pozdrawiamy pana Leszka.
7
@lithotripter
To tak jak z antykoncepcją. Mówią, że gdy ja stosujesz, to nie będzie dzieci, wracasz do domu, a one nadal tam są.
2
@Jakchcesz
Wybaczam.
19
Niby bieda w Polsce i słaba dzietność, ale jednak rozdają mieszkania z dziećmi.
https://scontent.fktw6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/687834503_1434823238679403_6493107993318567609_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=13d280&_nc_ohc=CSqzQZV5R4oQ7kNvwEYLR2F&_nc_oc=AdoKXaxhJoRIwehCOHADRQznG0KNn_UXnqEuHsgGXJ-x_BE3yj9mE_6-kGIbWvE-BKlCbNCzNAy4XqJHV-L9yYLN&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fktw6-1.fna&_nc_gid=GYySP2rbZ3u_NgRvsPGVtg&_nc_ss=782a8&oh=00_Af75oHU5Z8680XZpMrTncVru8B8uGIcdldPw2kna0XXd_A&oe=6A023FCD
4
@Jakchcesz
Przepraszam, panie kolego, ale pod względem stylistycznym i składniowym odwalił żeś pan taką manianę, że aż wstyd.
3
@Zoker
A osoby, które urodziły się w roku, gdy Guardiola obejmował Barcelonę, są w tym roku pełnoletnie.
1
@Czyhrynski
Ostatnio czytałem, że Lucho jest coraz bliżej przedłużenia umowy do 2029 roku, z opcją przedłużenia o jeden sezon.
3
2006 rok
Premiera filmu "Diabeł ubiera się u Prady"
Arsenal dociera do finału Ligi Mistrzów.
2026 rok
Premiera filmu "Diabeł ubiera się u Prady 2"
Arsenal dociera do finału Ligi Mistrzów
6
Niestety, pan dziennikarz z Eleven uciekł na konto prywatne.
1
Majstersztyk w wykonaniu Enrique. Trzeba przyznać, że bardzo pomysłowe.
32
Najwięksi prorocy XXI wieku:
Joan Laporta o przyjściu Mbappe do Realu:
– Nie zazdroszczę Realowi Madryt Mbappé, on zniekształci ich szatnię.
Luis Enrique o odejściu Mbappe:
– Posiadanie zawodnika, który porusza się tam, gdzie on chce, oznacza, że są sytuacje boiskowe, których ja nie kontroluję. Teraz będę kontrolować wszystkie. Wszystkie, bez wyjątku.
Raphinha o Atletico:
– Zostaniecie wyeliminowani. Odpadniecie w następnej rundzie.
6
Przerażające liczby.
A tym potworom życzę wszystkiego najgorszego.
1
@mmaciass
A widzisz, zapomniałem całkowicie, że jest o nim dokument. Obejrzę.
16
@mmaciass
Wielu zawodników bardzo mocno podkreśla, że Luis Enrique jest świetnym psychologiem i ma wręcz nieprawdopodobną umiejętność rozmowy z zawodnikami oraz docierania do nich. I podobno wszystko na niesamowitym spokoju. To chyba ta zaleta ponad Pepa, który jest dość narwanym człowiekiem. Być może to właśnie ta tragedia w nim to wykształciła. Bardzo pozytywna postać.
5
@draxidox
Tak, można było włączyć. W trybie zręcznościowym była możliwość jechania też obok siebie i spychania się :D
6
@draxidox
Najlepsza gra rajdowa w historii. I ten tryb dzielonego rajdu. Miodzio. Instaluję.
66
Luis Enrique:
– Nie mam zamiaru wyjaśniać moich taktyk, bo i tak byście ich nie zrozumieli.
4
@Pedri16Future
„Luis Enrique nabrał wszystkich w 2015 roku i na tym jedzie”
11
Niesamowity jest trenerski rozwój Luisa Enrique na przestrzeni ostatnich lat. I to po takiej tragedii. Czapki z głów.
1
@MessiForeverTheBest
Powiem Ci, że wyleciał mi ten półfinał totalnie z głowy i w sumie trochę się zdziwiłem, że tam była Borussia xD
10
Luis Enrique z PSG w Lidze Mistrzów:
23/24: 1/2 finału
24/25: Zwycięstwo
25/26: Finał
A pamiętam, jak Lucho był tutaj nazywany wuefistą. Zdecydowanie jest to trener, który w ostatnich latach niesamowicie się rozwinął. Czapki z głów i zapraszamy kiedyś do Barcelony.
1
@Kozinho.
A dziedzictwo Flicka przetrwałoby tak długo, że wygrywalibyśmy potem przez kolejnych 30 lat, nawet jak już by nie żył.
1
@macio_944
Szwagry to potęga.
0
@escarabajo
Al Nassr czy Al Hilal?
1
@Kozinho.
Jest jeszcze City, które ma ciągle zarzuty, ale nikt z tym nic nie zrobi, a ich ban w europejskich pucharach został zamieniony na karę finansową xD
0
Niemiec przegrywa, więc uważam, że arbitrzy podejmują dobre decyzje.
0
@Szklaner
Wspaniały, wyjątkowy i niepowtarzalny. Po prostu Zbigniew Wodecki. Trudno w słowach wyrazić jego muzyczną wszechstronność: wokal, instrumenty, kompozycje.
Aż sobie włączę "Zacznij od Bacha"