NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Objectivo
Seskooo po rekoooord!!! Gej go goni!!!!
15
@Tigermaus
Moja propozycja jest taka, by Real nie robił przekrętów, a Vinicius zachowywał się normalnie, to wtedy nie będzie trzeba o tym pisać.
1
@Herato
Wynika to z tego, że to emocje sprawiają, że wspomnienia zostają w pamięci. Z tego samego powodu nie jesteś w stanie powiedzieć, co robiłeś trzy tygodnie temu, ale bez problemu jesteś w stanie odtworzyć 11 września 2001 roku czy 10 kwietnia 2010.
3
Tweet roku.
2
@Hosh
Prychłem xD
11
@damianex10
Jeszcze jeden Najman, czyli 44 sekundy.
10
A was też 4 lata temu Putin zrobił w jajo, dzieciaczki w przykrótkich spodenkach? To jest geopolityka!
Na szczęście wybitny umysł, Marcin Rola, nie dał się przechytrzyć i go nikt nie dał rady nabrać.
12
Piękne to było czasopismo. Co środę przed szkołą wizyta w kiosku, by kupić nowy numer Kaczora Donalda.
0
@Antimadridista_WR
Zawsze się zastanawiam, czy oni chociaż czytają te kontrakty, bo jestem pewny, że to w nim zostało wpisane xD
8
Mam nadzieję, że Brighton w jakiś sposób się do tego odniesie i wyśle temu klubowi chociażby darmowe piłki.
10
Zła Ukraina, zła Unia, zła Ukraina, zła Unia. I tak bez końca o tym samym. Choć i tak jest postęp, bo w tym miesiącu nie zauważyłem żadnego antyukraińskiego fejura puszczonego przez panią Ewę.
Coś czuję, że pani Ewa wyląduje w partii u Brauna, bo Sławek pozbawia ją kolejnych funkcji. Z poglądami zdecydowanie bliżej jej do kumpli Brauna, bo tam też nie lubią Ukrainy i chcą POLEXITU.
Chciałbym chociaż raz przeczytać na profilu pani Ewy, jakie ma realne propozycje krajowe, bym mógł na nią zagłosować w wyborach. Nie doczekam się.
13
Za to 90 minut z Ronaldinho na ekranie to było za mało.
8
@BorzyKrzys
Głowa rodziny z mentalnością dziesięciolatka, żona z toną kompleksów, które próbuje przykryć kolejnymi operacjami jedynie pogłębiając w ten sposób problem. Tylko dzieci szkoda, bo nie dość, że mają za rodziców niedojrzałych głupków, to jeszcze od samego urodzenia nie posiadają nawet namiastki prywatności, bo rodzice postanowili z nich zrobić narzędzie do zarabiania pieniędzy.
0
@MessiForeverTheBest
No faceci to ogólnie nie mogą mieć zbyt wysokiego teosteronu określonego o przepisach antydopingowych. Miałem na myśli te kobiety typu Semenya, itd, które ze zbyt wysokim testosteronem miały zbyt dużą przewagę. Teraz albo zbijają, albo nie startują. No i nie startują.
0
@Gall
Nawet.
3
@Kapitan hawk
Ogólnie chciałbym, aby taki Vinicius i inne postaci Realu trafiły do środowiska lekkoatletyki. Tam są twarde zasady. Masz wysoki poziom testosteronu i nie chcesz zbijać? Wypad. Machasz rękoma lub wykonujesz jakieś gesty? Wypad. Unikasz kontroli dopingowych? Nieważne, czy byłeś na imieninach cioci, u weterynarza, itd. Wypad. I żadne argumenty o łamaniu praw człowieka czy robieniu z siebie ofiary nie działają.
3
Tshepiso Masalela pobił rekord kraju na 1500 metrów, lecz sędziowie zdyskwalifikowali go za wykonanie niesportowego gestu na mecie.
19
Pamiętajcie tylko o tym, żeby nie rozmawiać o sędziach ani o tym, co się dzieje poza boiskiem, bo zagraliśmy słabo z Gironą, więc sami sobie jesteśmy winni.
19
Pismaki: Hansi Flick nie wierzy w Cancelo na lewej obronie.
Hansi Flick wystawia Cancelo na lewej obronie, a gość gra mecz życia.
0
@maroon
O widzisz, bardzo dobrze, że to zauważyłeś, bo mi to umknęło. Dziękuję. Ale faktycznie, to pozowanie do zdjęcia jest dziwne.
2
@MessiForeverTheBest
No ja wymienię tylko z Celty, Barcelony, Realu i Atletico. Nic więcej, jeśli chodzi o ligę hiszpańską.
6
Ktoś chyba zapomniał szablonu zmienić, gdy to drukował xDD
https://x.com/napewnoniemysza/status/2025901193851965470
4
@Criss18Barca
Decyzja o tym, że Tomasiak nie jedzie jest bardzo dobra. Lepiej się przygotować do MŚ juniorów, tym bardziej, że szansa na medal jest bardzo duża.
7
Mamy szczęście żyć w normalnym kraju.
1
@LOPEZ16
Valdes, Belletti, Puyol, Marquez, Sylvinho, Yaya Toure, Riquelme, Iniesta, Rivaldo, Ronaldo, Ronaldinho.
36
@mordini123
Chłopak w wieku 19 lat ogarnął sobie mieszkanie i emeryturę. Tak trzeba żyć.
2
Ale że Suarez będzie odciągał Messiego, żeby ten nie robił dymów z arbitrami, to się nie spodziewałem xD
Dziwię się tym zawodnikom, że na emeryturze w rozrywkowych ligach chce im się jeszcze bawić w takie rzeczy.
7
@BojanKriKicz
Do tego zakaz zgromadzeń powyżej dwóch osób i już nie ma możliwości poruszania się w grupach.
11
Wrzucam na wszelki wypadek, gdybyście jakimś cudem zapomnieli, jak wygląda pan trener Hansi Flick.
0
@Stanio87
Xavi 143 mecze, 91-23-29, 280:158 (średnia 2,07 pkt na mecz)
Hansi Flick 99 meczów, 74-9-16, 277:118 (średnia 2,33 pkt na mecz)