NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Profesorek
Tak jak @July_6_BcN. Bardzo smakuje mi ten gatunek Lavazzy.
Fajna była jeszcze Starbucks Pike Place Roast.
Tylko w przypadku Lavazzy uważaj na podróby, bo ja się srogo zdziwiłem, gdy się okazało, że to samo opakowanie, które wygląda jak Lavazza, może być podróbą.
2
@heniusss
Spokojnie, ja nie o Tobie, tylko ogólnie, bo mnie to w ogóle nie zaskakuje. Ronaldo jest taki w zasadzie od zawsze i przecież robi tak przez całą karierę.
Bardziej mam na myśli to, że nawet gdy ma już 41 lat, Messi wygrał mundial, to ludzie ciągle robią jakieś porównania z Messim, jakby sami siebie chcieli się do czegoś przekonać.
2
@heniusss
Matko bosko, nie sądziłem, że ludzie będą tak przeżywać to zwycięstwo w lidze pustynnej.
2
@Azazel_Pazuzu
Dlatego że sam dziad może mieć również znaczenie biedaka, żebraka czy po prostu to obraźliwe określenie o mężczyźnie (nawet gdy nie jest stary). I w tym przypadku nie musi być to pleonazmem. Jasne, bardzo często ten dziad i tak będzie stary.
W tym przypadku bardziej chodzi o ładunek semantyczny tego wyrażenia. My, mówiąc 'stary dziad", raczej traktujemy to jako całościowe wyrażenie (chcąc wyrazić opinię wobec kogoś w kontekście niechęci), którego nie rozbieramy na pojedyncze elementy składniowe. Traktujemy to jako jedność.
9
@Messibestplayerintheworld
Nie przyjdzie do Barcelony. Już to widzę, jak Atletico opuszcza cenę, żeby móc sprzedać Alvareza do rywala.
2
Bardzo nieładnie.
6
@norbi77
Tak po prawdzie, to przy Troi też trzeba byłoby się oburzać, bo tam mnóstwo rzeczy się nie zgadzało. Nie dość, że nie było bogów, to na dodatek sam Achilles został tak wybielony, że jego osobowość nie współgrała w ogóle z tym, co pokazał Homer. Z najbardziej mściwego sk*rwysyna zrobili w sumie fajnego gościa.
6
Tak zupełnie poważnie.
Masz 41 lat, karierę taką, o jakiej mogłoby pomarzyć 99% piłkarzy, grasz w lidze wielbłądów, gdzie wylądowałeś na emeryturze, a i tak jesteś nakręcony jak szalony.
Jest w tym coś posranego. Z jednej strony wygląda to jak obsesja, ale teraz pytanie, ile bez tej manii wygrywania, by osiągnął.
2
@Giwera
To po co nie przegrywali, skoro nie wygrali majstra?
1
@macio_944
A niech się dzieje! W sumie, gdyby nie Hansi Flick, to trochę nudno ostatnio było w tej piłce. Ronaldo nakręcony na MŚ (nieważne, że niesłusznie), powrót Mourinho do Realu. Będzie grubo xD
0
@LAMC_10
I tak, i nie, bo jeszcze nie miał takiego turnieju, gdzie wróciłby z takim dorobkiem.
1
@Danny Gaucho
Daję Ci okazję na wykazanie się wiedzą i zdobycie głosów do "Złotej Piłki", a Ty odtrącasz tę dłoń, niewdzięczniku.
EDIT: A jednak się zreflektowałeś. Dziękuję.
0
Zadanie dla @Danny Gaucho. Po jakiej przerwie Ronaldo znów strzelił z wolnego?
0
Al Nassr przegra mistrzostwo w doliczonym czasie gry. Róbcie screeny.
3
@FCBparasiempre
Piękna rocznica. Dziś o tym pomyślałem, bo ta data jest jakaś taka dobrze pamiętana przeze mnie...
1
@MessiForeverTheBest
Po tym jak Portugalia fuksem wyszła z grupy, kolejnymi fuksami przechodzi fazę puharową, trafia w finale na Argentynę. Jest remis. Doliczony czas gry dogrywki. Ronaldo strzela bramkę z rzutu karnego na wagę mistrzostwa świata. Działoby się na La Rambli?
2
@MessiForeverTheBest
To jeszcze Ronaldo w tym roku z mistrzostwem świata i 1000 golem.
4
@Frimpong
W najważniejszych momentach sezonu jest w stanie usunąć się w cień, by inni zdobyli laury.
28
Straszna tragedia. Oddajesz dziecko do żłobka, idziesz do pracy, a tu dostajesz telefon, że Twoje dziecko nie żyje, bo wpadło do oczka wodnego.
Nie jestem w stanie sobie wyobrazić skali tej tragedii i czy po takim czymś człowiek jest w stanie się podnieść.
1
@Profesorek
Urugwaj
Ktoś z tych kopciuszków
1
@AssisMoreira
Rozumiem doskonale. Bardziej miałem na myśli to medialne pisanie, które też wiem, że jest spowodowane tym a nie innym ;)
9
Niesamowite, jaką karykaturą stał się ten piłkarz.
Najpierw kampania medialna i naciski na Ancelottiego, by Neymar jechał na mundial. Teraz, gdy jest informacja o kontuzji Brazylijczyka to pisanie, że nic się nie stało i nie ma powodów do paniki, bo Neymar i tak by w tych meczach nie zagrał.
Chłop w tym sezonie opuścił 23 mecze (!!!), pięć razy łapał kontuzje i był niezdolny do gry przez 126 dni, a teraz, gdy pojawiła się informacja o kontuzji, to nie ma powodów do paniki, bo przecież i tak by w tych meczach nie grał.
Brazylia może robić sobie, co chce, ale jak dla mnie branie takiego piłkarza, który w tym sezonie opuścił tak wiele spotkań, teraz znów coś jest nie tak i trzeba na niego dmuchać, to tykająca bomba i droga do tego, by mieć na mundialu krótszą kadrę.
18
Za tak bezczelną symulkę to chłop powinien wylecieć na jakieś 5 spotkań.
11
@Ramos9248
Kolego, nie wiem, dlaczego wciąż w to brniesz. Walnąłeś głupotę w pierwszym poście, a następnie zamiast przyznać się do gafy, to odwracasz kota ogonem, wspominasz o kanonach piękna, itd.
Nieważne, czym się zajmujesz, co robisz na co dzień, ale w pierwszym poście sprowadziłeś kobietę do osoby, która jedynie, co ma sobą do zaoferowania, to wygląd. Choćbyś nie wiadomo, jak się gimnastykował, to wydźwięk Twojego wpisu jest taki, że dziwisz się, że sławny i bogaty piłkarz jest z kobietą średniego wyglądu, a nie z jakąś pięknością. I nawet jeżeli ona byłaby faktycznie tej przeciętnej urody (pomijając już, czy to prawda, czy nie), to dziwisz się, że jakiś piłkarz uznał, że dobroć, wyrozumiałość, bezpieczeństwo, pasja, uczuciwość, troska są dla tych piłkarzy tak ważne, że nie szukają kogoś innego, kogoś kto jest ładniejszy.
Tak, wygląd jest ważny, ale jeżeli ktoś nie ma czarnych zębów, nie śmierdzi od niego, nie jest brudny, zapocony, nie ma nieumytych włosów, to uwierz, że może się podobać.
Mam wrażenie, że nie masz pojęcia na czym polega prawdziwe uczucie i prawdziwa miłość. Jeżeli z kimś się spotykasz i zaczynasz czuć, że ten ktoś jest dla Ciebie całym światem i nie wyobrażasz sobie bez niego życia, to nie ma znaczenia, że dookoła jest tysiąc atrakcyjniejszych kobiet.
I właśnie to @clyde @Eklerek @MesQueUnClub_87 oraz inni próbują Ci uświadomić. Więcej pisać mi się nie chce, bo to już jest tak łopatologicznie napisane, że prościej się nie da, a jeżeli nie rozumiesz, to tylko współczuć.
1
@Pawlak1992
Dlatego ja to właśnie napisałem z perspektywy kompletnego laika i pewnie siedzicie w tym glębiej i wiecie więcej :D
2
@mordini123
Możliwe, że się mylę, ale z tego, co wyczytałem, to jest to jakieś prawo do dobrowolnej obrony pasa. I wtedy rywalem nie musi być ten obowiązkowy pretendent, który na to najbardziej zasługuje, ale może być to ktoś bardziej marketingowy (ten Rico to jest jakiś mistrz kickboxingu). I WBC to zatwierdziło, uznając to jako obronę pasa. Ale po tej walce i tak Usyk będzie musiał walczyć z obowiązkowym pretendentem.
Też do końca tego nie rozumiem, ale jakoś tak to wyczytałem.
22
@Eklerek
Trochę nie rozumiem. Prowadzę działalność gospodarczą i normalnie na niej rozliczam to, co zarobię ze sprzedaży książek oraz innych rzeczy. Płacę podatki, pełne składki ZUS oraz składkę zdrowotną. Nikt mi do niczego nie dopłaca. Dlaczego inni mają nie płacić i mieć jakieś dopłaty?
5
@clyde @Bykunn
Uczyłem kiedyś taką maturzystkę, która naprawdę poświęcała niesamowicie wiele czasu na dbanie o siebie: zdrowa dieta, odpowiednie posiłki, siłownia, pilnowanie wagi, itd. Z zewnątrz wyglądało to naprawdę imponująco, ale potem się okazało, że ona robiła to pod presją, bo (świadomie lub nie) czuła taki nacisk ze strony swojego chłopaka. Czuła po prostu, że w momencie, gdy lekko przytyje lub pozwoli sobie na coś niezdrowego, to przestanie być dla niego atrakcyjna. Niesamowicie weszło jej to na psychę, ale w momencie, gdy kopnęła go w tyłek, to odżyła. I całe szczęście.
2
@ZuczekFCB1899
Ja jeszcze kiedyś widziałem torbę, która wyglądała jak worek na śmieci :D
6
@mordini123
Niesamowite. Wydać tysiaka po to, by wszyscy i tak myśleli, że przypaliłeś sobie koszulę przy prasowaniu.