4

O matulu, Flick ma marynarkę. Szarpnął się w końcu po tej kurteczce, którą miał już 20 lat. Ale tę marynarę to pewnie będzie miał już aż do trumny.


1

@lukaszmatusiewicz
05/06 i 10/11

2

@Rastafarnianin
Niewiele osób wie, że kule, które przyjął 2Pac, przeznaczone były dla Janusza Laskowskiego.

7

@Uukasz_93
On chciał 20 mln za sam podpis i 14 mln pensji. Dajcie spokój z takimi najemnikami.

14

@Lionel_Messi10
Oby Inter chciał za niego dużo, bo wtedy jest szansa, że Barcelona go nie kupi. Magik, który znika w większości ważnych meczów i najlepiej czuje się w parze z innym napastnikiem.

12

Tak będzie.


2

@esem91
Wytrzymajmy jeszcze dwa tygodnie. Wirus jest już w odwrocie! Już nie trzeba się go bać!

0

@esem91
Wiem, że to pewnie niewiele zmienia, ale tak na wszelki wypadek napiszę, że to nie ona napisała, tylko to udostępniona relacja kogoś innego xD

23

A za rok nie będzie już tutaj żadnego z nich.


0

@Hosh
Daj spokój, wszedłem tam raz po wodę, bo akurat było po drodze i się przeraziłem, jakie tam potrafią być ceny.

0

Drogo źle, tanio też źle.

Osobiście nie spożywam masła, ale jak jestem w Lidlu, a jest ta promocja, to wezmę teściowej.


12

Żywię wstręt do tych osobników.


2

@Michu94
Nie boję się, gdy Mourinho jest, bo boski Hansi prowadzi mnie.

2

@Roobo
Niczego nie zrozumiałeś. W żadnym miejscu nie wspomniałem o krytyce, która jest zasadna i potrzebna, a o zwyczajnej zawiści i umniejszaniu. Umniejszanie umiejętnościom Roberta Lewandowskiego, pisanie, że to dobijak i negowanie jego strzeleckiego geniuszu to zwyczajne umniejszanie. Właśnie o takich osobach pisał @lukaszmatusiewicz. O osobach, które uważają, że Lewandowski to dobijak, który wozi się na plecach kolegów i bez nich niczego by nie osiągnął. Tak samo jak pisanie, że nie przyczynił się do mistrzostwa Barcelony.

I nie chodzi o to, czy ktoś go lubi, czy nie. Cristiano Ronaldo też wiele osób nie lubi (w tym ja), ale nie przeszkadza mi to, by napisać, że to wybitny piłkarz. Jeden z najlepszych w historii futbolu. Mój brak sympatii do Portugalczyka nie wpływa na postrzeganie jego umiejętności.

Tak jak Lewandowski w ostatnim czasie nie dowoził i wyglądał kiepsko fizycznie, tak nie zmienia to faktu, że ewidentnie przyczynił się do sukcesów Barcelony, a on sam jest jedną z najlepszych "dziewiątek" w historii futbolu.

1

@lukaszmatusiewicz
Bo ludzie, którym nie wyszło, lubią się mścić i być zawistni, bo skoro ja sobie przesrałem życie, to dlaczego ktoś ma mieć lepiej?

2

@Aragorn33
Stanowski jeszcze wtedy dodał, że on nie będzie egzekutorem nawet takiej klasy jak Inzaghi xD

20

@Comentateiro
I właśnie dlatego powinien przyjść do Realu.

23

Mały, ale piękny gest. Brawa dla wszystkich.


1

@misterio
Pomijając kwestię samego Roberta Lewandowskiego, to jednak mamy tutaj troszeczkę dwa różne pojęcia, które mogą wpływać na interpretację.

Legendarny nie musi oznaczać tego co samego co legenda.

Z jednej strony mamy "legendarny", który jest oparty na jakiejś legendzie czy faktycznie jest z nim związana jakaś legenda. Ale mamy też pojęcie "legenda", która oznacza po prostu 'przymiot osoby sławnej, zasłużonej, ogólnie uznanej za autorytet w jakiejś dziedzinie'.

I dla przykładu, można powiedzieć, że Henrik Larsson jest legendarny, bo zaliczył legendarne dwie asysty w finale Ligi Mistrzów, co nie od razu przekłada się na to, że jest legendą Barcelony. Podobnie jak Mathieu, który strzelił legendarnego gola z rzutu karnego. A z drugiej strony mamy legendę, która swoim całokształtem wpływa na wymowę tego pojęcia, w takim znaczeniu jak przytoczyłem. I nie musi być z nim związany żaden legendarny moment, taki ściśle jednostkowy.

I jeżeli w tej drugiej interpretacji klub uzna, że Robert Lewandowski jest godny statusu legendy, to ja jestem w stanie się z tym zgodzić.

57

Człowieku, Ty miałeś 28 lat, a nie 18. Do tego sezon czy dwa wcześniej robiłeś szopkę z samym transferem i nagrywałeś filmik, że jednak zostajesz w Atletico xD

0

@NeroTFP1
Gliwice dziękują Robertowi Lewandowskiemu.

7

Przeżyjmy to jeszcze raz.

Nie sądziłem, że jako kibic doczekam momentu, w którym polski piłkarz dostanie owacje na stojąco na Camp Nou, kibice będą wyrażać swoją wdzięczność za to, co zrobił dla tego klubu, będą mieli piękne transparenty, a z oczu tego piłkarza będą płynąć łzy wzruszenia.

Nie bójmy się tego powiedzieć: to jest historyczny moment. Niech się niesie!


0

@Rewolucja123
Za wkład w tryplet Barcelony i wybitny mecz z Juventusem w finale Ligi Mistrzów będę go kochał po wsze czasy.

0

@clyde
Jak przegrywa pichichi z Dovbykiem, nie podaje Raphinhi na pustą czy nie przyczynia się do mistrzostwa Barcelony?

1

@Zoker
Klara ma minę taką, jakby chciała powiedzieć: "Stary, co Ty odwalasz? Przecież ja nie pojadę do Arabii".

A tak na poważnie, to zawsze trochę współczułem dzieciakom, które mają rodziców sportowców. Jasne, z jednej strony niczego im nie brakuje, a z drugiej takie przeprowadzki mogą zryć banię.

1

Niemiec docenił. Dziękujemy, Basti Fantasti


4

Panie Flick, nie znasz się. Eksperty mówią, że transfer 5/10 xD

2

@Roobo @AlexDark00
Zastanawiam się, czy wy robicie to specjalnie. Tak bardzo lubicie, gdy się z Was śmieją? Macie jakąś tendencję do bycia masochistami?

1

Sędziowie trenują, żeby nie wyjść z wprawy, bo w końcu w nowym sezonie trzeba będzie dwa razy mocniej pchać Real.

1

@DragonxNF
To nie ja xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?