NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Pamiętam, że prosiliście mnie o aktualizacje, a więc melduję, że druga książka napisana. "Notatka o nieistnieniu" będzie o jakieś 100 tysięcy znaków dłuższa niż "Drugie życie", czyli całkiem sporo. Teraz czas na poprawki (czyli jakieś trzykrotne przeczytanie), a potem lecimy z tematem.
Oznaczam tych z podziękowaniami za wsparcie przy zakupie poprzedniej powieści @JimMorrisonFCB @Kgorecki2500 @Walker @Safrani @clyde i reszta, która teraz wyleciała mi z głowy :)
1
@Azi
A ja tam jakoś specjalnie nie tęsknię. O ile Auba w Barcelonie był w bardzo dobrej formie na początku sezonu, to w drugiej jego części już nie był tak efektywny i efektowny. Ewidentnie spadła jego jakość. Grał o wiele słabiej. Zresztą w Chelsea zaprezentował się tragicznie. Presja w lidze francuskiej jest zdecydowanie mniejsza niż w Barcelonie, a i o dobre statystyki łatwiej.
11
@Jakchcesz
Ten chłop, co się włamał do butelkomatu i ukradł jedną butelkę o wartości 50 groszy, to pewnie dostanie więcej xD
6
Paweł K., łódzki adwokat, który po tragicznym wypadku nazwał samochód ofiar „trumną na kółkach”, został prawomocnie skazany na 1,5 roku więzienia. Wyrok wydał Sąd Okręgowy w Olsztynie, który złagodził wcześniejszą decyzję sądu rejonowego i uznał, że oskarżony nieumyślnie naruszył zasady bezpieczeństwa ruchu, na skutek nieuwagi. Orzeczono także czteroletni zakaz prowadzenia pojazdów.
Do tragedii doszło we wrześniu 2021 roku na drodze Barczewo–Jeziorany. Kierowany przez Pawła K. mercedes przekroczył podwójną linię ciągłą i zjechał na przeciwległy pas, zderzając się z audi, którym podróżowały dwie kobiety. Obie zginęły na miejscu.
Sprawa wywołała duże oburzenie opinii publicznej po tym, jak adwokat opublikował w internecie nagranie, w którym stwierdził, że wypadek był zderzeniem bezpiecznego auta z „trumną na kółkach”.
1
@Pressinho Racja. Tutaj boty też swoje zrobiły.
Niemniej mój kolega z liceum się naciął, bo z racji, że go obserwuję, to jego komentarz wyświetlił się na samej górze. Jak widać, prawdziwych ludzi, którzy wzdychają, też nie brakuje xD
3
@Bykunn
Nie no, ja doskonale zdaję sobie sprawę z faktu wielu fejkowych kont.
Swoją drogą, to już trzeba naprawdę upaść, by płacić kasę za zdjęcia nieprawdziwych kobiet. Ale wiać, że frajerów nie brakuje xD
6
Fejkowa osoba z prawie milionem obserwujących. Gdy wejdzie się w zdjęcia, to niektóre mają prawie milion lajkow i od groma komentarzy, w których faceci wzdychają do wygenerowanej kobiety.
Instagram też to ma gdzieś, bo treści powinny być oznaczane, że są generowane przez AI, nie są, a pomimo to konto hula. Ale wiadomo, Instagramowi ruch też się opłaca.
7
Bez urazy, to nic personalnego, ale przyznam, że trochę śmiesznie się czyta kibiców Arsenalu, którzy w internecie zaczepiają kibiców innych drużyn, bo w końcu mają szansę wygrać coś innego niż Tarcza Dobroczynności xD
5
Jednak bycie kibicem Barcelony to coś wyjątkowego. Nie musisz liczyć na pomoc sędziego. Ba! Grasz przeciwko nim, a i tak prowadzisz w lidze. Takie zwycięstwa smakują podwójnie.
0
@Vegeta88
No dobra, ale ta obecna czy tam była, to zna się na futbolu :P
3
Dopóki Guardiola nie zejdzie się z byłą żoną, to niestety tak to będzie wyglądało.
2
@marcin62
Już kiedyś mówiłem, że jeżeli chce się zachęcić kogoś np. do szczepień, to powinno się powiedzieć coś w stylu "Te szczepienia są tylko dla polityków! Nikt inny nie powinien się szczepić!". Od razu ludzie by się szczepili, by zrobić systemowi na złość.
1
@Arden
W 2018 roku, zwłaszcza na mistrzostwach świata, Griezmann był spektakularny. Czy zasłużył na "Złotą Piłkę"? Może zrobił za mało, ale jednak 3 miejsce w tym plebiscycie naprawdę nie było przypadkowe. To był wtedy fantastyczny zawodnik.
Porównanie do Mendy'ego jednak nie jest trafne, bo Francja bez Griezmanna tego mistrzostwa by prawdopodobnie nie wygrała.
0
@Spacedragon
No tak, ale Kane ma dopiero 32 lata. W jego wieku Lewy napierdzielał jak szalony i był potworem. Trzeba czekać, jak Kane będzie wyglądał za 5-6 lat.
2
@ranger3120
No to może jakiś specjalny kubek? Taki wiesz, niekoniecznie do picia, ale jest sporo takich ładnych kubków z jakimiś wyjątkowymi i pięknymi wzorami czy nawet ręcznie malowanych :)
3
@ranger3120
A co lubi? Niektóre kobiety lubią po prostu dostawać kwiaty, ale np. kilka moich uczennic nie przepadało za kwiatami, więc cieszyły się, gdy dostawały od chłopaków puzzle (bo jedna była maniaczką układania), książki lub jakiś prezent sentymentalny typu zdjęcie, itd.
4
No właśnie.
2
@Vegeta88
Ostatnie życzenie skazańca stojącego przed plutonem egzekucyjnym? Niech strzela Ferran!
2
@Fog_W_1899
Super Mario to potężny talent, ale niestety klasyczny przykład na to, że do sportu potrzebna jest również głowa. Niemniej za dwa gole przeciwko Niemcom na Euro zawsze szacuneczek. Kropnął tam niesamowicie.
6
No jest troszeczkę tych nazwisk. Jeszcze Mariano i Fekir, którzy mieli po 18 goli.
25
Jesteśmy Atletico, jesteśmy skazani na trzecie miejsce w lidze.
5
@FCB24
Przecież Lewy zbiera baty jak mało kto, nawet wtedy, gdy na to nie zasługuje.
1
@Lionel_Messi10
No i namówiłeś, żeby zagrać :D
25
Fantastycznie Flick odbudowuje Bernala. Chłopak ma dopiero 18 lat, a już imponuje taką dojrzałością boiskową. Jak ważne jest zaufanie trenera do piłkarza, a Bernal udowadnia, że warto mu ufać.
Pedri, Bernal. Niech tylko im zdrowie dopisuje, a będziemy mieć piękną pomoc na lata.
Co do wczoraj. Czy trochę szkoda? Pewnie, że tak. Czy jednak są powody do zadowolenia? Jeszcze jak. Myślę, że to zwycięstwo nakręci zespół, który udowodnił, że naprawdę potrafi grać wielkie mecze.
1
@Lionel_Messi10
Panie, to oddaj, bo to doświadczenia szkoda :D
1
@Lionel_Messi10
W Nocy Kruka oddajesz Szpon Beliara? Z jednej strony fajnie wali na Jaszczurach, gdy blokują ciosy, ale z drugiej strony to w sumie nie jest najlepsza broń, a doświadczenie się przydaje.
1
@Lionel_Messi10
Ja jedynkę i 2 z Nocą Kruka ogrywałem jakieś 1515151515151 razy. A co ciekawe nigdy nie przeszedłem tej gry magiem. Tyle razy sobie obiecuję, że tym razem będzie inaczej, a potem i tak walę najemnikiem.
2
@Lionel_Messi10
E tam, po to człowiek zasuwa, po to pracuje, by coś z tego życia mieć. Baw się dobrze!
Ja prawdopodobnie kupię sobie nowego lapka pod Gothic Remake :P
2
Dali niesamowicie z wątroby dziś. Grali aż do ściemnienia w oczach. Tyle się mówiło zawsze o mentalu Realu, ale to Barca pokazała, jak gra i jak podnosi się klasowa drużyna.
Ten zespół pokazał dziś, że stać go naprawdę na wiele. Barca wysłała jasny sygnał do całej Europy, że nie powiedziała ostatniego słowa i każdy, absolutnie każdy, musi się z nią liczyć.
A Atletico? Kto wie, może los da nam okazję, by zagrać z nimi jeszcze jeden dwumecz i wtedy zgarniemy to, co zdecydowanie cenniejsze.
Brawa.
5
Drużyna się podniosła. To dobry znak na resztę sezonu. Bez względu na to, czy awansujemy, to myślę, że ten mecz da nam kopa.