12

@Zoker
Gdy Zoker zaległ w wielkiej chorobie
I jedną nogą już leżał w grobie
Nagle ogarnął go srogi lament
Poczuł, że musi spisać testament
W trakcie pisania przyszło zwątpienie
Straszna diagnoza: to przeziębienie.

4

Kevin Durant nigdy nie powinien odchodzić z GSW. Skorzystałby na tym sam Durant i samo GSW.

3

@Comentateiro
Myślę że tutaj raczej chodzi o to, że po tym, jak jest już w tym klubie siódmy rok i wydał ponad miliard euro na transfery, kibice chcieliby w końcu zobaczyć jakieś trofea. Tymczasem na razie nie ma ani trofeów, ani stylu. Kibice mają już raczej dość pocieszania się, że przecież niedawno Arsenal był średniakiem, a teraz walczy o mistrzostwo.

Oczywiście, ten sezon równie dobrze może zakończyć z dubletem, ale nie ukrywajmy, jeżeli on przerżnie mistrzostwo Anglii ze zdemolowanym City i Guardiolą, który jest na skraju zdemolowania psychicznego, a także po tym, jak miał 9 pkt przewagi, to będzie to druzgocą klęską Artety. I na to trudno będzie znaleźć jakiekolwiek usprawiedliwienie.

Niemniej zobaczymy, co czas pokaże. Równie dobrze za kilka tygodni może być bohaterem i szczycić się dubletem. Futbol bywa przewrotny.

5

Zachwycanie się takim meczem jak wczoraj to rozrywka dla futbolowych januszy. Prawdziwy miłośnik i znawca futbolu czeka na dzisiejszy wieczór.

2

@Lionel_Messi10
Pierwszy raz przeszedłem starym obozem, ale potem już nowy. A w Nocy Kruka to już sympatia była całkowita do Nowego Obozu, Najemników i Łowców Smoków.

3

@marcin62
Braci się nie traci, Nigdy nie będziesz szedł sam, sztywniutko prościutko.

9

Dwóch mężczyzn dokonało kradzieży w sklepie w Opolu. W trakcie zdarzenia jeden z nich użył gazu pieprzowego wobec ekspedientki i uciekł, natomiast drugi został zatrzymany na miejscu.

Dwa dni później ten, któremu udało się uciec, sam zgłosił się na komendę, aby dostarczyć zatrzymanemu koledze papierosy. Przyszedł dobrowolnie, mając przy sobie nie tylko papierosy, ale również amfetaminę i klefedron.

W efekcie policja nie musiała podejmować żadnych dodatkowych działań. Mężczyzna sam pojawił się na miejscu, jednocześnie posiadając przy sobie nielegalne substancje. Był to recydywista, niedawno zwolniony z zakładu karnego.

2

@Mario96w
Zagram po maturach xD

3

@Cochise
Pewnie Gothic 2: Noc Kruka, ale nie wiem ile, bo sporo nabiłem jeszcze na pudełkowej Złotej Edycji :D

3

@kubix05
Oj, Penelope!

0

@UriBoyka @marcin62
Będzie miał obrączkę, ale podejrzewam, że i tak to oleje, a zanim go złapią, to zdąży coś grubego odwalić. Tym bardziej, że po odbyciu pierwszego wyroku wrócił szybko do pierdla, a na przepustkach też niestety nie wykazywał się byciem dobrym obywatelem.

2

@PatrychoO
Tak. Możesz albo wymienić go na pieniądze przy kasie, albo "odbić" i odliczyć sobie od zakupów.

U mnie w Lidlu działa wymienianie na pieniądze. W Biedrze nie byłem.

1

@Arden
Iago Aspas

3

@MirusAmisz
Tutaj raczej chodziło o to, że w sytuacji, gdy Polska nie awansowała na MŚ, to komentatorów i ekipę telewizyjną wyślą dopiero na ćwierćfinały, a reszta będzie komentowana ze studia w Warszawie. Bo po prostu się nie opłaca.

0

@Walker @JimMorrisonFCB
Chyba pójdę sobie do biblioteki i wypożyczę te komiksy :D

2

@qbsonFCBarca
Gadżety robiły robotę. Poduszka pierdziuszka była wspaniała :D

8

Wspaniałe czasopismo. Każda środa wiązała się z obowiązkową wizytą w kiosku.


1

@gumaz
24 i mogę się zgodzić. Spotkajmy się w środku negocjacji.

2

@Czyhrynski
Rzekłbym, że to idealna pogoda.

1

@Zoker
Też mam Ninję i sobie chwalę.

5

Para butów Adidas, w których Sebastian Sawe pobił rekord świata w maratonie i jako pierwszy człowiek w historii zszedł poniżej 2 godzin, wyprzedała się w zaledwie 30 sekund.

Tym samym Adidasowi udało się to, co przez lata nie zrobiło Nike. To właśnie ci drudzy w 2016 roku uruchomili bowiem specjalny projekt. Zapłacili za buty, pacemakerów, laboratoria naukowe i opłacali samego Eliuda Kipchoga, któremu jednak nie udało się złamać bariery 2 godzin.

Sam Adidas zrobił jeszcze jeden genialny ruch. Sfinansował komisję antydopingową, by ta jak najczęściej kontrolowała Sebastiana Sawe, częściej niż jakiegokolwiek lekkoatletę. W efekcie kenijski maratończyk został przetestowany 25 razy w dwa miesiące.

d

31

Od najmłodszych lat przesiąknięci kibolską patologią. Może jestem zbyt radykalny, ale jak dla mnie dla szesnastolatków powinny być jakieś ostrzejsze środki niż sąd rodzinny. To już bandyci, a nie dzieci.


28

Tego świat już nie zatrzyma. Dziewczynka zmieniła nazwę xD



31

Będzie cudowny wynik!!!


0

@clyde
Gorzka czekolada to moje odkrycie. Kiedyś nie potrafiłem, nie lubiłem, ale zacząłem od takiej 49%, a teraz 80% wlatuje jak złoto. Jednak to jest niepowtarzalny smak.

21

Swoją drogą, wczoraj była taka scena na streamie, że jakaś dziewczynka po chemioterapii próbowała odczytać zebraną kwotę, ale nie potrafiła, bo to była dla niej zbyt duża liczba i jeszcze jej się nie nauczyła.

To w sumie chyba najbardziej pokazuje tragizm tych dzieci. Zamiast zmagać się z paskudną chorobą, powinni się uczyć czytać, liczyć, a spędzanie czasu na onkologii zamienić na ten spędzany w szkole.

Dlatego osobiście mam gdzieś, czy jakaś firma wczoraj próbowała się wybielić, a celebryta chciał przykryć niedawną aferę. Każda wpłacona złotówka, bez względu na intencje, to większa szansa na to, by te dzieciaki wróciły do normalnego życia.

3

Piękne wpłaty.


0

@Arden
A to nie wiem, ale podobno ING wpłacało podczas streama. Tak czy siak, jeśli to oni, to mogli się podpisać, bo pewnie jest więcej osób takich jak ja, którzy nie skojarzą tego z ING, a teoretycznie by mogli.

0

Rzucić 1 mln złotych i jeszcze przy tym się nie podpisać. No, ktoś ma gest.


1

@BorzyKrzys
Nie mogę patrzeć na tego gościa z DIOZU. Widzę jego twarz i automatycznie widzę w niej nieszczerość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?