7

Tymczasem Hansi Flick delikatnie i spokojnie się uśmiecha.
https://x.com/Trollkickoff/status/2051905065569706029

45

@Eklerek
A gol dla Arsenalu padł po rzucie wolnym, którego być nie powinno, bo Puyol tam Eboue nawet nie dotknął.

Ja też nie zapominam.

1

@Kamiloza91
Do 2027, ale już ostatnio czytałem, że będzie przedłużana do 2030.

25

Wszystkie gole Ronaldinho w Lidze Mistrzów. Właśnie tego teraz potrzebujecie.


2

@Ilka
Największą radość to finał LM z Arsenalem w 2006 roku.

3

@Safrani
Jest tak jak mówisz. Tacy zwyrole trafiają na oddział, gdzie siedzą osoby z w miarę podobnych paragrafów. Zboczeńcy są ze zboczeńcami. Zazwyczaj są na ochronce i osobno wychodzą na spacery, więc finalnie nie mają żadnego kontaktu z innymi. Kończy się jedynie na wyzwiskach, słownych nawoływaniach jak te z filmiku.

Przygotowywałem kiedyś do matury dziewczynę, której tata pracuje w ZK w Rawiczu. Pogadałem z nim na te tematy. Mówił, że czasem aż się prosi, by takiego śmiecia puścić samopas, ale nie można. Finalnie nie spadnie mu włos z głowy, bo jest odcięty od tych, którzy mogą zrobić mu krzywdę. Ma mieć zapewnione bezpieczeństwa, a jak sobie krzywdę sam zrobi, to jeszcze jedziesz z nim do szpitala i ma tam pierwszeństwo.

1

@Kgorecki2500
Obniżam kwotę zakupów.

8

Diego Simeone:
– Walczyliśmy na niesamowitym poziomie przeciwko drużynie dysponującej znacznie większą potęgą finansową niż my. Dziękuję wszystkim. Musimy zaakceptować i podziękować tym zawodnikom za to, co zrobili.


22

Dziś mam dla Was zagadkę matematyczną:

Dzielenie przez __ jest działaniem niedozwolonym.​

Podpowiedź:
Ta liczba to suma trofeów Atletico i Realu Madryt w tym sezonie.

6

@Safrani
Dlatego nazywamy to egzaminem dojrzałości.

0

@Kinginiesta
Jak widać, człowiek uczy się na błędach. Szkoda, że na swoich...

1

@partymaker
Pociesz się tym, że Atletico wystawiało rezerwy na mecze ligowe, by oszczędzać się na mecze pucharowe, a i tak zostali z niczym.

Za chwilę będziemy świętować mistrzostwo i powinno być lżej :D

4

Wizjoner.


5

Myślę, że jeżeli Atletico wyda kolejne 300 mln na rynku transferowym, to w przyszłym roku będzie poważnym kandydatem do trzeciego miejsca w tabeli.

28

Może i Atletico przegrało finał Pucharu Króla i odpadło z Ligi Mistrzów, ale za to ma tylko 25 pkt straty do Barcelony w ligowej tabeli.

1

@PatrychoO
Gdzieś tam człowiek zawsze czytał o tym, że Ronaldinho miał iść do United, że Beckham miał być w Barcelonie, ale z tego dokumentu dopiero wynika, jak to było blisko.

I ja się zgadzam z panią, która mówiła, że Beckham by tej Barcelony z tego marazmu nie wyrwał.

6

Obejrzałem dwa odcinki serialu o Ronaldinho. Ach, wspomnienia wróciły. Niesamowite, że po tylu latach człowiek to wszystko nadal pamięta, a gdy obejrzało się ponownie na ekranie, to coś tam zakuło w serduszku.

Co to był za piłkarz. Niepowtarzalny.

1

@fcbarcafan19
Tak, chociaż na sam koniec pokazał klasę.

5

@tomek8756
Izabela, bo chociaż ładna była.

2

@Gary
CKE mówi jasno: brudnopis nie jest sprawdzany. Teoretycznie możesz tam zwyzywać wszystkich i w świetle zasad nikt z tym nic nie może zrobić xD

1

@gumaz
Nie wiem, czy miałem furę szczęścia, ale nie jest źle. Co prawda niedawno wleciał kredyt na mieszkanie, ale i tak nie mogę narzekać. Nie muszę wyliczać, czy mi starczy, na wakacje też sobie mogę pozwolić, pasje nie cierpią, a i nie muszę zasuwać jak dziki osioł.

2

@esem91
Filmu nie oglądałem jeszcze, ale co do źródeł, to nie ma co ukrywać, tam się nikt nawet nie stara, by zrobić to dobrze. Raz chyba była jakaś afera, bo ktoś zobaczył swoją grafikę w arkuszu egzaminacyjnym, a jako autor był wpisany w ogóle ktokolwiek inny xD

Co do samej matury, to uważam, że jest minimalny postęp. Do 2015 roku był klucz konkretnych odpowiedzi w pracy pisemnej. Musiałeś po prostu wspomnieć o tym, co było zasugerowane w odpowiedziach. Teraz tyle dobrze, że chociaz jest duża dowolność w argumentacji.

7

Ciągle jestem pod wrażeniem. W sytuacji, gdy masz czytanie ze zrozumieniem, pytania z lektur, które w wielu pytaniach odnoszą się wyłącznie do dołączonego fragmentu, a na dodatek rozprawkę, w której samemu można wybrać sobie książki do których chcesz się odwołać.

Co robisz? Nie próbujesz tego nawet napisać, podjąć trudu, naściemniać, powtórzyć chociaż dwóch lektur, tylko podejmujesz próbę napisania tego z telefonem. Obstawiam, że już tego nie zdadzą, bo z takim myśleniem, to za rok będzie im jeszcze trudniej.

Dlatego właśnie jest to egzamin dojrzałości.


7

@July_6_BcN
Wybacz, ale brzmi to jak stare skrzeczenie babci w oknie w stylu "Kiedyś to były czasy, a teraz czasów nie ma".

Ze względu na zawód mam okazję obserwować maturzystów od 10 lat i nie zauważyłem zbyt wielkich zmian w temacie ubioru. Od zawsze maturzyści ubierali się różnie. I też nie dzieliłbym tego ze względu na płeć, bo akurat w moim otoczeniu ostatnio to faceci przyszli na maturę w trampkach i wypłowiałej koszulce, a dziewczyny były ubrane normalnie.

To zależy od szkoły, od środowiska, od otoczenia. I w zasadzie nic się nie zmieniło.

9

@Sinirsey
Obserwuje Cię pewnie dlatego, że matury nie pisze się na peronie, tylko w szkole.

4

Młody minął Neymara, a ten się spłakał xD


2

Panie Guardiola, przeproś byłą żonę, bo bez niej to nic już w życiu nie wygrasz.

8

Brawa. Oby się udało.


0

@kanver_
A nie, nie :)

7

@kanver_
No dla mnie płacenie za OnlyFans, bez względu na to, czy to prawdziwa kobieta, czy nie, jest przejawem patologii i jakimś rodzajem zaburzeń umysłowo-społecznych. Dla mnie to nigdy nie będzie normalne i zawsze będzie zmierzało w stronę odchyłów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?