Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz Euro kobiet < mecz okręgówki u mnie we wsi.
0
@gaucho104 leasing na 6lat? Z tego co wiem to preferencyjne warunki są do 4 lat.
0
@Popitek12 sam grałeś?
0
@MesQueUnClub_87 poprostu moja firma (miejsce pracy) jest dużo dużo większa i zawsze a to na jednym a to na drugim piętrze znajdzie się jakaś toaleta. Ostatnio taką właśnie znalazłem gdzie praktycznie nikogo nie ma xD ale masz rację wszysgki zależy od wielkości miejsca pracy.
0
@MesQueUnClub_87 pfff. Proszę Cie, no chyba że robota w Januszex-ie to pełna zgoda.
1
@draxidox co to za gierka?
0
@Katalończyk 99 ten ciąg było widać w okolicy 90 minuty gdy miał piłkę na strzał w okolicy 18-19 metra a podał do tyłu. Nawet komentator go dojechał że napastnik musi walić z takiej pozycji. Kompletnie nic nie wniósł wczoraj.
0
@KamQiX więcej chyba, ja bym obstawiał koło 35 minuty.
0
@gumaz a myślisz, że tam nie ma?
5
@alianta2 jak brakuje mu fizyczności skoro wczoraj wystarczyło żeby rękę na wielkim chłopie położyła a ten upadł jakby go piorun raził.
5
Dla tych co narzekają przypominam, że jeszcze niedawno nie potrafiliśmy strzelać na wyjazdach w meczach LM z poważnymi drużynami, a dziś:
"FC Barcelona jest pierwszym zespołem od 03.11.2021 roku, który pokonał BVB na ich własnym terenie w rozgrywkach Ligi Mistrzów UEFA".
3
@mordini123 otóż to. Fatalny komentarz. Szkoda.
0
@misterio z tym że te bramki dość szczęśliwe w jego wykonaniu, przy drugiej to już każdy myślał że przyjęciem piłki sam sobie pod górkę zrobił
6
@Worny ja przy bramkach myślałem że jest spalony bo emocji w głosie jak na grzybobraniu
1
@partymaker bo to było technicznie fatalne przyjęcie
1
Fermin mimio że nawet nie dotknął piłki zrobił ruch lepiej niż przyjmował Ferran xD
2
Ależ ten Cubarsi musi być silny. Chłop jak piorunem rażony pada xD
0
Może w 10tke bez Rekina byłoby łatwiej
7
@arasz1819 może i nie umie w karne, ale za to umie w spalone.
0
Nawet rekin to wykorzystał xD
0
@paquito88 pierwsze o czym pomyślałem ;)
0
@Eklerek przepraszam, ale nie podpowiem, wypadłem z obiegu jeżeli chodzi o komputerowe nowinki.
0
@Eklerek sarkazm, żart, luzuj poślad.
1
@Nightraider najważniejsze że za chwilę nasza obrona będzie miała zmienników bo chłopaki ciągną niemal wszystko sami od początku.
2
@Kgorecki2500 może nie za dobry, ale za to drogi xD
0
@TheNekro94 rozwiń proszę "sprawa się ruszyła". Zaintrygowałeś mnie.
Ps. Nie komentuje słów posła konferencji.
1
@fart weźmie Alonso, tak mi się wydaje, aczkolwiek kto to wie ;)
2
@fart co wy macie z tym Klopp-em, facet nigdy nie chciał trenować klubów z absolutnej topki tylko brał podupadłe potęgi i regenerował je jak Mieciu mechanik turbinę z Passata. Do tego dostał właśnie ciepłą posadę w red bull. Bardziej skłaniam się do pierwszej części twojej wypowiedzi. Klaskanie zawsze u śmietankowych w modzie.
39
Trzeba przyznac że potęgi idą łeb w łeb. Real 24, PSG 25 miejsce.
0
@tbas też mi się to w oczy rzuciło. Taki mało groźny, ale za to agresywny i wiecznie zdziwiony.