4

Bardzo nieładnie.


0

@escarabajo
Dziwna sprawa. Zapamiętałem go jako całkiem fajnego grajka. On nawet w Barcelonie łatwo dochodził do sytuacji, ale tam kilka z rzędu zmarnował i potem chyba weszła jakaś blokada, że nie umiał strzelić.

2

Że też tym ludziom się tak spieszy.


3

@Vegeta88
Ja też się czasem mylę. Wszystkiego dobrego!

3

@Vegeta88
Wart :P

Ale w języku potocznym „warty” czasem bywa akceptowane, więc wytłumacz się tym, że to Popitka mówisz potocznie :D

14

„Są gole, których się nie zapomina. Są gracze, którzy na zawsze pozostaną w naszej historii

Dziękujemy, Lewy!”.


10

Teraz tradycyjnie farmazoniarze z Borkiem na czele będą jechać na temacie, żeby zebrać trochę poklasku i powymądrzać się ze swoimi radami.

„Z tego, co się orientuję”. Ta, Ty jak zwykle wszystko wiesz.


1

@majkiii
Sylvinho

1

@macio_944
Pierwszy gol na pustaka. Nie oglądam dalej.

0

@clyde
Ej, faktycznie.

1

@Hosh
No dobra, ale Mbappe nie zdobył tytułu mistrzowskiego. A Lewy został królem strzelców, zdobył mistrzostwo kraju, ale się nie przyczynił do niego. Logiczne, nie?

1

@MessiForeverTheBest
Żeby być droższy niż Aubameyang.

PS piękny potencjał na legedarną nitkę.

2

Przy tej okazji warto wspomnieć, że Robert Lewandowski to jedyny napastnik w historii, który mimo tego, że zdobył tytuł króla strzelców, nie przyczynił się do mistrzowskiego tytułu.

30

Po co Lewandowski przychodził, skoro teraz odchodzi?

2

@Zoker
No i przy okazji pozwał Barcelonę do sądu, bo chciał 40 mln euro, które mu się nie należały.

PS żeby było jasne. Mnie to tam jedno, czy kogoś można nazwać legendą, czy tez nie.

7

Niesamowite, że dla niektórych wiadomością dnia nie jest to, że Lewandowski odszedł, ale oburzenie, bo sam klub w swoich social mediach nazwał Polaka legendą. Tak jakby to miało jakikolwiek wpływ na losy świata i cokolwiek zmieniało w futbolu.

1

@Korsain
Ten najgorszy faul, gdy skopał leżącego Casquero, to był pod wodzą Juande Ramosa. Dla mnie za czasów Mourinho najbardziej odklejony był Ramos.

6

@Arden
Argentyna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Rupert_Haubica
Mnie bardziej zaintrygowała ta puszka po Dziku, która leży obok ciśnieniomierza xD

4

„Jeszcze tylko nasrać na środku”


5

@mekston
Równie legendarne co modele symulacyjne. A gdyby to tak połączyć?

0

@Kgorecki2500
Gdy śmiejesz się z tego występu, ale po chwili przypominasz sobie, że to z Twojego kraju.

0

@rydz_bdg
Sven Hannawald, Martin Schmitt

5

@Mow_mi_Douglas
Nie wygłupiajmy się. Skoro byłby najlepszy na mundialu, to właśnie po to jest statuetka MVP danej imprezy.

I ta liga nie jest przeciętna, tylko rozrywkowa.

8

@Kozinho.
"Patrz, to jest Jacuś. Nic nie potrafi. Też kiedyś zostanie ministrem".

3

@AmigoBlancos
Trudno powiedzieć, jak to się skończy, ale jest duża szansa, że matka zniszczyła życie swojemu dziecku, które już do końca życia będzie upośledzone.

2

Niesamowicie sympatyczna dziewczyna.

W momencie, gdy padło pytanie o to, czy jest lepsza niż Irena Szewińska, było widać małą walkę, ale ostatecznie padło, że "NIE".


9

@majkiii
Iraola to dobry trener.

15

@AlexDark00
„ Pisałem, że znów przewalił pichichi, bo tak było.”

No ale jak wygrał pichichi, to pisałeś, że nie przyczynił się do mistrzostwa, mimo że w tym samym sezonie Robert Lewandowski był królem strzelców, a Barcelona zdobyła tytuł krajowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?