1

Szkoda, że pieniądze podatników muszą iść na zaganianie takich delikwentów.


11

Harry Kane musi strzelić 8 goli w ostatnim meczu sezonu z FC Koeln, jeśli chce wyrównać rekord Robert Lewandowskiego.

26

Czekałem na taki finał.


4

@Cochise
No "Child in Time" jest boskie. Mieszanka w zasadzie wszystkich emocji, jakie tylko istnieją.

4

@Cochise
Trudne się wylosowało. Niech będzie to zatem Deep Purple - When a Blind Man Cries


2

@kubix05
Naiwny, wyolbrzymiony, ale zabawny i dobrze się oglądający. No i Szarik, który zdecydowanie jest królem!

1

@ranger3120 @Kozinho.
No tak, kobita teraz promuje swoją książkę xD

9

Bohater! Oby prezydent odznaczył go pośmiertnie.


1

@matador
Tak, bardzo lubię swoją pracę. Mam własną działalność, w której uczę języka polskiego oraz piszę książki :)

5

@ranger3120
Za wrzucanie Witczaka powinien być ban.

1

@AmigoBlancos
Ależ to jest klasyczek. Ciekawe, czy pan Roman jeszcze żyje.

4

Biografia Julii Szeremety. No nie wiem. Ta zawodniczka ma dopiero 22 lata.


2

@kubix05
Za dzieciaka, gdy jeszcze nie miałem komputera, to w zasadzie przez całe wakacje była odwiedzana nasza wiejska biblioteka. A jak jakaś nowość wpadła, człowiek szalał z radości.

6

Bonnie Tyler, brytyjska piosenkarka znajduje się na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w Faro w Portugalii. Stan 74-letniej artystki lekarze określają jako krytyczny, po komplikacjach związanych z nagłą operacją jelita.


2

@MirusAmisz
A to jasne, życzę sobie pięknej wygranej, najlepiej kilkubramkowej, w najbliższym El Clasico i będę spełniony :)

1

@MirusAmisz
Nie no, tu już w sumie bez przesady, bo raz, że gość jest piłkarzem Bournemouth, a dwa, że ostatni raz w Realu, i to w Castilli, zagrał trzy lata temu xD

14

@blakkudium
Brzmi jak poważne wzmocnienia w walce o 3 miejsce w lidze.

1

@Eklerek
To będzie mieć przesrane, bo wiek zgody w Wielkiej Brytanii to 16 lat. Wiem, że to było pisanie, ale tak czy siak.

19

Dobry wariat to był. Pamiętam, jak go zawiesili, bo naśladował gwizdek sędziego, co myliło zawodników, którzy myśleli, że są na spalonym.

0

@pt9
Mocny zawodnik :D

2

@kubix05
Wspaniałe wspomnienie. Kupowałem dość długo, bo do 16 roku życia. Swego czasu "Kaczor Donald" miał wspaniałą sprzedaż, a środa była obowiązkowym dniem, by złożyć wizytę w kiosku.

2

@ProMILs
Jeszcze by się okazało, że najmądrzejszy z nich wszystkich xD

2

@Encore
Brakuje mi Makelele, chociaż z drugiej strony za kogo go dać?

3

@MessiForeverTheBest
Mistrzostwo Arabii Saudyjskiej, mistrzostwo świata i 1000 goli. Ale będzie żarło na La Rambli.

5

@Safrani
A myślisz, że skąd pierwszy człon mojego nicku? Wspaniały to był program.

10

Już nawet w Katowicach robią sobie bekę z Realu.


2

@vangoor
Cavani normalny.

7

Niby legalne, ale dla mnie nienormalne.


2

No i jak tam?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?