9

Dzień dobry.

7

Legia jest w europejskich pucharach do doliczonego czasy gry, wtedy właśnie Pogoń łapie czerwoną kartkę, w bramce musi grać zawodnik z pola, a chwilę później GKS Katowice strzela gola na wagę europejskich pucharów.

Trzeba przyznać, że tego nie ma w żadnej innej lidze.

11

Legia zrezygnowała z europejskich pucharów, by móc skupić się na lidze.

1

Ciekawe, ile niewinnych drzwi z kibla dzisiaj oberwie.

2

Co się dzieje tu, co się dzieje w Katowicach, co się dzieje w domach tych, którzy kochają piłkarskich bogów.

1

Czerwona kartka w meczu Pogoni i zawodnik z pola, który musi grać jako bramkarz, to coś, co idealnie puentuję ten sezon Ekstraklasy.

To jest godne zakończenie.

1

@KrychaFCB
Helenko, nie potrząsaj nim tak, bo ludzik wyleci, ludzika jeszcze nie przykleiłem!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@dingoDingo
Zdecydowanie lepiej poczekać niż zrobić to dla samego zrobienia i mieć potem z tego powodu jakieś negatywne odczucia, co może wpłynąć na kolejne zbliżenia.

Żyj w zgodzie ze sobą. Nie wierz w to, co pokazują filmy, które zaburzają postrzeganie stosunku seksualnego. Nie słuchaj głupot i opowiadań kolegów, którzy twierdzą, że oni to po 5 razy dziennie przez kilka godzin, bo to zwyczajne bajki.

Ale tez nie odkładaj tego na nie wiadomo kiedy, czekając na coraz lepszy i dogodniejszy moment, bo niepotrzebnie zapętlisz się w myślenie w stylu "E, może poczekam jeszcze, bo następnym razem będzie lepiej". Czasem nie warto kombinować, tylko dać się ponieść uczuciu.

Jeżeli będziesz czuł, to po prostu zrób to. Pamiętaj, pierwszy raz nie musi być idealny :)

1

@maroon
Tak na poważnie, to nie wiem. Trochę sobie zażartowałem, ale w sumie utrwalałem w jakiś sposób muzykę, której nie kupiłem w żaden sposób. Nie wiem, czy to pod coś podpada :D

6

@Transu96
Co do podobnych liczb strzeleckich, to nie są one do końca podobne. W przypadku samych goli, to jednak mamy tutaj deklasację Lewego. Robercik ma 697 goli i żadnego gola w lidze emerytów. Wszystkie na najwyższym poziomie. Suarez ma 603 gole, a jak mu wywalisz gole w ligach emerytów, to wychodzi 521.

W dodatku Lewy w jednym sezonie Ligi Mistrzów strzelił 15 goli w 10 meczach, Suarez 27 goli w całej karierze.

Mnie to tam nie obchodzi, kto sobie kogo uważa za lepszego. Nie moja bajka. Ale jeżeli ktoś mówi, że na przestrzeni całej kariery Lewandowski nie ma żadnego podjazdu do Suareza, to jednak ociera się o to bzdurę.

1

@Starrk
Z Popitkiem bardzo chętnie obejrzałbym MŚ w lekkoatletyce, bo chłopak się na tym zna, ale aż tak to nie.

7

Na początku uprzedzę, że to nie jest pasta xD

Gdy mama mówiła, że kuzyn ma fioła na punkcie siłowni, to byłem przekonany, że przesadza. Wczoraj odwiedziłem ciotkę i przekonałem się, że jednak miała rację, nie przesadza.

W zasadzie, gdy tylko wszedłem, usiedliśmy do stołu, ciotka zaparzyła kawę, dała ciasto, to się zaczęło. Prawie wszyscy wzięli sobie po kawałku szarlotki (a muszę przyznać, że o ile nie jest to najukochańsza przeze mnie ciocia, to ciasto robi kozackie). Prawie wszyscy, bo kuzyn jeden nie jadł. No i pal licho, bo ma prawo, ale w zasadzie przez 5 minut zaczął toczyć wywód, jak bardzo się trujemy, jak cukier, który ciocia dała jest niezdrowy i że będziemy kiedyś tego żałować. Do tego on jej kuchni nie będzie jadał i zamawia sobie boxy, bo kumple z siłownik tak jadają.

Potem w zasadzie działo się dalej, bo temat był jeden: siłownia. Najpierw padło na mnie, że jak ja mogę nie ćwiczyć i nie chodzić siłownię. Powiedziałem mu, że miałem kilka podejść, ale zwyczajnie mnie to nie kręci i zdecydowanie wolę spacery czy chodzenie po górach. Tym bardziej, że mam normalną sylwetkę. Nie zadowoliło go to. Zaczął opowiadać, ile tracę, pokazywać mi jakieś swoje zdjęcia i filmiki z treningów. Z grzeczności obejrzałem.

Gdy wujek powiedział, że go boli trochę kręgosłup (chłop zasuwa fizycznie), to przeniosło się na niego. Kuzyn zaczął mówić, że powinien dać sobie z lekarzami i chodzić z nim na siłownię, to on mu ten kręgosłup naprawi i nic go już nie będzie bolało.

Skończyło się na tym, że kuzyn ulotnił się, gdy wujek powiedział coś w stylu, że zamiast latać tyle po tej siłowni i pieprzyć trzy po trzy, to by trochę pomógł przy chałupie. Nadąsał się, odburknął i poszedł, bo powiedział, że musi przygotować nowy plan treningowy.

No i żeby było jasne, nie mam nic do tego. Chłop realizuje pasję za swoje pieniądze, więc to nie moja sprawa, ale i tak zawsze mnie śmieszy, jak ktoś na siłę próbuje czymś zarazić innych xD

8

Od obrobionego karnego Messiego do popalania fajek z Laportą i zgarniania kolejnych trofeów.

Panie Wojtku, bądź tutaj jak najdłużej.


4

@Zoker
Sęk w tym, że to typowo radiowy utwór :D

Słuchałem radia za dzieciaka, gdy miałem jedynie magnetofon, który nie miał niczego poza wejściem na kasety. Jak leciał jakiś kultowy kawałek, to nagrywałem (przepraszam za piractwo). Niestety teraz obecnie radio to dramat.

0

@Bzyczekk
Żadnego Romero! Boiskowy rzeźnik, któremu co jakiś czas przepala styki i robi bandycki faul. Mam już dość czerwonych kartek w ważnych meczach, a przyjście Romero to proszenie się o kłopoty.

1

@Popitek12
Ale skoro przyszła do Ciebie kostucha, to znaczy, że umrzesz. Jesteś pewny?

4

@barcanawieki
Żelazny to jeden z największych klaunów w polskim dziennikarstwie. Przecież on twierdził, że Robert Lewandowski nie jest legendą Bayernu Monachium xDDD


0

@TR3YWAY
Ale patola. Pewnie to ci sami, którzy potem demolują łazienkę stadionową, bo krzywo na nich spojrzała.

0

Ciekawe, kiedy w Barcelonie rozpoczną budowę pomnika Hansiego Flicka.*

*nawet się rymuje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Właśnie z tego najbardziej zapamiętałem Alexa Songa.


0

@July_6_BcN
Przyznaj się, było zwątpienie?

9

Dokładnie 5 lat temu Robert Lewandowski pobił legendarny rekord Gerda Muellera w liczbie bramek zdobytych w jednym sezonie Bundesligi.

41 goli w 29 meczach! Potęga!


1

@escarabajo
Ty synu za mądry zaczynasz być.

4

Andres Iniesta wkracza na ścieżkę trenerską. Pierwszym klubem byłego zawodnika Barcelony będzie Gulf United z Dubaju.


1

@Safrani
Oj, aż mi przypomniałeś, jak miałem album Elektrycznych Gitar na oryginalnej kasecie magnetofonowej. "Nie pij, Piotrek" czy "Dzieci" :D

2

Bardzo podobna sytuacja wydarzyła się rok temu w Polsce.

"Tragiczne doniesienia z Hiszpanii. Nie żyje dwuletnia dziewczynka, która przez kilka godzin była zamknięta w nagrzanym aucie.

Z ustaleń lokalnych służb wynika, że ojciec odwiózł rano do szkoły jedno ze swoich dzieci, a następnie miał jechać z młodszą córką do żłobka. Podczas jazdy odebrał jednak telefon i zaaferowany rozmową, kompletnie zapomniał o siedzącej z tyłu auta dwulatce i pojechał prosto do pracy. Dziewczynka została sama w samochodzie zaparkowanym na parkingu, który z każdą godzina nagrzewał się coraz bardziej.

Sprawa wyszła na jaw dopiero po kilku godzinach, gdy matka dziecka chciała odebrać je z żłobka. Nieprzytomna dwulatka została przetransportowane do szpitala, jednak na pomoc było już za późno. Lekarze stwierdzili zgon dziewczynki".

2

@Kintoki
Ja jeszcze tylko dodam, że najnowsze badania pokazują, że już nie tylko kobieta, ale również mężczyzna może być odpowiedzialny za wystąpienie FAS u dziecka.

11

Dawać go tutaj. Będzie chodził pod Flickiem jak marzenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?