NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Profesorek
Urugwaj
Ktoś z tych kopciuszków
1
@AssisMoreira
Rozumiem doskonale. Bardziej miałem na myśli to medialne pisanie, które też wiem, że jest spowodowane tym a nie innym ;)
9
Niesamowite, jaką karykaturą stał się ten piłkarz.
Najpierw kampania medialna i naciski na Ancelottiego, by Neymar jechał na mundial. Teraz, gdy jest informacja o kontuzji Brazylijczyka to pisanie, że nic się nie stało i nie ma powodów do paniki, bo Neymar i tak by w tych meczach nie zagrał.
Chłop w tym sezonie opuścił 23 mecze (!!!), pięć razy łapał kontuzje i był niezdolny do gry przez 126 dni, a teraz, gdy pojawiła się informacja o kontuzji, to nie ma powodów do paniki, bo przecież i tak by w tych meczach nie grał.
Brazylia może robić sobie, co chce, ale jak dla mnie branie takiego piłkarza, który w tym sezonie opuścił tak wiele spotkań, teraz znów coś jest nie tak i trzeba na niego dmuchać, to tykająca bomba i droga do tego, by mieć na mundialu krótszą kadrę.
18
Za tak bezczelną symulkę to chłop powinien wylecieć na jakieś 5 spotkań.
11
@Ramos9248
Kolego, nie wiem, dlaczego wciąż w to brniesz. Walnąłeś głupotę w pierwszym poście, a następnie zamiast przyznać się do gafy, to odwracasz kota ogonem, wspominasz o kanonach piękna, itd.
Nieważne, czym się zajmujesz, co robisz na co dzień, ale w pierwszym poście sprowadziłeś kobietę do osoby, która jedynie, co ma sobą do zaoferowania, to wygląd. Choćbyś nie wiadomo, jak się gimnastykował, to wydźwięk Twojego wpisu jest taki, że dziwisz się, że sławny i bogaty piłkarz jest z kobietą średniego wyglądu, a nie z jakąś pięknością. I nawet jeżeli ona byłaby faktycznie tej przeciętnej urody (pomijając już, czy to prawda, czy nie), to dziwisz się, że jakiś piłkarz uznał, że dobroć, wyrozumiałość, bezpieczeństwo, pasja, uczuciwość, troska są dla tych piłkarzy tak ważne, że nie szukają kogoś innego, kogoś kto jest ładniejszy.
Tak, wygląd jest ważny, ale jeżeli ktoś nie ma czarnych zębów, nie śmierdzi od niego, nie jest brudny, zapocony, nie ma nieumytych włosów, to uwierz, że może się podobać.
Mam wrażenie, że nie masz pojęcia na czym polega prawdziwe uczucie i prawdziwa miłość. Jeżeli z kimś się spotykasz i zaczynasz czuć, że ten ktoś jest dla Ciebie całym światem i nie wyobrażasz sobie bez niego życia, to nie ma znaczenia, że dookoła jest tysiąc atrakcyjniejszych kobiet.
I właśnie to @clyde @Eklerek @MesQueUnClub_87 oraz inni próbują Ci uświadomić. Więcej pisać mi się nie chce, bo to już jest tak łopatologicznie napisane, że prościej się nie da, a jeżeli nie rozumiesz, to tylko współczuć.
1
@Pawlak1992
Dlatego ja to właśnie napisałem z perspektywy kompletnego laika i pewnie siedzicie w tym glębiej i wiecie więcej :D
2
@mordini123
Możliwe, że się mylę, ale z tego, co wyczytałem, to jest to jakieś prawo do dobrowolnej obrony pasa. I wtedy rywalem nie musi być ten obowiązkowy pretendent, który na to najbardziej zasługuje, ale może być to ktoś bardziej marketingowy (ten Rico to jest jakiś mistrz kickboxingu). I WBC to zatwierdziło, uznając to jako obronę pasa. Ale po tej walce i tak Usyk będzie musiał walczyć z obowiązkowym pretendentem.
Też do końca tego nie rozumiem, ale jakoś tak to wyczytałem.
22
@Eklerek
Trochę nie rozumiem. Prowadzę działalność gospodarczą i normalnie na niej rozliczam to, co zarobię ze sprzedaży książek oraz innych rzeczy. Płacę podatki, pełne składki ZUS oraz składkę zdrowotną. Nikt mi do niczego nie dopłaca. Dlaczego inni mają nie płacić i mieć jakieś dopłaty?
5
@clyde @Bykunn
Uczyłem kiedyś taką maturzystkę, która naprawdę poświęcała niesamowicie wiele czasu na dbanie o siebie: zdrowa dieta, odpowiednie posiłki, siłownia, pilnowanie wagi, itd. Z zewnątrz wyglądało to naprawdę imponująco, ale potem się okazało, że ona robiła to pod presją, bo (świadomie lub nie) czuła taki nacisk ze strony swojego chłopaka. Czuła po prostu, że w momencie, gdy lekko przytyje lub pozwoli sobie na coś niezdrowego, to przestanie być dla niego atrakcyjna. Niesamowicie weszło jej to na psychę, ale w momencie, gdy kopnęła go w tyłek, to odżyła. I całe szczęście.
2
@ZuczekFCB1899
Ja jeszcze kiedyś widziałem torbę, która wyglądała jak worek na śmieci :D
6
@mordini123
Niesamowite. Wydać tysiaka po to, by wszyscy i tak myśleli, że przypaliłeś sobie koszulę przy prasowaniu.
16
@Eklerek
To chyba właśnie takie osoby obrażały partnerkę Rice'a i pisały mu, dlaczego jako piłkarz nie wybrał sobie jakiejś modelki, bo przecież mógłby mieć ładniejszą. Brak słów.
Aż mi się przypomniały słowa Carlosa Bacci:
Wiele osób ze świata piłki nożnej pyta mnie, dlaczego jestem z taką kobietą, zamiast z modelką. Moja żona była JEDYNĄ, która kochała mnie, kiedy SPRZEDAWAŁEM RYBY! Była jedyną, która, kiedy byłem nikim, dała mi najpiękniejszą rzecz, jaką kobieta może mi dać: swoje towarzystwo i bezwarunkową MIŁOŚĆ
15
@Ramos9248
Ale co tu rozumieć, czytać i interpretować? Napisałeś, że dziwisz się, że te partnerki piłkarzy są średnie, czyli z góry założyłeś, że one nie będą atrakcyjne i nie będą podobać się tym piłkarzom. Jeżeli człowiek nie jest śmierdzący, myje się, dba o siebie, ma wszystkie zęby, nie ma robaków we włosach, to wszystko z nim jest w porządku i jak najbardziej może być dla kogoś atrakcyjny.
"po prostu dziwi mnie, że piłkarze, którzy pewnie mogą mieć „każdą” wybierają raczej przeciętne urody."
Bo właśnie na tym polega miłość. Nie bierzesz przypadkowej kobiety czy jak to napisałeś "każdej", ale decydujesz się, że chcesz spędzić i założyć rodzinę z kimś, przy kim czujesz się bezpiecznie, czujesz się zrozumiany, czujesz, że ta osoba będzie dla Ciebie wsparciem czy po prostu - z tą osobą stworzysz taką relację, że przejdziecie wszystko: zarówno szczęście jak i wyjątkowe gówno. Tego się nie wybiera jak samochodu w salonie. To po prostu uderza człowieka, czuje się i już. Nie analizujesz tego.
Zostawię Ci słowa Jerzego Ryby, bo one zazwyczaj opisują wszystko.
"Z początku rzadko ją widujesz
A potem chcesz z nią częściej być
I w końcu trudno, ale czujesz
Że bez niej już nie możesz żyć".
I w zasadzie dokładnie z tego samego powodu: piękne, atrakcyjne kobiety, które teoretycznie mogłyby mieć każdego, decydują się na faceta, tzw. przeciętniaka (jak to się często określa).
42
@Ramos9248
Dorośnij.
1
@Comentateiro
Spryciarz!
7
@FabianekMrozek
Czy te lania wyszły z tych samych modeli symulacyjnych, z których wychodziło, że pobyt Flicka w Barcelonie będzie porażką?
0
@July_6_BcN
No to mogą być Pumy, jeżeli polecisz mi coś bardzo lekkiego. Do tej pory nie miałem kłopotów nawet, gdy chodziłem w nich cały dzień, ale ostatnio kupiłem jakiś model, który niestety ma kiepsko z tym oddychaniem stopy :P
0
Dobry wieczór. Szukam jakiegoś nowego obuwia do codziennego chodzenia. Do tej pory kupowałem Pumy, ale jakoś trochę mi obrzydły. Chciałbym coś innego.
Najbardziej zależy mi na tym, aby buty były lekkie na stopie oraz by oddychały, bo niestety w niektórych (pomimo dobrej skarpety) mam tendencję do gotowania i pocenia się stóp.
Ktoś coś jakieś marki?
1
Groźnie. Do takich dwóch byków aż strach podejść.
3
@KamQiX
Roman Kurski pseudonim "Argentyńczyk"
1
@RozowaPantera
Były zawodnik Barcelony
7
@Encore
Bo Popitek to dobry człowiek, tylko czasem trochę pogubiony.
8
@Lanosss
Prawda jest taka, że trenerem Barcelony został wyłącznie dlatego, że był jej legendą jako piłkarz. W przeciwnym razie, gdyby kierować się warsztatem trenerskim, nigdy by tutaj nie wylądował.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@escarabajo
"To ja pójdę z nim, bo jeszcze po drodze zemdleje" :D
2
@MessiForeverTheBest
Mam problem z Draganem. Z jednej strony dobrze się go słucha, ale z drugiej nie mogę tego człowieka jakoś polubić i to znów mnie odrzuca od niego.
1
@escarabajo
Idziemy do higienistki???
1
@Kgorecki2500
Tak, automaty, w których były puszki z colą, pepsi oraz batoniki. Niestety to była trochę rosyjska ruletka, bo czasem wrzuciłeś pieniądze, automat je sobie zjadł, a coli nie otrzymałeś. W takich przypadkach pomagała metoda "Z BUTA".
2
@Kgorecki2500
Kiedyś to był hit szkolnych automatów. Wrzucałeś złotówkę i dostawałeś zimną Cherry Coke.
1
@escarabajo
JESTEŚMY!!! MISTRZAMI!! EUROPY!!!!
Oby Lewy dociągnął do tego tytułu. Nawet jak wejdzie na minutę jak Grosicki z Japonią.