NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN
Tak, jej szpileczki w Karola były mistrzowskie.
2
@gumaz
Gdy obca kobieta lepiej gra Twoją żonę niż własna żona...
Chociaż pani Katarzyna w "Ranczu" pokazała, że jest wspaniałą aktorką.
8
@czosnekfcb
Gdyby tylko Boniek wykorzystał wszystkie jego podania, to bylibyśmy mistrzami świata. Niemniej warto wspomnieć o tym, że Karol był na tyle szlachetny, że nie zabił Gołoty.
4
@NeroTFP1
A to kawalarz.
1
No to nieźle się dzieje!
2
@Gary
Człowieku, nie grzesz. Młode ziemniaki i mizeria to klasa światowa, chociaż tak jak mówi @MessiForeverTheBest, w tym przypadku lepiej kotlecik :D
3
@macio_944
A i tak mam wrażenie, że Hiszpanie to tak sobie grali dość luźno...
8
@Jakchcesz
Nie, ale dodałem liczbę zawodników Realu w reprezentacji Hiszpanii do liczby trofeów w tym sezonie i wyszło mi tyle samo.
15
W kadrze reprezentacji Hiszpanii na mistrzostwa świata jest tylu zawodników Realu Madryt, ile trofeów zdobył ten klub w tym sezonie.
2
Proponuję włączyć Ter Stegena do wymiany za Alvareza. Jest wart jakieś 70 mln. Dorzucimy też Fatiego.
0
@kocuur
Jeżeli nam Atletico dopłaci, to pewnie.
19
@MessiForeverTheBest
To kolejny dowód na to, że przeciętny kibic oglądający piłkę przed telewizorem zna się lepiej na futbolu niż ci wszyscy dziennikarze i eksperci w postaci byłych piłkarzy.
1
@Dari0G
Zadowolony to ja nie jestem. Musiałbyś posłuchać tych brzydkich słów, które padały, gdy wystawiałem pierwszą fakturę w KSeF. Bardziej docenienie tego, że zawsze u nas coś nowego to nie działało, a tutaj ani razu mnie nie wylogowało xD
3
Tegoroczne 69 pkt w ligowej tabeli to najsłabszy ligowy wynik Diego Simeone w historii jego pobytu w Atletico. Gorszy wynik punktowy (37 pkt) miał co prawda w swoim pierwszym sezonie, ale wtedy objął drużynę w trakcie i prowadził ją w 22 spotkaniach.
4
@draxidox
Z perspektywy osoby, która wystawia klientom te faktury, to dla mnie jest to zmiana na minus. Nie żebym jakoś specjalnie narzekał, ale całość zajęła mi dłużej niż do tej pory w Fakturowni. Wiem, że można to tam jakoś podobno połączyć, ale nie chce mi się tego robić. O ile sam moment wpisywania danych nie jest zły, tak pojawiło się po prostu w tym kreatorze kilka innych opcji, które z tyłka trzeba było zaznaczać, a których nie miałem do tej pory. Więcej bzdetów do klikania i zaznaczania.
Plus taki, że jeszcze się nie wykrzaczyło i na razie działa xD
10
On go nawet nie rozbił. Ten puchar sam się rozsypał. Rosyjska jakość xD
1
@Roobo
W Gliwicach to raczej retoryka powtarzana przez radnych PiS. Nie będzie referendum, a nawet jeżeli już się pojawi, to Budka ma wysokie noty, bo ludzie są zadowoleni. To nie Zabrze.
3
@ricardo0705
Przed przyjściem Pepa byli 4-2-1-2-1-3.
1
@QQL5
Bardzo przyjemnie. W ogóle to był bardzo miły dzień. Najpierw śniadanie, kawa, potem długi spacer, teraz niedzielne lenistwo (w międzyczasie jeszcze jedna kawa). A znakomitego humoru dopełnia fakt, że przede mną trzy miesiące urlopu :D
1
@kubix05
Nasza niepowtarzalna pani Irena. Swoją drogą jej były rekord Polski jest niesamowitym wynikiem, gdy weźmie się pod uwagę fakt, że wtedy nie było tak szybkich bieżni i specjalnych karbonowych butów. Myślę jednak, że gdzieś tam czuje radość i dumę, że Natalia pobiła ten wynik ;)
4
80 lat temu urodziła się Irena Szewińska, jedna z najwybitniejszych lekkoatletek w historii, określana mianem "Pierwszej Damy Polskiego Sportu".
◉ Siedmiokrotna medalistka olimpijska (3 złote, 2 srebrne i 2 brązowe medale)
◉ Dziesięciokrotna medalistka mistrzostw Europy (5 złotych, 1 srebrny i 4 brązowe medale)
◉ Zdobywała medale na czterech igrzyskach olimpijskich z rzędu (Tokio 64, Meksyk 68, Monachium 72, Montreal 76)
◉ Zdobywała medale olimpijskich w pięciu różnych konkurencjach (4x100, 100 metrów, 200 metrów, 400 metrów, skok w dal)
◉ Podczas swojej kariery dziesięciokrotnie biła rekord świata;
◉ Jedna z dwóch osób w całej historii lekkoatletyki, która zdobyła medal olimpijskich na dystansie wszystkich biegów sprinterskich!
6
A teraz wyobraźcie sobie, że Ferran Torres pudłuje w takiej sytuacji na wagę awansu do finału Ligi Mistrzów.
Co robicie?
2
Niesamowite. Naprawdę ci "dziennikarze" nie mają w sobie na tyle inteligencji, by zdać sobie sprawę z tego, że w dobie internetu takie praktyki prędzej czy później wyjdą?
Uważam, że takie złodziejstwo powinno być jakoś bardziej piętnowane w środowisku. No bo czym to się różni od wejścia do sklepu i wzięciu czegoś bez płacenia? Tu złodziej i tam złodziej.
Swoją drogą niesamowicie stoczył się "Przegląd Sportowy". Za dzieciaka to było obowiązkowa gazeta dla fana sportu, niemalże wyrocznia, gdzie można było przeczytać fajne felietony, a teraz to serwis z kiepskiej jakości materiałami.
3
@Arkon
Ja pamiętam grę Zlatana i ten zawodnik, zwłaszcza przez pierwsze pół roku, naprawdę bardzo mi się podobał. Tak jak mówiłem, potem nie wiadomo czemu Pep zmienił pozycję Zlatanowi.
Ronaldo też nie wygrał nigdy Ligi Mistrzów, a druga sprawa moim zdaniem konflikt Eto'o z Pepem był dużo ostrzejszy niż ten Zlatana.
Czy Ibra był transferem marzeń? Oczywiście, że nie. Czy na tym straciliśmy? Pewnie tak.
Moim zdaniem przypadek Griezmanna czy Coutinho już dużo cięższy, bo zwłaszcza ten drugi nie dał drużynie absolutnie nic, a jednak Szwed był drugim strzelcem w drużynie (chociażby w lidze), mimo że nie wykonywał jedenastek, strzelał w istotnych meczach (jak chociażby dwa gole z Arsenalem czy gol z Realem w El Clasico), a przy okazji dorzucił kilka trofeów do gabloty.
7
@Arkon
Dla mnie Ibra nie będzie w TOP3. On miał 33 G/A w 46 spotkaniach czy strzelał chociażby Realowi w El Clasico na wagę zwyciestwa. To są dobre wyniki. Ten transfer w dużej mierze nie wypalił przez to, że Guardiola z czasem zmienił pozycję Szwedowi, no i przy okazji, gdy ten wszedł z nim w konflikt, to nie umiał go rozwiązać, tylko wolał unikać tematu.
Zresztą Guardiola miał sporo spięć. Czy to Zlatan, czy Eto'o czy Yaya Toure.
1
@marcin62
Mam nadzieję, że za X lat bycie influencerem będzie postrzegane jako powód do wstydu.
1
@Bogan
To też :D
8
Za te dwie asysty w finale LM będę go wielbił po wsze czasy.
1
@Bogan
Jeżeli wiąże się to z tym, że zrobi dwie asysty w finale LM i tym samym przyczyni się do tego trofeum, to jestem na tak.
10
Getafe – 32 gole i awans do europejskich pucharów
Lechia – 62 gole i spadek do 1 ligi.
Na dodatek Getafe rozegrało cztery spotkania więcej.