Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB aż mi się smutno zrobiło, to nie może się tak skończyć :( nie tak to miało wyglądać :(
3
@Jakchcesz był o tym caly artykuł kilka/kilkanaście tygodni temu. Musi wykonywać codziennie dodatkowy cykl ćwiczeń wzmacniających + chyba jakaś fizykoterapia.
0
@takisobiektos owszem, ale od tego czasu w sporcie minęły wieki, w tym sezonie to cień piłkarza o wątpliwej jakości.
0
@takisobiektos szkoda ze nie gral z Liverpoolem, chociaż obstawiam że niczego by to nie zmieniło.
0
@takisobiektos to obejrzyj dzisiejszy mecz raz jeszcze, możesz obejrzeć również poprzedni mecz z nami. Rzuć okiem na mecz z Valencią albo każdy inny poza Borusia, asysta z Atletico niczego nie zmienia. Kadra to tylko podsumowuje. Nie widzę dalej argumentów za Vinicjusem, poza tym kompletnie spaczona psychika. Dziś też mógł skończyć nawet z kierem, ba powinien nawet. Chyba wiesz o jakiej sytuacji mówię?
0
@Borneo cieszę się, ale oczy bolą jak widzę jaki problem sprawia język polski.
0
@takisobiektos w tym sezonie wyszedł mu 1 mecz. W każdym meczu z dużym rywalem znika w tym sezonie. W kadrze tragedia. Ktoś mu zrobił krzywdę z tym pchaniem go do złotej piłki.
0
@takisobiektos nie no możemy brać pod uwagę również poprzedni. W Madrycie chyba zagrał jeszcze gorzej z nami. A może w kadrze błyszczy?
0
@takisobiektos ma wątpliwą jakość piłkarską, jego dzisiaj nie było, zniknął. Piłka odskakiwała mu jak chłopakom z 3b.
6
Vinicjusowi to ktoś po ludzku zrobił krzywdę krzycząc, że należy mu się złota piłka, nie da się kreować do takiej nagrody tak znikającego zawodnika o tak kruchej psychice i mimo wszystko wątpliwej jakości piłkarskiej.
0
@michal26 owszem Michale, pełna zgoda. Z tym że my w 11tke utwalibysmy im licznik bramek.
0
@Borneo dasz radę przetłumaczyć na polski?
1
Gdyby nie czerwień myślę że strzelilibyśmy około 7 może 8 bramek. Niesamowite to jest.
0
Teraz wszyscy odszczekują swoje słowa o Balde! Mój człowiek, zawsze w niego wierzę!
2
@MesQueUnClub_87 ok, pełna zgoda.
0
@escarabajo to akurat racja xD
2
@escarabajo nie no hicior xD
0
@gaucho104 nie no wiadomo że Rafa > Leao, aczkolwiek niemiecka myśl szkoleniowa może mogłaby wyciągnąć z niego max zaangażowania przy utrzymaniu kreacji i techniki. Innymi słowy za odpowiedni hajs why not?
2
@Aragorn33 owszem.
0
@Faro za co chwalimy Gaviego? Za zachowanie podobne do Pana Vinicjusa?
0
@TheNekro94 ja kilka dni temu w Lidlu dostałem pytanie płacąc kartą czy chce coś przekazać.
1
@TheNekro94 no nie zgodzę się. Obecnie WOŚP zbiera środki już nie tylko raz w roku. Robiąc zakupy w Lidlu dostajesz info czy chcesz i ile chcesz przekazać na orkiestrę. Dodatkowo od Orlenu ostatnio też idzie kasa za coś (chyba od kawy ale nie pamiętam).
1
@Bykunn ja Cie nie obrażam, stwierdziłem jedynie że poleciałeś po całości w swojej wypowiedzi. No nic zdarza się nawet najlepszym.
0
@Hasszz nie za pół roku tylko za półtora a to znacząca różnica
0
@kamiVeB on tego nie rozumie, to wyższy szczebel odklejenia. Do tego co napisałeś można jeszcze dodać że chyba nikt w Europie na takim poziomie nie umie tak wykorzystać swoich zasobów młodzieży, dając co roku nowe gwiazdy.
3
W takiej formie i z takimi umiejętnościami to de Jong trofeów może szukać w Heerenveen albo Slovanie Bratysława.
1
@Demazo ok. To tak sobie zapisz w zeszycie.
0
De Jong to jest geniusz, co za asysta!
3
Balde zły Balde słaby a jak pójdzie swoją stroną i wyłoży pewniaka to cisza. Brawo dla Gaviego i Balde.
0
@Nieznajomy ale jakbyś śledził pojawiające się wiadomości to wiedziałbyś że potwierdzenie przelewu nie było nigdy do tej pory stosowane, dlatego wyszedł cyrk którego pewnie można było uniknąć ale jak widać każdy pstryczek w nos Barcelony jest mile widziany w niektórych kręgach.