Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik Maradona to dwójka ever. Ewentualnie Pele, za ilość wygranych mundiali.
0
Nastepny mecz Argentyna gra z Jordanią xD
1
@macio_944 jakoś poczułem duży potencjał w tym transferze, nie wiem może się mylę ale jakoś wewnętrznie czuje ten pomysł.
0
@macio_944 dlaczego jeden ??? Przecież poprzedni miał jeszcze bardziej dowalony niż ten.
3
Ten stadion w Dallas to jakiś kosmos
1
@barcanawieki Kapuadi wyjaśni tego zawodnika szybciutko.
8
Eli Junior Kroupi w sezonie 24/25 strzelił w wieku 18 lat uwaga: 22 gole w 30 meczach dla Lorient. W tym sezonie 13 bramek dla Bournemouth w Premier League.
Nie da się ukryć że tu czuć potencjał
1
@AmigoBlancos akurat dzisiaj mimo bramki gra słabo, mial kilka wybornych okazji w których się nie popisał delikatnie mówiąc
12
Ten Hamza to może być niezły grajek niedługo
0
@heniusss aż z ciekawości sprawdziłem i nie wiem skąd masz takie statystyki. W tym sezonie Turek w RM 4 gole 9 asyst. Isco w poprzednim sezonie tylko w 22 meczach 9 goli i 8 asyst.
6
@Gibbon_FCB bardziej niż wydawało mi się przed mundialem chociaż to nie to samo co stary format i rozgrywki na starym kontynencie
1
Przez chwilę czułem bobry w ekstraklasie, ale już nie czuje xD
39
Jedno jest pewne, półfinał w Londynie nie zawiódł, wszyscy oczekiwali wujni z grzybnią i ją dostali.
2
Lech lepszy zdecydowanie ale ta czerwień to mocny kapelusz.
0
@tomek8756 wad nie ma, są tylko owady xD
0
@FcPortoFan1999 trzeba by poszukać dokladnych statystyk. Arbelola z całą pewnością złego składu nie ma.
0
Nie pamiętam trenera realu z tak fatalną statystyką. Albelola jest niesamowity. Ma bardzo przyzwoity skład, a gra całkiem fajny piach. Niesamowity fachowiec.
3
Pań trener Arbelola to jednak jest fachowiec. Oby jak najdłużej!
2
Bellerin zawsze Cie lubiłem!
0
@LukaszFan właśnie tracimy pozycje nr 20 na rzecz Szwajcarii.
1
Kto to ten Tomaszewski?
2
Kto kibicuje Barcelonie ten się w cyrku nie śmieje
1
Czerwona oczywista, mniej więcej tak samo jak powinna być czerwień dla Koke.
0
@4drian0 jak najbardziej xD
0
Karniaczek po "królewsku" czy ewidentny?
7
Z dużą dozą prawdopodobieństwa jeżeli sędzia pokazuje, że coś miało miejsce to raczej było dokładnie odwrotnie.
0
@LjakRoberciik wydaje mi się że 60 ale jak 30 to już w ogóle jaja do kwadratu były.
1
@Antimadridista_WR to jest Pan Piłkarz, co ciekawe ten facet nigdy nie schodzi z pewnego poziomu. A najśmieszniejsze jest to, że byli tacy co myśleli że można kupić takiego Pana Piłkarza za 60 baniek xD
0
@Ojciec_Dyrektor ani nie mocarna ani nie przehajpowana. Najbogatsza na pewno.
0
@vangoor Guti to ten rezerwowy za czasów galacticos? Głównie znany z kontrowersyjnych wypowiedzi?