0

@VamoSBarca88 @tbas @ElPonczato @domin1515
No też mi się to wydało dziwne, bo zupełnie niepodobny do siebie, ale dużo osób twierdziło, że to on.

Jeśli nie, no to faktycznie trolling pierwsza klasa. Wysłać aktora na odebranie nagród. Brawo :D

Chociaż na tych wideo już bardziej podobny do siebie.



0

Jim Carrey przesadził z zabiegami medycyny estetycznej.


3

@wyrek
To i tak bardzo łagodne określenie.

6

Podsumujmy.

1. Łukasz Żak prowadząc samochód doprowadził do wypadku i zabił mężczyznę, a jego żona i dzieci trafiły do szpitala. Obrażenia dotknęły również pasażerów jego samochodu
2. Jechał ponad 220 km/h
3. Był nietrzeźwy
4. W czasie jazdy kręcił filmy i używał telefonu
5. Posiadał pięć (xD) zakazów prowadzenia pojazdów
6. Nie udzielił nikomu pomocy, nawet swojej dziewczynie
7. Próbował wrobić swoją dziewczynę w to, że to ona prowadziła samochód
8. Po wypadku pojechał na imprezę
9. Uciekł do Niemiec
10. Teraz okazuje się, że zastraszał i groził świadkowi, bo chciał by ten złożył korzystne dla niego zeznania.

Nie jestem sędzią, ale jakbym to zsumował, to mi wychodzi dożywocie.


41

Gość dostał jedynie bramkarza, Olmo, który wiadomo, że jest szklany, a dziury w składzie łata mu się Rashfordem i Cancelo z wypożyczenia. Na dziewiątce musi grać bezjajecznym Ferranem lub emerytem Lewandowskim. W tym samym czasie Real Madryt może wydać 200 mln i zakontraktować Mbappe, a na dodatek ma po swojej stronie sędziów.

Dał tej drużynie trofea, dał zwycięstwa, ale przede wszystkim dał nam radość z oglądania, gdzie przy poprzednich trenerach mieliśmy ochotę wydłubać sobie oczy.

Czy Hansi Flick jest czasem uparty? Ano jest. Ale czy ten człowiek to najlepsze, co spotkało ten klub w ostatnich 10 latach? Zdecydowanie tak.

0

@Criss18Barca
Chłop sobie jaja robił i nawiązał do tego swojego jednego gola z rzutu wolnego.

11

Jordan Loyd w ostatniej sekundzie za 3 pkt i wygrywamy trzeci mecz w eliminacjach do mistrzostw świata!

Chore spotkanie. Duet Loyd (37) i Ponitka (27) zdobyli razem 64 pkt! :D


1

@mkord
Trzcionka. Przecież napisał.

2

@GeneralXavi
Hansi Flick nie przegrywa finałów, więc jestem spokojny.

5

Za chwilę się okaże, że Hansi Flick celowo dał się wyszaleć innym drużynom i specjalnie udawał, że nasza obrona jest słaba. Nie bez powodu Cubarsi powiedział, że świetnie bronimy. Po prostu mu się wymsknęło, bo miał siedzieć cicho. A teraz, gdy znane są już pary 1/8 finału, zaczynamy grać tak naprawdę.

0

Widzę, że pod kopułą u tego człowieka nadal nic się nie zmieniło.
https://x.com/midiafutbr/status/2027149277940658609

3

Piątek, dziś tylko trzy godziny pracy, weekend na horyzoncie, za oknem piękna słoneczna pogoda, a Hansi Flick jest trenerem Barcelony. Życie jest piękne.

0

@sopelinho
No to jak chcesz, to stój do normalnej kasy, a ja skorzystam sobie z samoobsługowej i oszczędzam jakieś kilkanaście minut swojego czasu. I wszyscy zadowoleni. Pozdrówki.

PS mam nadzieję, że nie korzystasz z samoobsługowych sklepów, bo przecież to rypanie klienta w tyłek. To pani za ladą powinna Ci podawać wszystkie produkty, a nie że Ty sam masz wrzucać rzeczy ze sklepu do koszyka. Kto to widział.

A tak na poważnie, to niech po prostu będą otwarte i tradycyjne kasy, i samoobsługowe, a każdy wybierze sobie to, co chce.

1

@FcPortoFan1999
Zgadzam się z Tobą.

5

Piękne podanie Aspasa i gol Swedberga. Celta o krok od awansu!


1

@JimMorrisonFCB
Oby go sprzedali i zamienili na dziesięciu Słowaków.

24

Ale jak to tak?! Dziewiętnastoletni Polak jest lepszy niż stary Słowak z odzysku? Nie może być!

29

W meczu z Villarrealem Hansi Flick poprowadzi Barcelonę po raz 100.

74 zwycięstwa
9 remisów
16 porażek
Bramki 277:118
4 trofea
Ta sama kurtka kupiona u Wietnamczyka na targu.

Prowadź, Królu!


1

Jak ten czas leci.


1

@qbsonFCBarca
Nie wiem, czy to jakaś pasta, prowo czy cokolwiek innego, ale osobiście zawsze się dziwię, że zwyczajna rozrywka jaką jest piłka nożna, jest w stanie rzutować na relacje międzyludzkie. W moim odczuciu to już jednak coś nie tak, że z powodu milionerów biegających po boisku ludzie zaczynają się nienawidzić, nie lubić czy zmieniać swoje nastawienie do siebie. To już moment, że zaczynamy brać ten futbol zbyt poważnie.

Chociaż to pewnie pasta lub żart, a ja się dałem złapać. No trudno.

0

@clyde
Myślę, że pan Szaranowicz z pewnością o tym marzył, ale chyba zdrowie już nie to. Bardzo pan Włodek się posypał przez te ostatnie lata, bo choruje na Parkinsona. Niestety jest to paskudna choroba, która wpływa i na mowę, i na chodzenie. Moja mama na to choruje. Straszne dziadostwo. W sekundę potrafi złapać człowieka taki paraliż, że nie potrafi nic zrobić.

3

Dokładnie 15 lat temu Włodzimierz Szaranowicz wypowiedział te słowa. Mistrz, legenda i niedościgniony wzór, jeśli chodzi o komentarz sportowy.

Już nie będzie Adama Małysza na następnych Mistrzostwach Świata. Pożegnanie Adama Małysza z Mistrzostwami Świata… Sześć medali: cztery złote, jeden srebrny, jeden brązowy, tu zdobyty jeszcze. Kilkanaście lat startów. Fenomen sportowy. Powtarzalność sukcesów przez lata, przez dekadę, a przecież pierwsze zwycięstwo w Holmenkollen odniósł tu, na tej skoczni jako osiemnastolatek i było to przecież piętnaście lat temu. Coś niewiarygodnego! Co tydzień siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać tę rywalizację. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym transmisjom, żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele... Mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy oglądali Adama na całym świecie, jak Mistrz Świata Gregor Schlierenzauer, który powiedział, że Adam go natchnął. Że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu, jaki się stworzył przy oglądaniu skoków. Tego fenomenu popularności - 14,5 miliona, rekordowa telewizyjna widownia, kiedy zdobywał srebrny medal w Salt Lake City. Trzynaście przeszło milionów - Puchar Świata w Zakopanem. To Jego ostatnie zwycięstwo i ta wielka radość nas, ludzi, którzy go oglądaliśmy. Państwo przed ekranami krzycząc, skacząc... Ja także krzycząc, skacząc... Po prostu... Było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło, ale miejmy nadzieję, że w sporcie będzie jakaś próba kontynuacji. Małyszomanii już nie będzie nigdy. Natomiast ważne, żeby były sukcesy sportowe i żeby coś po Adamie trwałego, bardzo trwałego, zostało. Dziękujemy Ci bardzo, Adam! Dziękuję Państwu. Do usłyszenia.


2

@MesQueUnClub_87
Nie no, wybór jest bardzo dobry, więc świetnie, że istnieje możliwość albo tego, albo tego. Tym bardziej z własnych obserwacji widzę, że w okresie świątecznym to tym bardziej działa, bo z reguły wygląda to tak, że u mnie w Lidlu otwarte są wszystkie kasy normalne, do każdej jest kolejka, a oprócz tego śmigają jeszcze te samoobsługowe. No to zdecydowanie pomaga chociaż trochę rozładować tych ludzi w największym natężeniu.

6

@kanver_
Też lubię kasy samoobsługowe i używam ich nawet w przypadku dużych zakupów. I z reguły jest to oszczędność czasu, bo po tym, jak skasowałem swoje zakupy, to ci ludzie, którzy stali w kolejce do zwykłej kasy, gdy zaczynałem kasować, nadal stoją. Ludzie sobie mogą krzyczeć, że nie będą wykonywali cudzej pracy, a ja się cieszę z zaoszczędzonego czasu.

2

@Pressinho
Tak, Duplantis to obecnie największa gwiazda lekkiej. Ale tak jak mówisz: skok o tyczce jest trudniejszy dla widza do skupienia na ten jeden czas. I też Mondo jednak jest skromnym chłopakiem, który chyba nie lubi się zbyt mocno wygłupiać.

0

@LjakRoberciik
Technologia mocno poszła do przodu. Coraz szybsze bieżnie, coraz to lepsze buty, które ułatwiają bicie wyników, ale tutaj wydaje się to nic nie dawać. Z tych nowszych wyników Thompson pobiegł 9,75, a tak to jest mizeria. Ale to nadal tylko 9,75. Do 9,58 jest przepaść. Obstawiam, że ten wynik bardzo długo pozostanie, no chyba że narodzi się drugi taki kosmita. Mam wrażenie, że szybciej padnie rekord na 200 niż na 100.

8

Nieprawdopodobny to był gwiazdor. Nie dość, że zdobył absolutnie wszystko, ustanowił kosmiczne wyniki do których na chwilę obecną nikt nie jest w stanie się zbliżyć, to jeszcze swoją niesamowitą osobistością tworzył wyjątkowy spektakl.

Bieg na 100 metrów był zawsze tą perełką i ostatnim wydarzeniem dnia na który czekał cały stadion. Nikt nie wychodził. Każdy w ogromny napięciu oczekiwał na to, co tym razem pokaże Usain. A pokazywał zawsze kosmiczny poziom sportowy i taki sam aspekt widowiskowy.


13

@Safrani
W moim odczuciu to zawsze będzie trochę kwestia subiektywna, a druga sprawa, to nie znam się na tyle na tych kwestiach filmowych, by to rzetelnie ocenić.

Dlatego postawię na "Dzień świra". Marek Kondrat był bezbłędny, chopinowskie nuty budzą ciary, ale największą istotą tej produkcji jest to, że ten absurd, ta groteska przez tyle lat nie zestarzała się ani trochę. Film nie stracił na wymowie, co sobie bardzo cenię.

Ale tak jak mówię, to ocena typowo amatorska, bo żadnym fachowcem nie jestem i pewnie inni znają się lepiej niż ja.

2

@Cochise @Safrani
To ja nic nie wiem :D

35

@maroon
Sam sobie wytłumaczyłeś, gdzie skłamał. Nikt nie kiwnął palcem na samym początku wojny, a w najbliższych dniach nie było walk miejskich o Kijów. Wieszczył upadek Kijowa, którego nie było. Rozstrzygnął losy wojny, a tych rozstrzygnięć nie było. Siłowej próby obalenia rządu też nie. Pan Bosak pisząc "Wygląda na to..." swoje analizy rzekomo oparł na swojej dedukcji, strategicznym myśleniu, a to było zwyczajne chłopskie myślenie, jak zresztą wszystko.

I nie wiem, gdzie niby zakłamuję historię. Po prostu jedynie wskazałem, że wszystkie przewidywania Bosaka po pierwszym dniu wojny okazały się zwyczajnie debilne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?