0

@gumaz Euro kobiet < mecz okręgówki u mnie we wsi.

0

@gaucho104 leasing na 6lat? Z tego co wiem to preferencyjne warunki są do 4 lat.

0

@Popitek12 sam grałeś?

0

@MesQueUnClub_87 poprostu moja firma (miejsce pracy) jest dużo dużo większa i zawsze a to na jednym a to na drugim piętrze znajdzie się jakaś toaleta. Ostatnio taką właśnie znalazłem gdzie praktycznie nikogo nie ma xD ale masz rację wszysgki zależy od wielkości miejsca pracy.

0

@MesQueUnClub_87 pfff. Proszę Cie, no chyba że robota w Januszex-ie to pełna zgoda.

1

@draxidox co to za gierka?

0

@Katalończyk 99 ten ciąg było widać w okolicy 90 minuty gdy miał piłkę na strzał w okolicy 18-19 metra a podał do tyłu. Nawet komentator go dojechał że napastnik musi walić z takiej pozycji. Kompletnie nic nie wniósł wczoraj.

0

@KamQiX więcej chyba, ja bym obstawiał koło 35 minuty.

0

@gumaz a myślisz, że tam nie ma?

5

@alianta2 jak brakuje mu fizyczności skoro wczoraj wystarczyło żeby rękę na wielkim chłopie położyła a ten upadł jakby go piorun raził.

5

Dla tych co narzekają przypominam, że jeszcze niedawno nie potrafiliśmy strzelać na wyjazdach w meczach LM z poważnymi drużynami, a dziś:
"FC Barcelona jest pierwszym zespołem od 03.11.2021 roku, który pokonał BVB na ich własnym terenie w rozgrywkach Ligi Mistrzów UEFA".

3

@mordini123 otóż to. Fatalny komentarz. Szkoda.

0

@misterio z tym że te bramki dość szczęśliwe w jego wykonaniu, przy drugiej to już każdy myślał że przyjęciem piłki sam sobie pod górkę zrobił

6

@Worny ja przy bramkach myślałem że jest spalony bo emocji w głosie jak na grzybobraniu

1

@partymaker bo to było technicznie fatalne przyjęcie

1

Fermin mimio że nawet nie dotknął piłki zrobił ruch lepiej niż przyjmował Ferran xD

2

Ależ ten Cubarsi musi być silny. Chłop jak piorunem rażony pada xD

0

Może w 10tke bez Rekina byłoby łatwiej

7

@arasz1819 może i nie umie w karne, ale za to umie w spalone.

0

Nawet rekin to wykorzystał xD

0

@paquito88 pierwsze o czym pomyślałem ;)

0

@Eklerek przepraszam, ale nie podpowiem, wypadłem z obiegu jeżeli chodzi o komputerowe nowinki.

0

@Eklerek sarkazm, żart, luzuj poślad.

1

@Nightraider najważniejsze że za chwilę nasza obrona będzie miała zmienników bo chłopaki ciągną niemal wszystko sami od początku.

2

@Kgorecki2500 może nie za dobry, ale za to drogi xD

0

@TheNekro94 rozwiń proszę "sprawa się ruszyła". Zaintrygowałeś mnie.

Ps. Nie komentuje słów posła konferencji.

1

@fart weźmie Alonso, tak mi się wydaje, aczkolwiek kto to wie ;)

2

@fart co wy macie z tym Klopp-em, facet nigdy nie chciał trenować klubów z absolutnej topki tylko brał podupadłe potęgi i regenerował je jak Mieciu mechanik turbinę z Passata. Do tego dostał właśnie ciepłą posadę w red bull. Bardziej skłaniam się do pierwszej części twojej wypowiedzi. Klaskanie zawsze u śmietankowych w modzie.

39

Trzeba przyznac że potęgi idą łeb w łeb. Real 24, PSG 25 miejsce.

0

@tbas też mi się to w oczy rzuciło. Taki mało groźny, ale za to agresywny i wiecznie zdziwiony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?