NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
44
– Fotel lidera;
– 11 pkt przewagi nad Realem;
– Najwięcej strzelonych goli w lidze;
– Najmniej straconych goli w lidze;
– Komplet punktów u siebie;
– Teoretyczna szansa na 100 pkt w lidze;
– Teoretyczna szansa na 100 goli w lidze.
Barcelona Hansiego Flicka, proszę państwa :)
2
@kanver_
Nie widzę powodów, dlaczego akurat ten Bayern miałby być lepszy od Barcelony z sezonu 2010/2011 i ogólnie od tego, co robiła Barcelona Guardioli.
0
Niestety krecz u Igi przy stanie 0-3 dla rywalki w trzecim secie.
2
No i bardzo dobrze! Gol do szatni. Idealnie.
1
@Lionel_Messi10
Mnie się zawsze te mecze o 16 kojarzą z takim dramatem. Jeszcze do tego wyjazd, Getafe i inne koszulki.
Oczy mi się kleją przy tym meczu xD
14
Lewy z 696 golami w karierze. Byłoby fajnie, gdyby 700 gola zdobył w koszulce Barcelony.
10
@AlexDark00
Gdy tak patrzę na Ciebie i Lewego, to dochodzę do wniosku, że jesteście dość podobni. On strzelił 696 goli w karierze, Ty napisałeś o nim 696 postów, w których czuć ból tyłka :)
1
@bartekvisca
Warto cieszyć się chwilą, celebrować każdy dzień, doceniać to, co mamy i odnajdywać radość w małych rzeczach, ale o przyszłości też warto pamiętać. Zdecydowanie. Chociażby dla własnego komfortu i spokoju. Nie wyobrażam sobie nie zabezpieczyć rodziny na wypadek mojej śmierci.
7
Piękna statystyka.
Pan prezydent Laporta jak zwykle kilka ruchów przed resztą.
0
@bartekvisca
Jeśli o mnie chodzi, to te emocje mogą być już zabierane na początku sezonu, np. gdy w pierwszych 10 kolejkach Real nie zdobędzie ani jednego punktu.
0
Real wczoraj odrobił 1 punkt do Barcelony, a obrońcy Flicka i tak powiedzą, że Barcelona ma ligę pod kontrolą.
0
@michal26
No a butelki szklane po piwie nie były czasem kaucyjne od zawsze? Jeszcze pamiętam, jak byłem gówniarzem i kupowałem piwo, a nie miałem przy sobie butelek na wymianę, to kobita naliczała kaucję 35 groszy od butelki. I to takie 17 lat temu.
Niemniej nie wiem, jak obecnie, bo już dawno nie kupowałem alkoholu.
5
Ale trzeba być złym człowiekiem, by coś takiego napisać.
https://scontent.fktw6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/679459621_4389247098013976_6834402503523906695_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=e06c5d&_nc_ohc=6g-0G2fyYq4Q7kNvwEaWC1l&_nc_oc=Adqynk0tdOad-ih3d_fNAYK_0eXnD-4yPfSODfoorDW-lme0zaCkF9MZuyYH7jB9HqZgPGuEhQC4iS0GxmV6Ahbx&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fktw6-1.fna&_nc_gid=MSDgecyq132s75eJu3m8Cw&oh=00_Af0iiwE4amWSYgPzL2Bt2t4yqeMrbbrl07uw8OO135EZcA&oe=69F16025
4
@MesQueUnClub_87
Myślę, że szufladkowanie wszystkich w tych kategoriach jest zabiegiem bardzo niesprawiedliwym i krzywdzącym.
Przygotowywałem do matury mnóstwo fantastycznych młodych ludzi, którzy byli jeszcze w klasie maturalnej, a jednocześnie pracowali i z tych prac opłacali sobie korepetycje. I imali się różnych zajęć: praca w Żabce, praca w lodziarni, praca na jakiś wyspach w centrach handlowych, drogerie, Rossmany, a ci, którzy mieli więcej szczęścia, trafili do jakiegoś biura księgowe i w konsekwencji ogarniali sobie już doświadczenie zawodowe pod przyszłe studia.
I to było bardzo trudne i dla mnie godne podziwu, bo do południa byli w szkole, a po południu i w weekendy ganiali do pracy. I nie widziałem w nich pogardy czy braku poszanowania wobec jakiejś pracy.
Tak jak napisał @Gary. Ludzie są różni. I to w każdym pokoleniu.
2
@mekston
"Nieważne jak kończysz, ważne jak zaczynasz".
10
Ała.
4
"Czym jest me czucie?
Ach, iskrą tylko!
Czym jest me życie?
Ach, jedną chwilką!
Lecz te, co jutro rykną, czym są dzisiaj gromy?
Iskrą tylko.
Czym jest wieków ciąg cały, mnie z dziejów wiadomy?
Jedną chwilką".
Adam Mickiewicz, Dziady cz. III.
12
@MessiForeverTheBest
Skazani na Shawshank
0
@esem91
Marek Edelman: Bóg śpi.
2
@FabianekMrozek
A nie wpadłeś na to, że ktoś faktycznie może to sprawdzać, a to po prostu pierwsza informacja puszczona do sieci, która nie jest nawet do końca zweryfikowana?
5
@Zoker
Litweka jedyny pozytyw polityki i niestety odszedł. Szkoda.
30
@Katalończyk 99
Nie ma sprawiedliwości na świecie i nigdy jej nie było.
11
@Faro
Nie rozumiem. Czyli jeżeli jakiś piłkarz nie jest w rankingu donejtów u jakiegoś streamera to znaczy, że nie pomaga charytatywnie?
5
@Faro
A skąd wiesz, że piłkarze nie pomagają?
9
Messi gorszy od kobiety.
0
@JimMorrisonFCB
A jak oceniasz ekranizację względem książek? Filmy są kultowe, a ja przyznam się, że książek w ogóle nie czytałem.
1
@JimMorrisonFCB
Tak, redaktor jest bardzo ważny. I co ważne, redaktor to nie ta sama osoba co korektor. Będę pamiętał, choć z reguły wydawcy mają swoich :D
0
@DonCarletto
A ja lubię, momentami znam na pamięć. Tak, wiem, to chore xD
2
@lithotripter
Od Browna moja ulubiona to "Cyfrowa twierdza". Harry wiadomo, wchłonięty.
5
Dziś Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.
Z tej okazji mam do Was pytanie. Do których książek wracacie najczęściej?
Ode mnie :
1. Bolesław Prus – Lalka
2. Adam Mickiewicz – Dziady cz. III
3. Franz Kafka – Proces.
Bardzo lubię thrillery i kryminały, ale nie potrafię tytułów z tego gatunku czytać kolejny raz.
@Safrani @JimMorrisonFCB @Cochise @fcbarcafan19 @Ojciec5tkidzieci i inni.