7

Niby legalne, ale dla mnie nienormalne.


2

No i jak tam?

27

Jak się nazywa sześćdziesiąt minut z Tchouaménim?
Bita godzina.

11

Pozdrawiamy pana Leszka.


7

@lithotripter
To tak jak z antykoncepcją. Mówią, że gdy ja stosujesz, to nie będzie dzieci, wracasz do domu, a one nadal tam są.

2

@Jakchcesz
Wybaczam.

4

@Jakchcesz
Przepraszam, panie kolego, ale pod względem stylistycznym i składniowym odwalił żeś pan taką manianę, że aż wstyd.

3

@Zoker
A osoby, które urodziły się w roku, gdy Guardiola obejmował Barcelonę, są w tym roku pełnoletnie.

1

@Czyhrynski
Ostatnio czytałem, że Lucho jest coraz bliżej przedłużenia umowy do 2029 roku, z opcją przedłużenia o jeden sezon.

3

2006 rok
Premiera filmu "Diabeł ubiera się u Prady"
Arsenal dociera do finału Ligi Mistrzów.

2026 rok
Premiera filmu "Diabeł ubiera się u Prady 2"
Arsenal dociera do finału Ligi Mistrzów


6

Niestety, pan dziennikarz z Eleven uciekł na konto prywatne.


1

Majstersztyk w wykonaniu Enrique. Trzeba przyznać, że bardzo pomysłowe.


32

Najwięksi prorocy XXI wieku:

Joan Laporta o przyjściu Mbappe do Realu:
– Nie zazdroszczę Realowi Madryt Mbappé, on zniekształci ich szatnię.

Luis Enrique o odejściu Mbappe:
– Posiadanie zawodnika, który porusza się tam, gdzie on chce, oznacza, że są sytuacje boiskowe, których ja nie kontroluję. Teraz będę kontrolować wszystkie. Wszystkie, bez wyjątku.

Raphinha o Atletico:
– Zostaniecie wyeliminowani. Odpadniecie w następnej rundzie.

6

Przerażające liczby.

A tym potworom życzę wszystkiego najgorszego.


1

@mmaciass
A widzisz, zapomniałem całkowicie, że jest o nim dokument. Obejrzę.

16

@mmaciass
Wielu zawodników bardzo mocno podkreśla, że Luis Enrique jest świetnym psychologiem i ma wręcz nieprawdopodobną umiejętność rozmowy z zawodnikami oraz docierania do nich. I podobno wszystko na niesamowitym spokoju. To chyba ta zaleta ponad Pepa, który jest dość narwanym człowiekiem. Być może to właśnie ta tragedia w nim to wykształciła. Bardzo pozytywna postać.

5

@draxidox
Tak, można było włączyć. W trybie zręcznościowym była możliwość jechania też obok siebie i spychania się :D

6

@draxidox
Najlepsza gra rajdowa w historii. I ten tryb dzielonego rajdu. Miodzio. Instaluję.

66

Luis Enrique:
– Nie mam zamiaru wyjaśniać moich taktyk, bo i tak byście ich nie zrozumieli.


4

@Pedri16Future
„Luis Enrique nabrał wszystkich w 2015 roku i na tym jedzie”

11

Niesamowity jest trenerski rozwój Luisa Enrique na przestrzeni ostatnich lat. I to po takiej tragedii. Czapki z głów.

1

@MessiForeverTheBest
Powiem Ci, że wyleciał mi ten półfinał totalnie z głowy i w sumie trochę się zdziwiłem, że tam była Borussia xD

10

Luis Enrique z PSG w Lidze Mistrzów:

23/24: 1/2 finału
24/25: Zwycięstwo
25/26: Finał

A pamiętam, jak Lucho był tutaj nazywany wuefistą. Zdecydowanie jest to trener, który w ostatnich latach niesamowicie się rozwinął. Czapki z głów i zapraszamy kiedyś do Barcelony.

1

@Kozinho.
A dziedzictwo Flicka przetrwałoby tak długo, że wygrywalibyśmy potem przez kolejnych 30 lat, nawet jak już by nie żył.

1

@macio_944
Szwagry to potęga.

0

@escarabajo
Al Nassr czy Al Hilal?

1

@Kozinho.
Jest jeszcze City, które ma ciągle zarzuty, ale nikt z tym nic nie zrobi, a ich ban w europejskich pucharach został zamieniony na karę finansową xD

0

Niemiec przegrywa, więc uważam, że arbitrzy podejmują dobre decyzje.

0

@Szklaner
Wspaniały, wyjątkowy i niepowtarzalny. Po prostu Zbigniew Wodecki. Trudno w słowach wyrazić jego muzyczną wszechstronność: wokal, instrumenty, kompozycje.

Aż sobie włączę "Zacznij od Bacha"


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?