25

To nie jest najlepszy czas dla kibiców Realu. Dziś postanowiłem sprawdzić, czy jeden z uczniów, który jest kibicem Realu, zrobił zadanie domowe. Nie miał, dostał jedynkę, a ja dodatkowo postanowiłem go spytać. Ocena była taka sama. Na koniec z uśmiechem na twarzy powiedziałem „Widzisz, zarobiłeś dziś tyle jedynek, ile Real przegrał pucharów w ostatnich kilku dniach”.

2

@reloaded
Nie jest to najprzyjemniejsze uczucie. Ale do przeżycia. Chyba że masz ze znieczuleniem, to nie będziesz nawet nic o tym wiedział. No i samo badanie nie trwa jakoś długo. Z 10-15 minut i powinno być po sprawie.

1

@shinthps
Nie powiedziałem, że się nie da. Ktoś na pewno jest na plusie, ale myślę, że to osoba, która robi to w sposób przemyślany, ma na to przeznaczony konkretny budżet. Ja jednak pytałem około 30 osób i każdy rzekomo na tym zarabiał, a byli to ludzie, którzy raczej podchodzili do tego niedzielnie, więc wątpię, że każdy z nich był na plusie ;)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Starrk
A kogo nie zapytasz, to on akurat jest na plusie i na tym zarabia. Szczególnie na meczach xD

5

Tryplet Realu Madryt:

2026 - Albacete
2021 - Alcoyano
2010 - Alcorcon

Nie jest łatwo grać z drużynami z niższych lig, których nazwa zaczyna się na „A”. W dodatku Alvaro Arbeloa…

1

@Jimmydeska
To nieoficjalny profil, ale i tak… :D

20

Ale orka xD

Cześć, @realmadrid . Zauważyliśmy, że odpadliście z drużyną z drugiej ligi hiszpańskiej i że znowu zrobiliście z siebie idiotów. Myślę, że jesteśmy w stanie z wami zagrać. Myślę, że jesteśmy na podobnym poziomie, bo my też robimy z siebie idiotów. Zagrajmy, kiedy będziecie gotowi. Pozdrawiamy.


3

@July_6_BcN
Karol za bardzo wszedł mi do głowy…

5

@majkiii
FC Albatros, lecz podobno nie stawią się, bo boją się Tadka Norka biegającego na skrzydle i Karola Krawczyka w bramce. Poza tym Karol został nowym menedżerem i planują sprowadzić Ryśka Czarnotę z Orłów Otwocka, a to jest dynamiczny obrońca i strzela dużo goli.

5

Jak w szkole, gdy wuefista mówi, że zaraz dzwonek, a człowiek sobie kopie tak z tyłka i wpada.

Miłego dnia!


2

Ta nowa miotła to chyba z Temu, że taki kiepski efekt.

5

Nie śmiejcie się z kibiców Realu. Oni mogą to czytać.

8

Hansi Flick sprawdzający debiut Arbeloi w Realu. Flickowane.


14

Raz przegrywasz 3-2 w superpucharze, a innym razem przegrywasz 3-2 w pucharze.

3

Myślę, że ta porażka zadecyduje o tym, że w końcu pożegnają Xabiego. Widać, że jest problemem.

3

Celta w pierwszych dziewięciu kolejkach: 2 porażki, 7 pkt
Celta w kolejnych dziesięciu kolejkach: 2 porażki, 22 pkt.

Obecnie 29 pkt i 7. miejsce w ligowej tabeli. Szkoda tego początku sezonu, gdy regularnie remisowali 1:1, bo może byłoby coś więcej.

Claudio Giraldez pokazuje jednak, że jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Najpierw uratował Celtę przed spadkiem po dramatycznej trenerce Rafy Beniteza, potem w pierwszym pełnym sezonie doprowadził drużynę do 7. miejsca na koniec sezonu, a teraz wychodzi na to, że ten rok może być podobny.

Łysy trener bez doświadczenia wzięty z rezerw. To jest dobre.


3

@Starrk
Nie ma Kochanowskiego, Mickiewicza, Sienkiewicza, Wajdy, Polańskiego, a jest Jędrzejczyk czy Jan-Krzysztof Duda? Jakiś z tyłka ten ranking :P

3

@Safrani
Pewnie, by do Niemiec wyjechał!

7

Dokładnie 84 lata temu, 14 stycznia 1942 roku w Pułtusku, urodził się Krzysztof Klenczon. Jedna z najważniejszych postaci w historii polskiej muzyki, kompozytor, wokalista i lider zespołów Pięciolinie (1964), Czerwone Gitary (1965-1970) i Trzy Korony (1970-1972).

Sam Klenczon był samoukiem. Nigdy nie pobierał lekcji gry na gitarze. Z wykształcenia był nauczycielem wychowania fizycznego, lecz nie podjął się pracy w tym zawodzie. Gdy otrzymał nakaz pracy w Rumach, uciekł do Trójmiasta, gdzie wstąpił do zespołu "Niebiesko-Czarni". Szybko jednak z niego zrezygnował, gdyż pragnął komponować własne utwory oraz nie być jedynie asystą dla Czesława Niemena.

3 stycznia 1965 roku wraz z kolegami założył zespół Czerwone Gitary, wydając z nimi trzy albumy długogrające. W 1970 roku wskutek konfliktu z Sewerynem Krajewskim opuścił Czerwone Gitary. Po latach Seweryn Krajewski przyznał, że był to błąd, który nie powinien się wydarzyć, a za który już zawsze będzie miał do siebie żal. Sam Klenczon zainspirowany muzyką rockową postanowił założyć zespół Trzy Korony. Wydal z nimi jeden album.

W 1973 roku z powodów rodzinnych Krzysztof Klenczon wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Wydał tam solowy album "The Show Never Ends", który jednak nie zaistniał na rynku muzycznym z powodu braku promocji. Klenczon nie był szczęśliwy w USA. W 1981 roku podjął decyzję o powrocie do Polski i reaktywowaniu Czerwonych Gitar wraz z Sewerynem Krajewskim. Nie było mu jednak to dane. 27 lutego 1981 roku został ranny w wypadku samochodowym, wracając z koncertu charytatywnego. Zmarł po 40 dniach. Miał 39 lat. 8 grudnia 1980 roku, gdy zginął Lennon, Klenczon miał powiedzieć: "Teraz chyba kolej na mnie".

Krzysztof Klenczon był autorem wielu hitów. Skomponował m. in. takie utwory jak "Kwiaty we włosach", "Biały krzyż", "Jesień idzie przez park", "Powiedz stary, gdzieś ty był", "Gdy kiedyś znów zawołam cię", "10 w skali Beauforta", "Port" czy "Wróćmy na jeziora".

Polecam dokument o Krzysztofie Klenczonie:



@JimMorrisonFCB @Walker @Konradowskyy

3

@D10SLEO
Jest na 711 miejscu tej listy.

1

Wybrani trenerzy będący aktualnie bez klubu:

Xabi Alonso
Enzo Maresca
Gareth Southgate
Xavi Hernandez
Ruben Amorim
Thiago Motta
Igor Tudor
Ange Postecoglou
Sam Allardyce
Stefano Pioli
Marco Rose
Michał Probierz

7

@Eto'o9 R10
To on sam sobie karierę złamał. Przecież ona go fałszywie nie oskarżyła, tylko sobie potem dzieciaka zmajstrowali, więc postanowiła razem ze świadkami wycofać zeznania i stworzyć znów kochającą rodzinkę. W końcu łobuz kocha najbardziej. On nie został uniewinniony.

0

@Eto'o9 R10
To jest na pewno bardzo ciekawy trener, ale nie wiem, jak w sytuacji z dużymi klubami. Bielsa to charakterystyczny szkoleniowiec, z którego choćby bardzo dużo czerpał Guardiola, ale no właśnie, jego charakter i sposób pracy trochę nie premiował go do angażu w dużych klubach. Niemniej w Leeds spisał się świetnie, bo 9. miejsce jako beniaminek i tylko 3 pkt straty do europejskich pucharów, było na pewno dobrym wynikiem.

17

Raphinha, gdy grał w Stade Rennais, miał 24 lata i dość mizerne statystyki, bo zaledwie 8 goli w 36 meczach. I wtedy nastąpił przełom, bo Marcelo Bielsa, który trenował Leeds, uparł się, by to właśnie Brazylijczyk dołączył do jego zespołu. W Anglii trochę pukali się po głowie, ale skoro Bielsa awansował z Leeds do PL, to postanowiono przychylić się do jego prośby.

Co znaczy mieć oko do piłkarzy.

3

@Eto'o9 R10
Messi przeciwko Realowi miał 26 goli, ale też zrobił to w 47 meczach :P

22

@Torion2007
Przyjacielu, mamy Hansiego Flicka. Z pięknym Niemcem nic nam nie grozi.

1

@escarabajo
I masz mój głos.

1

@mordini123
Jest potencjał na nagłówek "Niesamowite! Iga Świątek lepsza od mężczyzny! Półfinalista US Open pokonany!".

3

@MesQueUnClub_87
Od roli Rysia w "13 posterunku" do jednego z najlepszych aktorów polskiego kina i człowieka, którego chce zaangażować każdy. Uwielbiam oglądać z nim filmy, ale chyba najbardziej mnie ujął w "Jestem mordercą". Scena, gdy zjada swoje zeznania lub oficer patrzy w jego oczy, a tam widać człowieka, który jest pogodzony z tym, że system postanowił go skazać. Ten chłodny wzrok, te oczy – mistrzostwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?