2

@Stinger_
Nie odpowiem na Twoje pytanie, ale wykorzystam Twój post do tego by napisać, że cieszę się, że ten medal olimpijski ma Stefan Hula. Po tym wszystkim, co się działo, po tym, gdy wiecznie był jakiś niefart, pech, brak szczęścia, a jednocześnie patrząc na to, w jakim wieku Stefan Hula doszedł do swojej najlepszej formy w karierze, jak mocno przez wiele lat był wyśmiewany, bardzo się cieszę, że ma ten medal. Podejrzewam, że po latach kariery smakuje on jeszcze lepiej.

9

@mekston
Młody gówniarz Kacper Tomasiak, który dopiero nauczył się zakładać narty, a prezes PKOl nie zna nawet jego nazwiska, masakruje potężnego Joju Kobayashiego.

14

@lucca87
Człowieku, co Ty wygadujesz? Jakie pięć serii? W duetach są trzy serie i żeby można zaliczyć to jako serię, skoki musi oddać cały duet, a nie tylko jeden zawodnik.

Rozumiem, że w momencie, w którym byłby konkurs drużynowy, to można byłoby to przerwać po jednej turze zawodników i na podstawie tej jednej tury zawodników wręczyć medale? xDDD

3

@Kapitan hawk
Na pewno niektórzy bardziej bronią sędziów niż piłkarzy i trenera.

5

@lucca87
W żaden sposób nie można uznać wyników po pięciu seriach, bo to oznaczałoby losowość, czyli premiowałoby tych, którzy ustawili mocniejszego na początku serii, a drugiego słabszego, później. To zaprzeczałoby idei sportowej rywalizacji.

To są konkursy duetów, więc aby wyniki były ważne, taką samą liczbę skoków musi oddać cały duet, a nie jego połowa. To tak jakby przerywać drużynówkę po dwóch seriach

1

@mekston
Jeżeli Zwolińska na mistrzostwach świata zgarnie sporo medali, to myślę, że powinna być wysoko. Jeśli Natalia da czadu na mistrzostwach Europy w lekkiej (jakieś trzy medale), to też pewnie trochę głosów zgarnie, bo na nią ludzie lubią głosować.

14

Kamil Stoch do Pawła Wąska po skoku Kacpra Tomasiaka.


3

@Giwera
Chłopaczek na jednych igrzyskach prawie robi to, co Małysz przez całą karierę. Szaleństwo.

4

A ja uważam, że nasi zawodnicy są sami sobie winni. Gdyby biegali w białych koszulkach, to sędzia na pewno odgwizdałby faul.

5

Sędzia Chris Kavanagh oraz jego asystent Nick Greenhalgh zostali odsunięci od prowadzenia meczów Premier League w nadchodzący weekend.

Jest to bezpośredni wynik licznych błędów sędziowskich podczas sobotniego starcia FA Cup pomiędzy Aston Villą a Newcastle.

7

Co to ma być xD I jeszcze wrzucili w to jakieś lokowanie produktu xD


12

Na osłodę pozostawiam Wam pięknego Kamila Stocha, który cieszy się z sukcesu kolegów.


1

@Arden
Mówiłem tylko do tych zaślepionych.

19

Usprawiedliwcie wszystkie wałki Realu Madryt, no bo przecież Barcelona zagrała dziś słabo xD

0

@Kapitan hawk
Niesamowicie się tutaj niektórzy ostatnio gimnastykują. Od Atletico się zaczęło. Dramat.

1

@Luciano99
Eminem jest starszy od Zbigniewa Stonogi

35

Ale niektórzy tutaj robią fikoły, usprawiedliwiając wałki sędziowskie tym, że graliśmy kupę i sędziowie nie są winni. Wałek sędziowski pozbawił nas 1 pkt i choćbyśmy nie wiadomo, jak się zesrali, to ten punkt się należał, bo Girona strzeliła tyle goli, ile my.

Weźcie jeszcze pięć razy napiszcie, że to wina drużyny, a nie sędziów, a potem powyrzucajcie z nicków to FCB.

45

Niesamowicie, jak niektórzy tutaj dają przyzwolenie na wałki sędziowskie i usprawiedliwiają takie rzeczy tym, że Barcelona sama jest sobie winna, bo słabo gra albo mogła wykorzystać sytuacje.

Gol na 2:1 został zdobyty w nieprawidłowy sposób. I nie ma żadnego znaczenia, czy Yamal się zesrał, czy trafił, czy nie trafił. Gol nie powinien zostać zaliczony. I tyle. Nie ma żadnego ale.

A najgorsze, że błędy sędziowskie nieustannie usprawiedliwiają te same osoby. Przypadków nie ma.

0

@Jakchcesz
Ekspertów miło poczytać.

2

Kacper Tomasiak > Lamine Yamal

4

@Mario96w
Ile botów na La bambie piszących to samo xD

8

Nie wiem, dlaczego Raphinha nie wykonywał tego rzutu karnego. Do tej pory strzelil 15 na 16 karnych, a ostatniego spudłował 9 lat temu. Do tej pory bardzo pewnie i mocno bił te jedenastki.

1

Ale jakby ktoś mi powiedział, że Kacper Tomasiak na tych igrzyskach zdobędzie trzy medale i będzie miał już tylko o jeden medal mniej niż Adam Małysz przez całą karierę, to bym w życiu nie uwierzył xD

1

Słaby skok Kacpra Tomasiaka załatwił nam srebro. Fakty.

1

@Comentateiro
Multimedalistą był już przed dzisiejszym konkursem :)

0

Jednak Sandro Pertille i Borek Sedlak nie są gorsi od Realu Madryt.

2

Real Madryt to najobrzydliwszy klub na świecie, a Borek Sedlak i Sandro Pertille są jeszcze gorsi.

6

W obecnej sytuacji na skoczni najlepszym rozwiązaniem będzie podyktowanie rzutu karnego dla Realu Madryt.

5

Odwołujemy trzecią serię, Polska zdobywa upragniony medal, nie spóźniamy się na mecz Barcelony Hansiego Flicka.

Wad nie stwierdzono.

5

Odwołać ostatnią serię. Będzie uczciwie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?