1

@mekston
Oczywiście, co pokazuje chociażby Pjongczang na skoczni normalnej, gdzie wtedy przeliczniki zwariowały i pokazywały jakieś chore odległości, które trzeba było skoczyć i jeszcze je dobrze wylądować. Pozdrawiamy Stefanka.

6

Wczorajszy konkurs pokazał, jak potwornie trudnym osiągnięciem jest zdobycie podwójnego tytułu mistrza olimpijskiego na jednych igrzyskach.

Nie wystarczy być w kapitalnej dyspozycji, a nawet dominatorem. Trzeba jeszcze umieć skakać najdalej na dwóch różnych skoczniach, co jak pokazuje wczorajszy przykład Domena Prevca, wcale nie jest tak oczywiste. Do tego musisz wygrać nie tylko z najgroźniejszymi rywalami, ale wszystkimi tymi, którzy akurat w danym dniu mogą mieć dzień konia i im po prostu wyjdzie. Jest jeszcze kwestia dźwignięcia tego psychicznie, warunków, belek i mnóstwa innych zmian.

I nie bez powodu tylko trzech zawodników tego dokonało (Nykanen, Ammann, Stoch), w tym jeden dwa razy.

2

@escarabajo
Przyjacielu, ale my o sankach, a nie żonach :D

2

Dziewczyny jeżdżą na tych samych sankach od... 9 lat...


1

@Gary
Polska żona robi swoje xD

1

@michal26
Ogólnie Niemcy w skokach są spoko. Einsebichler zawsze się kłaniał przed Stochem i bił mu brawo, a Sven Hannawald to ogólnie równy gość xD

3

Kacper Tomasiak > Iga Świątek.

1

@VegetaPolska
Przecież podopieczni Maciusiaka nadal dali tyłka w tym sezonie. Doleżal wyleciał po brązie Kubackiego xD

1

@mekston
Stefan Kraft nie może pochwalić się wyższym miejscem na igrzyskach niż Anna Twardosz. Fakty.

6

I cyk. Taki Adam Małysz nie ma na igrzyskach lepszego i cenniejszego medalu niż Kacper Tomasiak. To działa na wyobraźnie :D

2

@UriBoyka
Bo Tomasiak to zasługa Topora :D

6

Domeny sromeny, Prevcy, srevcy, przychodzi Kacperek i na luzacku oklepuje sobie dominatora Pucharu Świata. Elegancko.

Czapki z głów przed panem skoczkiem Kacprem Tomasiakiem. Czapki z głów przed panem trenerem Wojciechem Toporem.

0

@Lionel_Messi10
Dlaczego akurat od 2022 roku?

1

@michal26
Tak, to samo. Dziękuję :)

@Filipem
O, świetnie. O to mi chodziło. Dziękuję :)

0

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zrezygnowaniem ze Spotify i skupieniem się na YT Music w wersji premium. Zauważyłem, że YT posiada albumy i muzykę, która nie zawsze jest na Spotify.

W związku z tym mam kilka pytań do osób, które używają YT Music.

1. Jak wasze ogólne wrażenia z używania YT Music?
2. Jak z tworzeniem playlist? Wszystko działa? Podobno można zaimportować ze Spotify.
3. Jak oceniacie algorytm podpowiadania nowej muzyki na bazie tego, co słuchamy? Nie ukrywam, że doceniałem to bardzo w przypadku Spotify, bo poznałem wiele zespołów, których wcześniej nie znałem.

12

2020. Najman czeka na Stanowskiego.
2026. Rosja broni kanału Stanowskiego.


3

@Prorokk
Myślę, ze redaktor po prostu zna La Ramblę i wie, że niektórzy są bardzo czuli na to, gdy ktoś stawia kogoś w czymkolwiek wyżej od Messiego.

14

Niesamowite. Im wystarczy po prostu dać gadać i sami się zaorają xD


3

@gumaz
Młody nie jestem, ale potwierdzam. Nie robiliśmy dużego wesela. Szkoda mi było kasy, którą miałem odłożoną na mieszkanie. Zadłużać się nie zamierzałem. Rodzice chcieli mi dorzucić się do wesela, ale nie miałbym serca wykorzystywać ich pieniędzy, skoro i tak już się w życiu napracowali.

2

@Kozinho.
Nie no, aż tak to nie. W Realu jednak nie gra :>

1

@Kozinho.
Jak zbije tak o 60 mln, to napiszę o nim fraszkę.

0

@Azazel_Pazuzu
Nie no, gość ogólnie jako piłkarz jest w porządku i pewnie Flick miałby z niego jakiś pożytek, ale nie za 100 mln xD

@Ptasior
Liczę na Polskę lub jakąś romantyczną historię w stylu Marcelo Bielsa.

7

Julian Alvarez:
Ostatni gol: 9 grudnia 2025 (seria 11 meczów z rzędu bez gola)
Ostatnie 30 strzałów: 0 goli
Ostatni gol z gry w lidze: 24 września 2025 (seria 16 meczów z rzędu bez gola z gry).

Chłop jest w tragicznej formie. Aż mi się szkoda go zrobiło.

13

@marcin62
Wspaniale to Szczęsny załatwił. Jest gość.

32

Ależ Hansi Flick jest potężny.


22

Jeszcze niedawno emerytura, a teraz bycie bramkarzem Barcelony, zdobywanie trofeów, wygłupy na ławce, palenie fajek z Laportą i spełnianie marzeń dzieciaków.

Pan Wojtek Szczęsny szefuje.


3

@Fantastyczny Chłopiec
Zależy od konduktora. Wielu konduktorów nie zwraca na to uwagi, jeżeli pies jest pod Twoją kontrolą. Wiele razy podróżowałem i konduktor pozwalał ściągnąć kaganiec, bo i tak psiak był pod siedzeniem.

A owijanie bandażem to nie jest dobry pomysł, bo pies nie będzie mógł ziać pyskiem.

3

@Mario96w
Co z tom Polskom

3

Ajjj, wielka szkoda.


7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?