3

@Zoker
Dokładnie nie wiem, bo cześć księgarni rozlicza się z wydawnictwem dopiero po roku od premiery (a oni potem ze mną), ale pierwszy nakład (500 egzemplarzy) zszedł cały, dodruk trzeba było robić, więc na pewno więcej niż 500. Dokładnie jednak nie wiem. Muszę napisać do wydawnictwa, żeby się dowiedzieć, ile z tego drugiego zostało.

7

@Dari0G
Gdyby tak się przyjrzeć, to są pewne cechy wspólne, bo na swój sposób jestem teraz dymany.

10

@Jakchcesz
A ja jak frajer rozliczam się z każdej sprzedanej książki i jeszcze płacę składki ZUS na JDG.

1

@Kidd
Dobry człowiek z Ciebie. Wszystkiego dobrego.

3

@Lionel_Messi10
Spoczko, zdarza się najlepszym!

6

@Lionel_Messi10
To AI. Felix nie jest sponsorowany przez Adidasa, więc zgodnie z kontraktami reklamowymi, nie może nosić koszulek innych marek.

3

@arsenallondyn0
120 w meczach oficjalnych. Pewnie te cztery to z towarzyskich.

1

@lithotripter
To jeszcze gorzej niż Ronaldo xD

16

@ViscaelBarca2007
Flick jeździ Passatem, a oczekuje się od niego, że będzie wygrywał wyścigi Formuły 1.

1

@Majkel34
Dziękuję!

1

@Vegeta88
Zdecydowanie! Wtedy twierdziłem, że się nie zna i mnie nie rozumie, ale potem stwierdziłem, że jednak sporo racji miała :D

8

Jedna z najbardziej pamiętnych fryzur w historii futbolu.

Też taką chciałem mieć, ale dobrze, że miałem mądrą mamę, która wybiła mi z głowy ten pomysł.


4

Twitterowy profil Barcelony idzie chyba na jakiś rekord postów o Lewym, bo ciągle tylko wpis o Roberciku.

Milutko, że doceniają.


14

Włoskie bingo.


0

@Encore
Jego przyszły zięć na poziomie teścia.

13

Ja, gdy wiem, że Barcelona nie ma pieniędzy na Alvareza.


2

@Gaucho
Rashford. Tańszy w utrzymaniu, lepszy piłkarsko i bardziej pracowity na treningach niż Fati.

8

@MichuZ44
Może i drogie, ale za to brzydkie.

0

@Douglas
No gdzie to profil młodego Suareza?

To jest młody Luis Suarez. Alvarez tak nie gra.


0

@gumaz Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho

9

Ronald Araujo w Lidze Mistrzów


7

@lucca87
W sumie na mnie większe wrażenie robią statystyki Raphinhi, który ma 19 goli i 18 asyst w 33 meczach.

1

@bartekvisca
Moi mówili. Nie jakoś niesamowicie często.

Dla mnie jednak najważniejsze jest to, że tym, co dla mnie zrobili przez całe życie, pokazywali, że mnie kochają. To się po prostu czuło.

2

@MOLESTA
Nie żeby coś, ale ta informacja, którą teraz wrzuciłeś, ona już śmigała w necie zanim napisałeś "Teraz Alvarez juz tez wie ze moze stracic najwieksza szanse w zyciu i zaraz sie zacznie duszenie wlasnego agenta".

Więc nie wiem o jakim czekaniu mówisz.

2

@Kgorecki2500
Nie no, badanie stacjonarne masz legitne. Idziesz do stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, dajesz im próbki z trzech dni i już :D

0

@Pawlak1992
"Mały Książę". Mam wrażenie, że część osób, która zachwyca się tą książką, robi to tylko dlatego, że inni się nią zachwycili. Dominuje we mnie przeczucie, że ludzie boją się krytyki i posądzenia o niezrozumienie tego dzieła. I chociaż ja sam je zrozumiałem i dostrzegam przesłanie, to uważam, że nie jest to tak wybitna książka i jedzie trochę "na picu", jak się to mówi.

I o ile z całą sympatią i szacunkiem do Mickiewicza, którego ubóstwiam, to jednak "Pan Tadeusz". Dla mnie to nie jest najlepsze dzieło Adasia.

4

@Raphinha11
No i o to chodzi! Bycie sobą to najlepsza rzecz. Skoro byłeś sobą na pierwszym spotkaniu i potem to poszło dalej, to znaczy, że jest ok.

A byciem młodym się nie przejmuj. Ja swoją żonę poznałem, gdy miałem niespełna 19 lat. Teraz mam 34 i nadal jesteśmy razem :D

Powodzenia; trzymam kciuki, by było dobrze ;))

18

@Raphinha11
Nie kombinuj, nie planuj, nie słuchaj rad. Po prostu niech się samo dzieje :)

A jak już się zadzieje, to zapraszaj La Ramblę na weselicho :)

5

@kuz
Ona ma kontrakt do 2030 roku, a oni dali za niego 75 mln. W międzyczasie jego wartość wzrosła, to mają go puścić za drobne do największego rywala, bo on chce odejść? Przecież podpisał z nimi tak długi kontrakt z własnej woli xD

My przecież zrobilibyśmy dokładnie to samo.

5

@AlphaNumeric
Spokojnie. Nie stać nas na niego, a Atletico go i tak nie puści zbyt tanio, zwłaszcza do rywala i konkurenta. Ma długi kontrakt, dali za niego 80 mln, więc puszczą go za ponad 100 mln. Zwłaszcza że PSG jest w stanie dużo zapłacić. Nie zdziwię się, gdy wyciągną z Francuzów ze 130 lub 150.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?