0

Na tle Zalewskiego taki Kamiński to wygląda jak amator. Duża dysproporcji na skrzydłach.

0

@DonCarletto no i wystarczyło

1

@MesQueUnClub_87 tak jak w USA, bezpieczne rozwiązanie.

0

@barcelonaLM globalnym tak, ale promuje dużych i wysokich, piłka nożna nikogo nie promuje, tu każdy znajdzie pozycje na którą pasuje idealnie.

0

@icon3520 w 2006 roku skróciłem swój pobyt na Florydzie o jeden dzień bo zbliżało się tornado, dodam że rok wcześniej przeszło jeszcze większe. A dlaczego powstają, a no gdyż:
Gorące masy powietrze znad zatoki meksykańskiej i Karaibów spotykają się z zimnym powietrzem z Kanady, dodatkowe jest to stosunkowo płaski i duży teren, nie licząc Appalach-ów od zachodu to mamy obszar od Illinois do Florydy niemal płaski jak na stole co wiadomo jakie może mieć konsekwencje.

0

@AduŚ07 zerwał prawie wszystko? Zachęcam do lektury budowy stawu kolanowego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kanver_ o to nie widziałem, dzięki za informację.

0

@kanver_ dlaczego 1.000 ? A nie 0.5 punkta?

0

@jacobFCB obleśne, szkoda dzieci.

4

@BORO_12 Casado zasługuje na więcej szacunku, w każdym meczu udowadnia że ma wielki potencjał. Nie zdziwię się jak za kilka miesięcy zobaczymy go z powołaniem do kadry.

1

@MesQueUnClub_87 ale kluczem chyba jest słowo "w przypadku wątpliwości". Moim zdaniem nic to nie zmienia, taka sztuka dla sztuki.

1

@Comentateiro przecież PSG nie ma szans na LM nie przez słabego bramkarza, tylko przez mierną kadrę jako całość, gdzie gwiazdą jest Ousmane raz się uda raz nie uda Dembele.

0

@bartekvisca możesz patrzeć nawet co dwie minuty, aktualizacje są po pewnym etapie lub raz, dwa razy w miesiącu.

0

@bartekvisca a po co Ci oglądać foty Świecickiego, czy kogoś innego jak wszystko na bieżąco można oglądać na stadiony.net ?

0

@Archie pamiętam jak butem kiedyś rzucał xD

0

@Murazor no gotówkowe, a jakie inne miałyby wchodzić?

12

@Arcybiskup nie no źródło kozak xD xD xD

0

@MOLESTA mogą pod dwoma warunkami:
Gdy wypada ktoś na długi czas i jest wyrejestrowany, ale możesz to zrobić tylko wewnątrz ligi.

0

@tbas no ale klauzula nie ma nic do tego. Poza okienkiem możesz ściągnąć tylko piłkarza z tej samej ligi, a Diogo gra w Porto.

0

@Azazel_Pazuzu do tego brak czerwonej kartki po faulu na Yamal-u.

1

@Peniu no ale chyba nie porównujesz teraz Inakiego do Stegena?

1

Najgorsza możliwa decyzja to postawienie na Inaki Pena. Tutaj może zaważyć się los tego sezonu. Oby szybko dogadać kogoś sensownego.

1

@Axoon minuta około 68 chłop wychodzi cofa się i znów wychodzi. Szybko dogadać transfer kogoś sensownego.

0

@Eto'o9 R10 jak wół stoi: najwcześniej 20 października na mecz z Sevilla, realnie jeszcze dwa tygodnie później. Dodatkowo napisane: nie będzie presji powrotu.
Czytanie ze zrozumieniem.

1

@Eto'o9 R10 gdzie jest informacja ze Gavi wraca "na dniach" ?
Do tej pory tylko info ze ostrożność najważniejsza, a realny termin powrotu to początek listopada.

5

Ferran jest zawsze gotowy do gry w Europie, ale to Europa nie jest gotowa na jego grę xD

2

Byk już taki jeden co mu klub doradzał operacje, skończyło się każdy wie jak. A szkoda bo swego czasu był top5 obrońców na świecie.

7

"Z trenerem Probierzem jest co raz lepiej"
- Skorupski.

0

@vangoor łzy sołtysa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?