1

@Arkon
Miałem z dwa podejścia i powiedzieliśmy z żoną "Dobra, lecimy z czymś innym".

O. I jeszcze "Dom z papieru". Obejrzałem, ale nie zachwyciło mnie. Takie 6/10.

4

@Arkon
Breaking bad

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@tbas
Anita już tyle razy mówiła, że nie dociągnie, że jest za stara, ale potem mówiła, że brakuje jej tego treningu. Podejrzewam, że to podchodzi pod jakieś uzależnienie.

No tutaj z rywalkami trudno rywalizować, bo jak Anita była w ich wieku, to rzucała jeszcze dalej. Brakuje szybkości, trening już nie ten, co kiedyś, o czym sama Włodarczyk mówiła.

Niemniej na ostatnich MŚ była szósta, a druga spośród europejskich zawodniczek, więc tutaj jakiś medal ME może wpaść.

7

Anita Włodarczyk:
– Jeżeli tylko będę zdrowa, chcę wystartować na igrzyskach olimpijskich w Los Angeles. Ciągle mam motywację, a trening sprawia mi radość.

– Nie ma takiej kwoty, która sprawiłaby, żebym weszła do oktagonu. Za dziecka biłam się z chłopakami. To mi wystarczy.

– Każdy wybiera taki sport, jaki chce trenować. Paweł Fajdek też mógł zostać piłkarzem, więc teraz nie powinien narzekać. Nie ma u mnie żadnej zazdrości wobec popularności piłkarzy. Każdy ma otwartą drogę.

– Podczas jednego treningu muszę 300 razy podrzucić piłkę lekarską aż do sufitu. To morderczy trening, ale wiem, że daje efekty.

1

@Gibbon_FCB
No tak, bardziej miałem na myśli to, że gdzieś tam mój tata ich poznał analogicznie po tym, jak lubił Queen, Depp Purple, to trafił na płyty Gunsów. I nie podeszły. Z Iron Maiden złapało u niego, ale Gunsów już nie :D

3

@Gary
Gust muzyczny mam po tacie. On nie lubił Gunsów, ja nie lubię Gunsów. Co ciekawe, on mi pokazał swoje zespoły i je polubiłem, ja mu pokazałem Muse i on też polubił :D

No ja nie mogę słuchać wyjącego Axla, który na dodatek uważa się za najwybitniejszego wokalistę w historii xD

3

@Arkon
Powiem tak. Queen, Pink Floyd, Led Zeppelin, Deep Purple i cała ta plejada muzyki rockowej to muzyka dzieciństwa i młodości mojego taty. On mnie nią zaraził (co ciekawe, jestem najmłodszy z rodzeństwa i tylko ja złapałem bakcyla, czworo rodzeństwa starszego nie). Wyrobił we mnie miłość do tej muzyki. I to nie tak, że ja uważam Gunsów za jakiś zły zespół. Jeżeli włączy mi się na Spotify, to poleci, nie przełączę ich, powiem, że jest to okej. Niemniej nie włączam Gunsów z własnej woli. I o ile jeszcze zespół przeżyję, tak po prostu odrzuca mnie osoba wokalisty.

Nie potrafię tego wytłumaczyć, ale mój tata tego ich nie lubił :D

5

@Arkon
Lubię Dżem. Nie słucham ich masowo, ale kilka utworów jest naprawdę fajnych. Niemniej nie lubię tej otoczki, która wykształciła się wokół Riedla. Uważam, że nie był tak genialny jak się pisuje, a dla mnie niedorzeczny jest fakt, że jego legenda jest gloryfikowana przez to, jaki tryb życia prowadził. Dla mnie solidny, a nie genialny wokalista.

Co do Pink Floyd to nie słucham, ale są mi totalnie obojętni.

A z takiego braku sympatii to zdecydowanie Axl Rose z Guns N’ Roses. No nie trawię gościa.

3

Lewandowski tyranem!


7

Wojtek już się szykuje.


0

@takisobiektos
No tak też może być, chociaż z drugiej strony twierdził, że gdyby nie szwagier Laporty, to nadal by pracował w Barcelonie.

1

@July_6_BcN
Lecz się nie martw, baronowo, już przemija zima zła.

5

Czyli tak jak myślałem. Alonso szybciej znalazł robotę niż Xavi.

Nie wiem, czy sam Xavi wybrzydza i czeka na jakąś super propozycję, czy faktycznie tych propozycji w ogóle nie ma. A ten ostatni wywiad też raczej mu nie pomógł.

0

@Recha_0684
Tak, liczyłem na palcach.

1

@Recha_0684
Tak, jakieś 5-6 mln w Polsce i z 166 mln na świecie.

26

Widzę, że polskie jury już zablokowało komentowanie na Instagramie albo uciekło na konto prywatne xD

15

Po tym jak Alicja zrobiła coś takiego, a izraelscy fani zaczęli ją o to cisnąć, ci się wpierdzielają z 12 dla Izraela. Wstyd.


6

Skład polskiego jury na Eurowizję 2026 jest już znany. Punkty przyznawali Eliza Orzechowska, Filip Koncewicz, Viki Gabor, Staś Kukulski, Wiktoria Kida, Jasiek Piwowarczyk i Maurycy Żółtański.

0

Widzowie w Niemczech dali 12 pkt Izraelowi xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Polska publiczność dała 2 pkt Izraelowi xD

Trochę Żydów mamy.

8

Viki Gabor w jury xD

2

Po co to pierdzielenie o limitach 10 głosów na numer telefonu, skoro Żydzi i tak jadą na botach xD

1

Tylko jury się zna. Publiczność nie ogarnia.

2

Żydowskie boty zadziałały xD

1

@michal26
Obyś miał rację. Ja się wole nastawić hahaha :D

2

W widzach będzie gorzej niż u jury raczej, ale Alicja już wygrała. Zaprezentowała się kapitalnie. Brawa.

6

Dajcie nazwiska naszego jury.

4

Z izraelskimi botami i tak nie wygramy, ale pod kątem wokalnym to był kapitalny występ.

Brawo Alicja. Młoda dziewczyno, masz kolosalny talent, rozwijaj się i podbijaj świat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?