9

@majkiii
Iraola to dobry trener.

15

@AlexDark00
„ Pisałem, że znów przewalił pichichi, bo tak było.”

No ale jak wygrał pichichi, to pisałeś, że nie przyczynił się do mistrzostwa, mimo że w tym samym sezonie Robert Lewandowski był królem strzelców, a Barcelona zdobyła tytuł krajowy.

0

@escarabajo
Odpisałem Ci wyżej, koleżko. I pogadamy, jak Al Nassr nie wygra mistrza.

0

@Starrk @Mario96w
Ok, rozumiem, nie zabraniam w żadnym wypadku. Po prostu dla mnie to dziwne, że masz 2-3 minuty przerwy i pierwsze co robisz, to chwytasz od razu telefon. Może się nie znam, ale dla mnie to już podchodzi pod jakąś niemożność wytrzymania bez tego urządzenia, że się już w zasadzie z nim nie rozstajesz i sięgasz po niego w każdej wolnej chwili. Mnie by się nie chciało tego telefonu na te 2 minuty wyciągać z kieszeni, bo bardziej by mnie to zirytowało.

Ale tak jak mówię, nie zabraniam, co kto lubi.

4

@Roobo
No nie wiem. Jak dla mnie na siłownię przychodzi się po to, by ćwiczyć, ruszać się, spędzać czas, a nie po to, żeby wchodzić na La Ramblę, by obgadywać tych, co na tej siłowni są. Ale co kto lubi.

3

@Roobo
Wchodzisz na siłowni na La Ramblę? xD

2

@Ignareks
Myślę, że tutaj właśnie chodzi o tych leni, którzy nie są chorzy, a potrzebują zwolnienia.

1

@marcin62
O, bogowie, walka!

2

Szykuj się @Popitek12. Wbijamy na mecze do Portugalczyka.


4

@MesQueUnClub_87 @Kidd
Tak, to na pewno. "Nic śmiesznego" jest naprawdę świetne. Pazura uznał też, że ze względu na scenariusz w "Dniu świra" przydałby się starszy aktor, a on sam czuł się za młody do tej roli.

Może faktycznie coś w tym jest, bo ta scena rozmowy z matką czy prowadzenia lekcji w szkole... no kurde, Kondrat jak nic. Ale to też pewnie też kwestia tego, że przyzwyczailiśmy się do niego :D

13

Cezary Pazura wyznał, że z perspektywy czasu najbardziej żałuje tego, że odmówił roli Adasia Miauczyńskiego w filmie "Dzień świra". To właśnie Pazurze Marek Koterski zaproponował odegranie głównej roli. Jednak wskutek negatywnych opinii po "Ajlawju" oraz po przeczytania scenariusza Cezary Pazura nie przyjął propozycji Koterskiego. Ostatecznie polecił mu, by do tej produkcji zaangażował Marka Kondrata, który występował już u reżysera w "Domu wariatów".

Wiadomo, że trudno spekulować po latach, bo też do pewnych postaci jesteśmy już przywiązani, ale patrząc na to, jak zagrał Kondrat, to chyba trzeba podziękować Pazurze.

@Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87 @JimMorrisonFCB @Gary @Giwera

1

@gumaz
To wtedy koczuję tam od tygodnia, by wyrwać najlepsze miejsce.

0

No i proszę Politechnika Śląska w ramach gliwickich Igrów zaprosiła Malika Montanę.

Nie wybiorę się.

2

@Kamiloza91
Nie, na żaden.

5

Po wczorajszej porażce Barcelony Real ma dziś szansę odrobić 3 pkt, ale obrońcy Flicka i tak powiedzą, że ma on ligę pod kontrolą.

9

Oczywiście, że tutaj nie powinno być drugiej żółtej dla van Persiego. Van Persie za nakładkę powinien wylecieć z czerwoną już w pierwszej połowie.


2

@misterio
Może twórcy zainspirowali się tym, że matka Achillesa, po tym jak usłyszała, że Achilles jest konieczną osobą do pokonania Troi, przebierała go za dziewczynkę i ukrywała wśród królewskich córek.

5

Według plotek w "Odysei" Christophera Nolana w rolę Achillesa ma wcielić się Elliot Page.

Za Wikipedią:
- Elliot Page urodził się 21 lutego 1987 w Halifaksi. Jego płeć określono jako żeńską i nadano mu imię Ellen
- 14 lutego 2014, wówczas prezentujący się jako kobieta, dokonał coming outu jako lesbijka
- 1 grudnia 2020 dokonał coming outu jako osoba transpłciowa, określił swoje zaimki jako on/jego i they/them oraz przedstawił swoje nowe imię – Elliot
- W artykule opisał siebie jako osobę queer i niebinarną

Wybaczcie, ale dla mnie to za dużo.

21

◉ 191 meczów
◉ 119 goli, 22 asysty (141 G/A)
◉ 7 trofeów
◉ Król strzelców La Liga

Roberciku, po prostu dziękuję.

16

@TR3YWAY
A to trzeba być od razu legendą klubu, żeby odczuwać smutek/żal z powodu czyjegoś odejścia? Robert Lewandowski to wspaniały piłkarz, ale przede wszystkim Polak, a on sam dostarczył temu klubowi wiele radości, zostając chociażby królem strzelców.

Myślę, że dla każdego polskiego kibica Barcelony to niepowtarzalne uczucie. Przez cały czas nie wyobrażaliśmy sobie, że Polak może zagrać w Barcelonie, a on nie dość, że zagrał, to na dodatek przyczynił się do sukcesów "Dumy Katalonii".

Szczerze mówiąc, mam wrażenie, że niewiele jest osób, które uważają Roberta za legendę Barcelony. Większość po prostu się cieszy, że mogliśmy widzieć tak wspaniałego piłkarza w barwach tego klubu.

17

@TR3YWAY
Oj widać zazdrość o muskulaturę i sylwetkę Robercika. Pracuj, pracuj, może też kiedyś będziesz tak dobrze wyglądał.

2

Luis Enrique przez trzy sezony w PSG zdobył 11 na 15 możliwych trofeów. Z oczywistych względów może jeszcze poprawić tę statystykę na 12.

◉ Ligue 1 (3/3)
◉ Puchar Francji (2/3)
◉ Superpuchar Francji (3/3)
◉ Liga Mistrzów (1/3) lub (2/3)
◉ Superpuchar Europy (1/1)
◉ Puchar Interkontynentalny (1/1)
◉ Klubowe Mistrzostwa Świata (0/1)

0

@Faro
Tak, wiem, że przeżył tragedię osobistą i bardzo mu z tego powodu współczuję. Niemniej to nie jest usprawiedliwienie, by robić, co się chce.

0

@Kidd
Filip Chajzer jest przykładem na to, dlaczego nie warto pić i ćpać.

1

Powinni nagrać specjalny odcinek "Momentu prawdy", w którym Zygmunt Chajzer przepytuje swojego syna, Filipa.


4

@Antimadridista_WR
Nie wiem. W Barcelonie go nie chcemy.

5

Zuch dziewczyna.


4

@Safrani @LeszekFCB
Ja również nie potrafię kibicować obecnej Argentynie. A kiedyś życzyłem im dobrze, bo w 2006 roku, gdy grał tam Maxi Rodriguez, Crespo, Sorin, Mascherano czy Riquelme, to była naprawdę sympatyczna ekipa. Teraz niestety widzę ekipę zapatrzonych w siebie buców.

@clyde
Z tych ekip to Hiszpania.

3

@Azazel_Pazuzu @Jakchcesz
Sequel: Kocham Roberta Lewandowskiego. Historia mojego nawrócenia.

9

Gdy po raz kolejny przechodzisz do historii.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?