NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oho.
Tomasz Świątek:
"Co żeście obaj osiągnęli, prawie nic, zajmijcie się swoimi ogonkami. G.... wiesz jeden z drugim w nogach śpisz".
2
Po co to Bodo awansowało do Ligi Mistrzów? Wszystkie mecze przegrają! Lepiej by im było w Lidze Europy!
11
@LAMC_10
Mogę się zgodzić pod warunkiem, gdy politycy będą zwracali pieniądze za niedotrzymanie swoich obietnic.
4
@Arkon
Z młodszych podoba mi się Vanessa Aleksander. Niemniej ciągle mam sentyment do tych starszych jak chociażby do Magdaleny Boczarskiej.
3
@Jakchcesz
Piękny kometarz.
0
@mekston Z Czechosłowacji!
1
@zadafcb
Przepiękny psiak.
0
@zadafcb
Kumpel Pasztetowa i brat Trzydrzwiowa.
6
Prawo Realu mówi: dwa chamskie zachowania dają zerową liczbę kartek.
1
@Stinger_
Myślę, że Kacper Tomasiak ma bardzo duże szanse. Jest młody, sympatyczny, ludzie go lubią, nikomu nie obrzydł, ma sukces z zaskoczenia. Takie rzeczy zostają w pamięci na bardzo długo. No i przede wszystkim jest wielokrotnym medalistą olimpijskim. To najważniejsze.
Co do lekkoatletów, to myślę, że wiele zależy od tego jak wypadnie Natalia Bukowiecka. Ona jest lekkoatletką, która zbiera zdecydowanie najwięcej głosów z całego towarzystwa lekkiej. Nawet, gdy była brązową medalistką olimpijską, to przegrała tylko z Mirosław i wyprzedziła innych medalistów. Taka Marysia Żodzik nie zyskała tyle głosów ile Natalia, nawet gdy była jedyną lekkoatletką.
Jeżeli Natalia na mistrzostwach Europy zgarnęłaby trzy medale (indywidualnie, mikst, sztafeta), to pewnie będzie wysoko.
4
@July_6_BcN
Najciekawsze i tak w tym wszystkim jest to, że gdyby przez ten rzekomy „wałek” medal zyskałby Kobayashi, to wtedy już by nie było oszustwa, a uczciwa rywalizacja. Tylko o to się tu rozchodzi. O nic więcej.
7
@July_6_BcN
Rozegrać drużynówkę i odwołać po jednej grupie osób i wtedy wręczyć medale xD To byłoby to samo myślenie xD
2
@maroon
To tylko takie wygłupy wobec tego, co piszą niektóre osoby, że właśnie Barcelona była w to zamieszana ;)
5
Jesteśmy chyba jedynym klubem na świecie, który opłaca sędziów, by gwizdali przeciwnikom.
2
@Stinger_
Nie odpowiem na Twoje pytanie, ale wykorzystam Twój post do tego by napisać, że cieszę się, że ten medal olimpijski ma Stefan Hula. Po tym wszystkim, co się działo, po tym, gdy wiecznie był jakiś niefart, pech, brak szczęścia, a jednocześnie patrząc na to, w jakim wieku Stefan Hula doszedł do swojej najlepszej formy w karierze, jak mocno przez wiele lat był wyśmiewany, bardzo się cieszę, że ma ten medal. Podejrzewam, że po latach kariery smakuje on jeszcze lepiej.
9
@mekston
Młody gówniarz Kacper Tomasiak, który dopiero nauczył się zakładać narty, a prezes PKOl nie zna nawet jego nazwiska, masakruje potężnego Joju Kobayashiego.
14
@lucca87
Człowieku, co Ty wygadujesz? Jakie pięć serii? W duetach są trzy serie i żeby można zaliczyć to jako serię, skoki musi oddać cały duet, a nie tylko jeden zawodnik.
Rozumiem, że w momencie, w którym byłby konkurs drużynowy, to można byłoby to przerwać po jednej turze zawodników i na podstawie tej jednej tury zawodników wręczyć medale? xDDD
3
@Kapitan hawk
Na pewno niektórzy bardziej bronią sędziów niż piłkarzy i trenera.
5
@lucca87
W żaden sposób nie można uznać wyników po pięciu seriach, bo to oznaczałoby losowość, czyli premiowałoby tych, którzy ustawili mocniejszego na początku serii, a drugiego słabszego, później. To zaprzeczałoby idei sportowej rywalizacji.
To są konkursy duetów, więc aby wyniki były ważne, taką samą liczbę skoków musi oddać cały duet, a nie jego połowa. To tak jakby przerywać drużynówkę po dwóch seriach
1
@mekston
Jeżeli Zwolińska na mistrzostwach świata zgarnie sporo medali, to myślę, że powinna być wysoko. Jeśli Natalia da czadu na mistrzostwach Europy w lekkiej (jakieś trzy medale), to też pewnie trochę głosów zgarnie, bo na nią ludzie lubią głosować.
14
Kamil Stoch do Pawła Wąska po skoku Kacpra Tomasiaka.
3
@Giwera
Chłopaczek na jednych igrzyskach prawie robi to, co Małysz przez całą karierę. Szaleństwo.
4
A ja uważam, że nasi zawodnicy są sami sobie winni. Gdyby biegali w białych koszulkach, to sędzia na pewno odgwizdałby faul.
5
Sędzia Chris Kavanagh oraz jego asystent Nick Greenhalgh zostali odsunięci od prowadzenia meczów Premier League w nadchodzący weekend.
Jest to bezpośredni wynik licznych błędów sędziowskich podczas sobotniego starcia FA Cup pomiędzy Aston Villą a Newcastle.
7
Co to ma być xD I jeszcze wrzucili w to jakieś lokowanie produktu xD
12
Na osłodę pozostawiam Wam pięknego Kamila Stocha, który cieszy się z sukcesu kolegów.
1
@Arden
Mówiłem tylko do tych zaślepionych.
19
Usprawiedliwcie wszystkie wałki Realu Madryt, no bo przecież Barcelona zagrała dziś słabo xD
0
@Kapitan hawk
Niesamowicie się tutaj niektórzy ostatnio gimnastykują. Od Atletico się zaczęło. Dramat.
1
@Luciano99
Eminem jest starszy od Zbigniewa Stonogi