16

@Eklerek
To chyba właśnie takie osoby obrażały partnerkę Rice'a i pisały mu, dlaczego jako piłkarz nie wybrał sobie jakiejś modelki, bo przecież mógłby mieć ładniejszą. Brak słów.

Aż mi się przypomniały słowa Carlosa Bacci:
Wiele osób ze świata piłki nożnej pyta mnie, dlaczego jestem z taką kobietą, zamiast z modelką. Moja żona była JEDYNĄ, która kochała mnie, kiedy SPRZEDAWAŁEM RYBY! Była jedyną, która, kiedy byłem nikim, dała mi najpiękniejszą rzecz, jaką kobieta może mi dać: swoje towarzystwo i bezwarunkową MIŁOŚĆ

15

@Ramos9248
Ale co tu rozumieć, czytać i interpretować? Napisałeś, że dziwisz się, że te partnerki piłkarzy są średnie, czyli z góry założyłeś, że one nie będą atrakcyjne i nie będą podobać się tym piłkarzom. Jeżeli człowiek nie jest śmierdzący, myje się, dba o siebie, ma wszystkie zęby, nie ma robaków we włosach, to wszystko z nim jest w porządku i jak najbardziej może być dla kogoś atrakcyjny.

"po prostu dziwi mnie, że piłkarze, którzy pewnie mogą mieć „każdą” wybierają raczej przeciętne urody."

Bo właśnie na tym polega miłość. Nie bierzesz przypadkowej kobiety czy jak to napisałeś "każdej", ale decydujesz się, że chcesz spędzić i założyć rodzinę z kimś, przy kim czujesz się bezpiecznie, czujesz się zrozumiany, czujesz, że ta osoba będzie dla Ciebie wsparciem czy po prostu - z tą osobą stworzysz taką relację, że przejdziecie wszystko: zarówno szczęście jak i wyjątkowe gówno. Tego się nie wybiera jak samochodu w salonie. To po prostu uderza człowieka, czuje się i już. Nie analizujesz tego.

Zostawię Ci słowa Jerzego Ryby, bo one zazwyczaj opisują wszystko.

"Z początku rzadko ją widujesz
A potem chcesz z nią częściej być
I w końcu trudno, ale czujesz
Że bez niej już nie możesz żyć".

I w zasadzie dokładnie z tego samego powodu: piękne, atrakcyjne kobiety, które teoretycznie mogłyby mieć każdego, decydują się na faceta, tzw. przeciętniaka (jak to się często określa).

42

@Ramos9248
Dorośnij.

1

@Comentateiro
Spryciarz!

7

@FabianekMrozek
Czy te lania wyszły z tych samych modeli symulacyjnych, z których wychodziło, że pobyt Flicka w Barcelonie będzie porażką?

0

@July_6_BcN
No to mogą być Pumy, jeżeli polecisz mi coś bardzo lekkiego. Do tej pory nie miałem kłopotów nawet, gdy chodziłem w nich cały dzień, ale ostatnio kupiłem jakiś model, który niestety ma kiepsko z tym oddychaniem stopy :P

0

Dobry wieczór. Szukam jakiegoś nowego obuwia do codziennego chodzenia. Do tej pory kupowałem Pumy, ale jakoś trochę mi obrzydły. Chciałbym coś innego.

Najbardziej zależy mi na tym, aby buty były lekkie na stopie oraz by oddychały, bo niestety w niektórych (pomimo dobrej skarpety) mam tendencję do gotowania i pocenia się stóp.

Ktoś coś jakieś marki?

1

Groźnie. Do takich dwóch byków aż strach podejść.


3

@KamQiX
Roman Kurski pseudonim "Argentyńczyk"

/photo/1

1

@RozowaPantera
Były zawodnik Barcelony

7

@Encore
Bo Popitek to dobry człowiek, tylko czasem trochę pogubiony.

8

@Lanosss
Prawda jest taka, że trenerem Barcelony został wyłącznie dlatego, że był jej legendą jako piłkarz. W przeciwnym razie, gdyby kierować się warsztatem trenerskim, nigdy by tutaj nie wylądował.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@escarabajo
"To ja pójdę z nim, bo jeszcze po drodze zemdleje" :D

2

@MessiForeverTheBest
Mam problem z Draganem. Z jednej strony dobrze się go słucha, ale z drugiej nie mogę tego człowieka jakoś polubić i to znów mnie odrzuca od niego.

1

@escarabajo
Idziemy do higienistki???

1

@Kgorecki2500
Tak, automaty, w których były puszki z colą, pepsi oraz batoniki. Niestety to była trochę rosyjska ruletka, bo czasem wrzuciłeś pieniądze, automat je sobie zjadł, a coli nie otrzymałeś. W takich przypadkach pomagała metoda "Z BUTA".

2

@Kgorecki2500
Kiedyś to był hit szkolnych automatów. Wrzucałeś złotówkę i dostawałeś zimną Cherry Coke.

1

@escarabajo
JESTEŚMY!!! MISTRZAMI!! EUROPY!!!!

Oby Lewy dociągnął do tego tytułu. Nawet jak wejdzie na minutę jak Grosicki z Japonią.

1

@escarabajo
I jako kopciuszek wygrał całe Euro!

2

@escarabajo
"Zespoły z rankingu UEFA z miejsc 37-54 będą mieć swoje eliminacje i zapewnione łącznie 2 miejsca. "

To bardziej się będzie opłacało być na 37 miejscu niż na 30, bo będziesz miał łatwiej awansować na EURO. Już widzę, jak drużyny będą celowo przegrywać w meczach towarzyskich, żeby spaść niżej w rankingu.

Czy czasem w turnieju takim nie chodzi o to, by jechały najlepsze drużyny?

9

@Giwera
To ja jeszcze dorzucę pewien nieoczywisty wybór, czyli Claudio Giraldez:
– Pierwsze 10 meczów to utrzymanie Celty w La Liga po burdelu Beniteza;
– Pierwszy pełny sezon w Celcie 7 miejsce i awans do Ligi Europy;
– Drugi sezon to faza pucharowa Ligi Europy, prawdopodobnie 6 miejsce w La Liga i trener, u którego zadebiutowało najwięcej wychowanków w całej lidze.

2

@Bilon87
Ale to już pewnik, że wzrosną? Czy nadal to dociekania?

22

Panie Gavi, Robert ma żonę i dzieci. Proszę przestać.


4

@Comentateiro
Chyba że po raz 10000 przeczytam "Lalkę".

22

@Comentateiro
Nie mam pewności, ale skoro ona się do tego przyznała, to wyrażam swoje oburzenie wobec niej. To trochę tak jakby powiedzieć, że skąd mam pewność, że wszyscy ludzie na tej planecie nie kradną?

"Trochę mi przypominasz z tym zdaniem jury skoków narciarskich, które wmawiało swego czasu ludziom, że styl V jest koszmarny wizualnie i odejmowali za to dużo punktów. Po kilku latach, był to już standard".

Nie uważam, by to było trafne porównanie. Przytoczyłeś przykład, w którym uderzyłeś w kwestie wizualne, gdzie jury wmawiało, że to brzydkie. Ja natomiast uderzam w kwestie niesamodzielności, bo jeżeli ktoś rzuci pomysł sztucznej inteligencji, ona mu zaproponuje, jak to prowadzić, a ta osoba tego użyje i powie, że to jej, to uważam, że nie jest to do końca uczciwe. Z prostego powodu: nie ona to wymyśliła. Żeby nie było, teraz już odnoszę się od ogółu pomysłu korzystania z AI przy pisaniu, nie bezpośrednio do Tokarczuk.

Jeżeli opowiedziałbyś komuś cały pomysł na książkę, film lub serial, a on by to tylko spisał i wydał jako swoje, mimo że to nie był jego pomysł, to byłoby to w porządku? No moim zdaniem nie.

A na zakończenie przytoczę słowa Szczepana Twardocha:
- Musiałbym rozum postradać by w tym godnym i szlachetnym zajęciu, jakim jest literatura, wspomagać się współpracą z modelem językowym. Gdybym tak czynił, to przypominałbym sam sobie znanego z popularnego memu rowerzystę, pakującego sobie własnoręcznie kij w szprychy.

38

@misterio
No dla mnie kompromitacją jest to, że Olga Tokarczuk prosi sztuczną inteligencję o to, by rozwinęła jej pomysł na jakąś postać lub wątek (bo tak rozumiem słowa "Kochana, jak moglibyśmy to pięknie rozwinąć?"). W takim aspekcie jak pisanie książek, gdzie w moim odczuciu, to od samego pisarza powinien wychodzić aspekt tworzenia fabuły, postaci.

Nie widzę problemu, by wykorzystywać sztuczną inteligencję do tego, by zweryfikować jakąś wiedzę, by dowiedzieć się, czy tak jest naprawdę, by traktować ją jako taką wyszukiwarkę Google, która może odpowiedzieć nam na jakieś pytania.

Ale by prosić o rozwinięcie pomysłu na jakiś wątek? W moim odczuciu pisarstwo powinno być tym, że to od nas wypływa pomysł na książkę, fabułę, na wątki, na rozwijanie ich, bo to jest właśnie sztuka tego zawodu, by to wszystko umieć.

23

Piękna kompromitacja pani Olgi Tokarczuk.


1

W taki sposób przed piłkarzami Middlesbrough cieszył się Taylor Harwood-Bellis, jeden z zawodników Southampton. Teraz to Southampton wyleciał, a Middlesbrough gra w finale baraży.

Pięknie wróciło :D


1

– Roznegliżowana Doda śpiewa z Fagatą na Narodowym;
– Steczkowska nagrywa utwór ze Skolimem:
– Arsenal zdobywa mistrzostwo Anglii.

Co się porobiło w tych ostatnich dniach, to dajcie spokój.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?