2

@Pressinho za to była poza nim. W Realu nic nie ginie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@partymaker nie, nie prawda. Jest jakaś granicą żenady

11

To jest wizerunkowy samobój Realu Madryt. Trudno o większą kompromitacja w ostatnich latach.

1

@escarabajo to najlepszy polski piłkarz jakiego w ostatnich latach wytransferował Lech Poznań.

0

Czy to prawda że Barca zastąpi Club Leon na KMŚ ?

3

Chwalić dzien w którym ten człowiek do nas nie trafił !

0

@Tuc wszystko miałeś robione podczas jednego zabiegu czy dzielone dwa?

0

@Vurt skąd takie info? Przecież, nawet Casado mówił że jest duża szansa na końcówkę sezonu.

0

@Kapitan9 zdania ekspertów podzielone xD

2

@Eto'o9 R10 faktycznie, spadli w marcu. Chociaż nie wiem jak przekłada się to na kolejki.

4

I nasz Janek Bednarek ma rekord! A właściwie jego klub z jego dużym udziałem. Otóż nikt nigdy nie spadł z PL tak szybko, bo już 6 kwietnia.

0

@barcelonaLM no zgoda ale możesz to zrobić tylko na starcie w pierwszym sezonie a co dalej? W drugim dostaniesz koronę Kielce w pucharach xD
Do tego te fatalne transfery i grywalnosc tragiczna. Moim zdaniem najgorsza seria od lat.

0

@marcin62 powiedz szczerze spodziewałeś się innej decyzji?
Przecież ten klubik z Madrytu może wszystko zrobić wszystkim, a i tak konsekwencji nie ma nigdy.
Przydomek "rządowi" nie bierze się znikąd.

0

@MesQueUnClub96 zaraz jeden z nich zagra lepszy mecz i będzie znów akacja pt. "Złoty balon" xD

0

@Kuba_6 "Od tego momentu nienawidze tego miasta" - jeszcze raz zapytam bo mam wrażenie, że nie rozumiesz tego co piszesz, co zrobiło Ci miasto Radom?

0

@Kuba_6 ja przykładowo nie lubię Pacanowa bo tam strułem się lodami xD
Nie wiem co ma miasto do twojej kontuzji, bliskich też obwiniasz o to, że Ci w życiu coś nie wychodzi?

0

@GeneralXavi musisz mieć potwierdzenie zgłoszenia na policji kradzieży

0

@Kuba_6 to znaczy, że musisz być mega inteligentny gość skoro nie lubisz tego miasta bo tam miałeś kontuzję. Powiem Ci że spoko, trampkarze młodsi czasem tak mają xD

1

@Starrk bardzo lubię astronomię, mega fajne ciekawostki. Przy opisie czarnej dziury można poruszyć również temat podróży w czasie.

0

@mekston w mojej ocenie na równo Hiszpanie z Argentyną.

1

@Starrk ja bym powiedział że Hiszpania no i Niemcy.

1

@Kuba_6 ja to nawet nie wiem jak można takie porównanie wymyślić.

3

Argentyna widać, że jest bardzo mocna. Nawet bez Messiego idą jak burza przez eliminacje. W tej chwili zupełnie inny level względem odwiecznego rywala z Ameryki Południowej.

0

@A4ron chyba ostatnim zawodnikiem do którego można mieć wątpliwości co do jakosci jest Raphinha. Pozostali to tak jak napisal kolega wyżej skład Evertonu. Pomijam już fakt że gość co niby miał mieć złoty balon nie istnieje w tej reprezentacji praktycznie nigdy.

0

@FcPortoFan1999 już za 4 lata Polska będzie mistrzem świata!

1

Dwie równe i mocne europejskie drużyny!

1

@Kapitan hawk Panie gdzie Mauritius a gdzie Wyspy Zielonego Przylądka. Dwie przeciwne strony kontynentu więc to raczej nie derby...

3

@tbas nie ma to jak wstawić randomowe wycinki z jednego meczu gościa, który nie grał regularnie od jakiegoś czasu. Przypomnę tylko ze jeszcze kilka miesięcy temu ludzie pisali o nim: "Pan Piłkarz".

33

@sokot jeden z głupszych komentarzy ostatnich dni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?