NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Piszecie w artykule:
"Ostatecznie gol ten został zapisany jako bramka samobójcza bramkarza Cincinnati Romana Calentano"
i jednocześnie dajecie nagłówek "Rośnie forma Messiego na miesiąc przed mundialem; hat-trick i asysta w meczu z Cincinnati".
Gdzie tu sens?
3
@Barcanajlepszyteam
A dla mnie to jest takie niepotrzebne dopisywanie narracji do wszystkiego.
Skoro piłkarz wykonuje taki a nie inny zawód, to trudno mieć do niego o to pretensje, że zależy mu na golach czy asystach. Tak jakby to było coś złego.
To tak jak zawsze mówi się, że Messiemu nigdy nie zależało na "Złotych Piłkach" i innych nagrodach, a on sam raz powiedział, że było mu smutno, gdy Ronaldo dogonił go w "Złotych Piłkach". Trudno zatem powiedzieć, że nigdy nie zależało.
I nie. Nie ma w tym niczego złego, że tak powiedział.
7
@Bocheno1
Podziwiam wytrwałość. Nie wyobrażam sobie dnia poza Polską. Życzę dużo uśmiechu i siły.
0
@Pawlak1992
Wiesz co... Od lat to my głównie dostajemy punkty od publiczności. Nawet jak był Szpak, to publiczność dała mu 3 miejsce, a od jury nie dostał nic. Trudno mi powiedzieć. Wierzę w to, że tym razem Alicja zostanie doceniona przez jury. Umiejętności wokalne na to wskazują, ale obawiam się, że to, że to Polska, to już niestety mocno nas zaniży... :(
0
Aż strach pomyśleć, jak mogłoby się to skończyć.
0
@Pawlak1992
Mnie osobiście nie dziwi, że awansowała. Pod względem wokalnym występ był kapitalny. Tym bardziej, że w tym roku w półfinałach liczyły się również oceny jury, a podczas próby jurorskich w poniedziałek, czyli wtedy, gdy jury ocenia i przyznaje punkty, zaprezentowała się równie dobrze.
Pod względem technicznym Szemplińska była najlepsza z całego półfinału. Zaśpiewała czysto i w zasadzie pokazała najlepszy najlepsze umiejętności.
Świetny występ Alicji.
28
Ten niepozorny pan w zwyczajnej bluzie, kurtce kupionej na niemieckim targu i z jedną skromną torbę stoi właśnie na stacji.
Być może już wie, że przez dwa następne lata Barcelona pod jego wodzą zdobędzie pięć trofeów, regularnie będzie oklepywać Real Madryt, który nie wygra niczego, za jego kadencji poleci dwóch trenerów rywala, trzeci będzie o krok od zwolnienia, a jednocześnie najbardziej zasłynie z robienia z siebie klauna na konferencjach prasowych. Ten pan w ciemnej kurtce w obozie rywala doprowadzi również do tak wielkiej frustracji, że zawodnicy będą napieprzać się między sobą, a prezes-dziadek dostanie siwej gorączki.
Panie Flick, w mordę jeża, kocham Pana.
0
@A4ron
Dziękuję!
5
Iga Świątek o krok od pokonania zawodniczki z TOP10. W końcu. Ktoś pamięta, ile trwała ta feralna seria?
@tbas @mekston @adi7adi8
4
Skoro Real tyle zyskał dzięki sędziom, a im podobno w ogóle nie pomagali, to aż się boję, jakby to wyglądało, gdyby zaczęli im pomagać.
0
@AmigoBlancos
Obstawiam, że mecze o tych porach będą miały małą oglądalność. Nie bez powodu TVP postanowiło wysłać komentatorów na miejsce dopiero od ćwierćfinałów.
Osobiście nie zamierzam wstawać ani też specjalnie kłaść się później spać :D
30
Cieszyłem się z mistrzostwa, ale po wywiadzie Sneijdera automatycznie zacząłem płakać.
Jeszcze nie wiadomo kto, ale w tym sezonie cieszyć się będą mogli tylko kibice PSG lub Arsenalu.
2
Cristiano Ronaldo odpada z Eurowizji. Lewy gra dalej, a Messi nawet się nie zakwalifikował.
2
@Derean
No tak, tylko mimo wszystko Al Hilal też musi wygrać oba mecze z trudniejszymi rywalami.
4
Panowie Madrycioki, nie zmieniajcie się nigdy!
2
Konferencja Floretino Pereza to temat zastępczy dla porażki Realu w Klasyku, co z kolei było tematem zastępczym dla syfu i bójek w szatni Realu.
5
Iker Casillas nie popiera kandydatury Jose Mourinho jako nowego trenera Realu.
5
Szczęsny: Mój procent wygranych lig z Barceloną wynosi 100%. Wygrałem 2 na 2. Twój to tylko 75%, Lewy.
Lewandowski: W Bayernie Monachium miałem 100%.
Szczęsny: Ja w Arsenalu też miałem 100%… Tylko że w niewygrywaniu.
11
Kto by pomyślał, że sześć lat później będziemy tak mocno kochać pana Hansiego Flicka, który był odpowiedzialny za tę masakrę.
3
@Roobo
Czekam, aż Kane rozegra sezon, w którym będzie najlepszym piłkarzem świata i zasłuży na "Złotą Piłkę", a w kolejnym sezonie będzie o krok od otarcia się od nią i przegra z zawodnikiem pokroju Messiego. Czekam też, aż rozegra sezon, w którym w samej Lidze Mistrzów strzeli 15 goli w 10 meczach, zdobywając gola co 59 minut. No i aż pobije rekord Bundesligi, w którym podobno co roku jest o krok, a potem traci 8 goli.
0
@MessiForeverTheBest
NeroTFP: Podejrzewam Arvalo Arbeloę o brak umiejętności trenerskich.
1
Za długo liczył swoje bramki i mu się w głowie trochę pomieszało.
0
@KujawiakA
Urugwaj i jakiś kopciuszek, który będzie dobrze grał.
4
@Safrani
Chore, że on przez 21 sezonów w Premier League nigdy nie wypadł z TOP3. Zresztą na trzecim miejscu był tylko trzy razy, pozostałem 18 sezonów to 1 lub 2 miejsce.
11
@Bilon87
W tym momencie Kane jest lepszy od Lewandowskiego, bo trudno, żeby nie był, patrząc na to, że znajdują się w całkowicie innym wieku.
Biorąc pod uwagę całokształt, to Lewandowski jest lepszym napastnikiem. I tutaj nie ma w ogóle dyskusji.
2
@FcPortoFan1999
Niestety nie.
39
W końcu paradokument, który opowiada o realnych problemach zwyczajnych ludzi.
https://scontent.fktw6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/59592907_1022250561302094_4836127677737861120_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=13d280&_nc_ohc=vfKqMu202yAQ7kNvwFiMgfv&_nc_oc=AdqFDAfqMeRZMuAUhkR7t95WhDwmG9bq7Nt252Sl8PDD-D9gCOe6i8fDxCc65Nk2EurF95pta04HEV953q9AX-WV&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fktw6-1.fna&_nc_gid=j3JTptlhMfwCsk7FyqrqHQ&_nc_ss=7b2a8&oh=00_Af6Qa0yXKf_pvBfQjeapgU7EEaa32BTUM5ygrgkh1yYwrA&oe=6A2A677A
4
@Zoker
A ja ostatnio zauważyłem, że bez względu na to, czy kibicuje Barcelonie przed telewizorem, czy nie, to oni grają tak samo.
Jedyny do tej pory udokumentowany wpływ, to dmuchanie pod narty Małyszowi.
10
Chłopaki złapali luz.
2
@RC28
Myślę, że zainteresowania to ona jest nim od zawsze, ale problem jest taki, że pewnie nie ma na niego pieniędzy.