0

@RoberDzik Maradona to dwójka ever. Ewentualnie Pele, za ilość wygranych mundiali.

0

Nastepny mecz Argentyna gra z Jordanią xD

1

@macio_944 jakoś poczułem duży potencjał w tym transferze, nie wiem może się mylę ale jakoś wewnętrznie czuje ten pomysł.

0

@macio_944 dlaczego jeden ??? Przecież poprzedni miał jeszcze bardziej dowalony niż ten.

3

Ten stadion w Dallas to jakiś kosmos

1

@barcanawieki Kapuadi wyjaśni tego zawodnika szybciutko.

8

Eli Junior Kroupi w sezonie 24/25 strzelił w wieku 18 lat uwaga: 22 gole w 30 meczach dla Lorient. W tym sezonie 13 bramek dla Bournemouth w Premier League.
Nie da się ukryć że tu czuć potencjał

1

@AmigoBlancos akurat dzisiaj mimo bramki gra słabo, mial kilka wybornych okazji w których się nie popisał delikatnie mówiąc

12

Ten Hamza to może być niezły grajek niedługo

0

@heniusss aż z ciekawości sprawdziłem i nie wiem skąd masz takie statystyki. W tym sezonie Turek w RM 4 gole 9 asyst. Isco w poprzednim sezonie tylko w 22 meczach 9 goli i 8 asyst.

6

@Gibbon_FCB bardziej niż wydawało mi się przed mundialem chociaż to nie to samo co stary format i rozgrywki na starym kontynencie

1

Przez chwilę czułem bobry w ekstraklasie, ale już nie czuje xD

39

Jedno jest pewne, półfinał w Londynie nie zawiódł, wszyscy oczekiwali wujni z grzybnią i ją dostali.

2

Lech lepszy zdecydowanie ale ta czerwień to mocny kapelusz.

0

@tomek8756 wad nie ma, są tylko owady xD

0

@FcPortoFan1999 trzeba by poszukać dokladnych statystyk. Arbelola z całą pewnością złego składu nie ma.

0

Nie pamiętam trenera realu z tak fatalną statystyką. Albelola jest niesamowity. Ma bardzo przyzwoity skład, a gra całkiem fajny piach. Niesamowity fachowiec.

3

Pań trener Arbelola to jednak jest fachowiec. Oby jak najdłużej!

2

Bellerin zawsze Cie lubiłem!

0

@LukaszFan właśnie tracimy pozycje nr 20 na rzecz Szwajcarii.

1

Kto to ten Tomaszewski?

2

Kto kibicuje Barcelonie ten się w cyrku nie śmieje

1

Czerwona oczywista, mniej więcej tak samo jak powinna być czerwień dla Koke.

0

@4drian0 jak najbardziej xD

0

Karniaczek po "królewsku" czy ewidentny?

7

Z dużą dozą prawdopodobieństwa jeżeli sędzia pokazuje, że coś miało miejsce to raczej było dokładnie odwrotnie.

0

@LjakRoberciik wydaje mi się że 60 ale jak 30 to już w ogóle jaja do kwadratu były.

1

@Antimadridista_WR to jest Pan Piłkarz, co ciekawe ten facet nigdy nie schodzi z pewnego poziomu. A najśmieszniejsze jest to, że byli tacy co myśleli że można kupić takiego Pana Piłkarza za 60 baniek xD

0

@Ojciec_Dyrektor ani nie mocarna ani nie przehajpowana. Najbogatsza na pewno.

0

@vangoor Guti to ten rezerwowy za czasów galacticos? Głównie znany z kontrowersyjnych wypowiedzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?