NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Pięknie pociśnięte po starym ściemniaczu, Janku Tomaszewskim.
18
Ousmane Dembele piłkarzem sezonu w Ligue 1.
◉ 9 meczów w wyjściowym składzie
◉ 11 meczów z ławki
◉ Tylko raz rozegrane pełne 90 minut
◉ 10 goli w lidze (8. miejsce)
◉ 6 asyst w lidze (9. miejsce)
◉ 16 G/A (4. miejsce)
No nie wiem, bo nie oglądam Ligue 1, ale trochę dziwne, że piłkarz, który tylko 9 razy wychodził w wyjściowym składzie, tylko raz zagrał pełen mecz, nie ma najlepszych statystyk w lidze, zostaje MVP. Dla mnie trochę niezrozumiałe.
28
Powrót Wojciecha Szczęsnego z emerytury i to, co stało się w Barcelonie, to jedna z najprzyjemniejszych sytuacji w polskim sporcie w ostatnich latach.
34
Trzeba przyznać, że mistrzostwo kraju zdobyte w barwach Barcelony ma wyjątkowy wydźwięk i niepowtarzalny klimat. Nawet jeżeli jesteś rezerwowym emerytem, który czasami nie dojeżdża, to i tak otoczka takiego tytułu bije na głowę tytuł Zielińskiego we Włoszech.
I właśnie to czyni z Barcelony wyjątkowy klub.
6
@Danny Gaucho
(łapie za ramię)
2
Pan Mateusz Borek dostał lekcję życia.
6
W sieci oburzenie wywołało nagranie z Hawajów, na którym widać mężczyznę, który rzuca kamieniem w zagrożoną wyginięciem fokę - mniszkę hawajską
Sytuację zauważyła przypadkowa kobieta, która próbowała powstrzymać agresora. Zagroziła mu, że zadzwoni na policję. Według jej relacji mężczyzna miał stwierdzić, że "nic go to nie obchodzi":
- Dajcie mi mandat, jestem bogaty - powiedział.
Lokalne służby przyjechały na plażę i zatrzymały podejrzanego. Wiadomo, że to 37-latek z Seattle. Agresor prawdopodobnie zostanie ukarany grzywną, która może sięgnąć nawet 50 tys. dolarów.
Z medialnych relacji wynika, że 37-latka spotkało jednak jeszcze jedno niemiłe zdarzenie. Został on pobity przez jednego z lokalnych mieszkańców. Nagranie z pobicia trafiło do sieci.
1
@AssisMoreira @VamoSBarca88 Chyba nie mam wyjścia. Dziękuję.
0
@mrboom
Według @Danny Gaucho to 8. Kto się myli?!
14
Hansi Flick koszmarem Realu.
49
@4drian0
A Ty myślisz, że jak powstają autokary? Że ktoś je produkuje w jakichś zakładach? Muszą się spotkać dwa autokary: pani autokar i pani autokarka. Po 6 miesiącach na świat przychodzą autokary dzieci, które najpierw są małe, potem rosną, a gdy już osiągną odpowiedni wzrost, to mogą przewozić ludzi.
3
Ciekawie tam musi być przy tych wspólnych fajeczkach.
6
Wszystkim Ramblowiczom życzę powodzenia na dzisiejszym egzaminie ósmoklasisty.
33
◉ Obronione mistrzostwo Hiszpanii
◉ 14 pkt przewagi nad Realem
◉ Mistrzostwo zdobyte po Klasyku
◉ Najlepsza defensywa w lidze
◉ Najlepsza ofensywa w lidze
◉ Komplet zwycięstw u siebie
◉ Szansa na 100 pkt
◉ Szansa na 100 goli.
Dziękuję, panie Flick.
11
Prowadź, Wodzu!
2
@Popitek12
Jutro będzie koniec świata. Niech przepadnie, mała strata.
1
@mekston
Mówisz, że talizman zadziała w meczu z Hilalami?
0
@Criss18Barca
Tak, na pewno nie wygrał tytułu w sezonie, gdy Alonso wygrał Leverkusen, ale nie wiem, ale czy wcześniej też była jakaś wpadka.
7
Robert Lewandowski podczas swoich 18 sezonów piłkarskiej kariery zdobył 14 tytułów mistrzowskich.
14/18. Wybitny wynik.
https://x.com/K_Rogolski/status/2053585640906977757
22
@Eto'o9 R10
Jeżeli nie umiesz tego wykorzystać, to nic Ci to nie da. Atletico od kilku tygodni wystawiało rezerwy, oszczędzało się, a i tak przerżnęło z Arsenalem, który tego odpoczynku nie miał i który tymi samymi zawodnikami walczył o mistrzostwo Anglii.
32
Szef, prezydent, szwagier, prorok.
1
A pamiętacie, jak przegraliśmy mistrzostwo w meczu z Gironą?
9
Wiadomo, co Wojtek i Laporta będą dziś robili.
10
Przypominam, że Wojciech Szczęsny powrócił z emerytury i właśnie zdobył 5 trofeum w barwach Barcelony.
Przy okazji to dla niego drugi tytuł mistrza Hiszpanii. O dwa więcej niż posiada Kylian Mbappe.
2
A co tu takie humory, jakby Barca wygrała z Realem i właśnie zapewniła sobie mistrzostwo Hiszpanii?
2
@maroon
Liczę, że kiedyś do nas wróci.
0
@Gibbon_FCB
Przecież mam na myśli atrakcyjność futbolu i gry, a Ty już sobie dopisałeś jakąś narrację i słowa, których w ogóle nie wypowiedziałem. Ba, nawet słowem o Arsenalu nie wspomniałem xD
1
@LukaszFan
Oni grają przede wszystkim atrakcyjny futbol, który chce się oglądać.
2
Ogłoszenie składów na El Clasico, które praktycznie ma zerowy wpływ na ligę, jest bardziej emocjonujące niż mecze Arsenalu.
1
No i jak tu nie kibicować pięknemu Luisowi Enrique?