NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Rozumiem, że wczoraj był trudny dzień, bo najpierw pączkowe obżarstwo (były smaczne, pozdrawiam), potem ciężki łomot od Atletico i jeszcze wkurzenie na to, co te sędziowskie klauny wyprawiały, ale tęsknienie gdzieś tam za Xavim, patrząc na to, co dla tej drużyny zrobił Flick, no ludzie... NIE RÓBMY SOBIE JAJ.
0
@Sysia11
Przyznaj się. Kibicowałaś wczoraj Alvarezowi, a nie Barcelonie.
2
@Zoker
No pewnie też powiedzą, że wolą, żeby Xavi trenował Barcę, bo od Flicka dostali sromotny wpierdziel, a Xaviemu strzelili pięć bramek, nie tracąc żadnej, mimo że ten wyszedł z nastawieniem "jak najmniej przegrać z Bayernem" xD
9
@Zoker
Chłop musi trollować, bo proponował, że za Flicka powinien przyjść chociażby Motta xD
0
@Zoker
Plus w meczu Chelsea wszedł przy wyniku 2-0 i czerwonej kartce Araujo.
0
Tęsknię, panie Raphinha...
0
@Popitek12
No nic. Jak już Alvarez nam strzela, to wiedz, że coś się dzieje.
10
Mama Wojtka Feliksa o spotkaniu z Wojtkiem Szczęsnym:
– Syn od zawsze MARZYŁ, aby polecieć do Barcelony, ale kolejne operacje powodowały, że nigdy nie było takiej możliwości. Aż przystępował do Pierwszej Komunii Świętej i powiedział, że marzy, aby przybić "piątki" ze Szczęsnym i Lewandowskim. Powiedziałam sobie, że co mi szkodzi!
– Napisałam o tym w mediach społecznościowych. Opublikowałam wpis i po 24 godzinach dostałam komentarz od Wojtka Szczęsnego, że tak tego nie zostawimy, że MARZENIA TRZEBA SPEŁNIAĆ! Czekałam na wiadomość prywatną od Wojtka i gdy się do mnie odezwał, to dotarło do mnie, że to się dzieje.
– Wojtek Szczęsny napisał, że zaprasza syna i całą rodzinę, również dziadków, do Barcelony. Syn bardzo się wzruszył, odjęło mu mowę. Nie wiedział nawet, co powiedzieć.
– Wszystko było zorganizowane od A do Z przez Wojtka Szczęsnego, niczym nie musieliśmy się martwić. On powiedział nam, że to ma być RELAKS DLA NAS!
– Opłacił nam loty, pobyt w hotelu, z lotniska odebrał nas jego kierowca. Nie wiedziałam, jak to będzie zorganizowane, wysiedliśmy z samolotu, odebraliśmy bagaże, a przy wyjściu z lotniska po prostu stał szofer z napisem "Wojtek Szczęsny"!
ALE TO JEST SZEF.
2
@partymaker
Myślę, że dotyczy to nie tylko zagranicy.
0
@Kapitan9
Zbyt wysokie mniemanie o sobie nie pozwala mu na to. Nie chce objąć małego klubu, bo czeka na wielką ofertę, więc tym bardziej, że nie zostanie skautem. Xavi to legenda Barcelony, ale pod kątem osobowościowym zawsze był ciężki: i jako piłkarz, i jako trener.
2
@Vegeta88
Zgadzam się.
9
"Zidentyfikowaliśmy 29 osób podejrzanych o wykorzystanie seksualne dzieci w diecezji sosnowieckiej(…). Wśród sprawców i podejrzanych są duchowni (23), ale też organista czy katecheta. Skrzywdzonych zostało co najmniej 50 dzieci".
0
@Matheu12
No to już zdecydowanie ktoś kompetentny musiałby policzyć, czy się faktycznie opłaca, itd, czy będą z tego potencjalne korzyści, ale dziewięcioletnie sanki wyglądają już jednak jak jakaś patologia :D
3
Klasyczna sytuacja, gdy wszelacy ministrowie i działacza są od składania gratulacji, a nie robienia czegokolwiek dla polskiego sportu xD
1
@reloaded
Po prostu część z tych osób pójdzie do Lidla i przy okazji kupi coś innego. Druga sprawa to często korzyści długofalowe.
4
O tym, jak wielki burdel panuje w polskim sporcie na etapach zarządzania, chyba najlepiej pokazuje historia polskiej wioślarski Pauliny Paszek, która aktualnie pływa dla reprezentacji Niemiec.
Paulina Paszek była jedną z najbardziej utalentowanych polskich wioślarek. Zdobywała medale MŚ i ME na poziomie juniorskim i młodzieżowym. Gdy przyszło do rywalizacji seniorek, bardzo szybko wskoczyła na światowy poziom i zdobyła dwa medale mistrzostw świata.
Jednak wtedy coś się popsuło. Podczas jednego zgrupowania Paulina doznała kontuzji pleców. Oczywiście w tym samym momencie straciła miejsce w kadrze. Na własną rękę dochodziła do zdrowia. Jednak nawet, gdy była już zdrowa, to do reprezentacji już powołana nie została, mimo wcześniejszych sukcesów. Było to tyle bolesne i smutne, że nikt z Pauliną nie porozmawiał. Nikt nie wytłumaczył jej powodu takiego stanu rzeczy. Nikt nie zainteresował się tym, co się z nią dzieje. Po prostu ją olano.
Wtedy Paulina Paszek praktycznie zmieniła swoje życie. Wyjechała do Niemiec w poszukiwaniu pracy, gdzie była m. in. instruktorką fitness. I tam wypatrzył ją jeden z polskich trenerów, który pracował w niemieckim klubie wioślarskim, a wiedział, jakie wcześniej miała sukcesy. Paulina zaczęła trenować w tamtejszym klubie. Finansowanie sprawiło, że całkowicie mogła skupić się na sporcie i nie musiała pracować. Po jakimś czasie otrzymała niemieckie obywatelstwo
Na ostatnich igrzyskach olimpijskich w Paryżu zdobyła dwa medale olimpijskie. Dziś ma 29 lat i pewnie jeszcze minimum jedne igrzyska przed sobą.
1
@escarabajo
Ciekawe, czy Bielsa go weźmie na MŚ.
12
@Pedri16Future
Mam nadzieję, że nie będą protestować, gdy ich się zamknie do kojca i da miskę z wodą. W końcu są psami.
0
Dziś w dzielnicy Szombierki w Bytomiu doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. 87-letni kierujący Fiatem Punto wjechał samochodem w budynek, w którym mieści się piekarnia i cukiernia. Mężczyzna był trzeźwy, jednak przez przypadek nacisnął pedał gazu.
Czego ci ludzie nie zrobią, żeby dostać pączka...
https://scontent.fktw6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/628808809_1517213617070904_8874156518806292741_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=RMM9TkDWwEwQ7kNvwEemO5b&_nc_oc=Adl7qdCFwqb95RABQ7HFkphLrP5uZu2BLLC8OneUnsGpqcqhWmWbeMr6MM3sI65lG2lH_Hf4JsXqdIV6O0CWtZ0X&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fktw6-1.fna&_nc_gid=xqSAX3IrjQggIMxTlhMSIQ&oh=00_Afu8w5N0yEr2tRYNMs8W7HbY4qV87FArQevnNJQTf7nLxg&oe=6993B042
0
@JanuszKorwinMikke
Przecież Boruc za czasów gry w Celticu miał oferty z Milanu i Arsenalu, tylko odmówił, bo zdecydował się zostać w Szkocji xD
2
@Cule1234
Wieczorem impreza na mieście, a następnego dnia 240 metrów w Planicy.
4
@JanuszKorwinMikke
Tak, Boruc był średniakiem. Zwłaszcza na MŚ w Niemczech czy na Euro 2008. Albo wtedy, gdy był w TOP3 w zestawieniu na najlepszego piłkarza w całej lidze szkockiej. Albo wtedy, gdy La Gazzetta dello Sport umieściła go na 3 miejscu w najlepszych bramkarzach świata. Albo wtedy, gdy został nominowany razem z Buffonem, Casillasem, Cechem czy van der Sarem do tytułu najlepszego bramkarza. Albo wtedy, gdy był piłkarzem roku w barwach Bournemouth.
Matko bosko, co za głupoty.
10
@Huck
Chcą ludzie, to niech sobie jedzą. Nie widzę potrzeby wyzywania ich od spaślakow.
1
@damianex10
Zdecydowanie to drugie, bo w niemieckim wszystkie rzeczowniki piszemy dużą literą, tak więc nie ma szans, by to przeszło. Ogólnie nazwy świąt zapisujemy dużą literą, nazwy obrzędów i zwyczajów już małą. Chyba że coś jest na początku zdania, ale to wiadomo. Nie przejdzie, nie ma szans :D
Jeden z nielicznych rzeczowników, którego pisownia jest do wybronienia wbrew regułom gramatycznym, to Ojczyzna. Ogólnie to zwyczajny rzeczownik, więc teoretycznie powinniśmy zapisać go małą literą, ale tutaj względy szacunkowe przeważają i zazwyczaj jeżeli ktoś napisze dużą literą, to nie traktuje się tego jako błędu.
2
@Vurt
To w ogóle trudno przez klawiaturę przechodzi.
0
@clyde
Myślę, że takie uzasadnienie byłoby pozytywnie rozpatrzone w przypadku odwołania od wyniku maturalnego.
0
@damianex10
Tak! I to ortograficzny :-)
1
@Jakchcesz
Rozbójniku! Nie dam się wciągnąć w Twoją prowokację! Możesz się w to bawić, @Jakchcesz.
14
Czas na tłustą ciekawostkę językową.
Pamiętajcie, że nie Tłusty Czwartek, tylko tłusty czwartek. Nie Walentynki, tylko walentynki.
2
Damian Żurek:
Jestem DUMNY z tego 4. miejsca. Gdyby na początku sezonu ktoś mi powiedział, że będę czwarty na 1000 m na igrzyskach olimpijskich, uśmiechnąłbym i powiedziałbym: "okej". Niewiele zabrakło, to też dobry prognostyk przed 500 m, że jestem na wysokim poziomie!