1

Najniższy wymiar kary ;)

0

@Borneo za dzwon to się schował Rysiek. Możesz pisać poprawniej?

0

@mientusek1407 wśród najlepszych jest z całą pewnością, pytanie tylko o jak szerokim gronie mówimy. Jest wybitnym piłkarzem i tylko skrajny ignorant tego nie powie. Myślę, również że z każdym sezonem będziemy oglądać co raz lepszą wersję naszego pomocnika.

0

@gumaz zabezpieczam rodzinę to na pewno, a sam zostaje.

0

@Pedri16Future z tym że dalej było to wujowo.

0

@Pedri16Future @4drian0 kibice reprezentacji Brazyli chyba mają inne zdanie xD o ostatnim klasyku nie wspomnę a to jedyny prawdziwy sprawdzian jaki mieli z drużynami z absolutnej topki. Teraz Liverpool będzie kolejną drużyną z absolutnego top-u.

0

Paradoksalnie ta kontuzja Vinicjusa tylko może wzmocnić Real. Oni mają przepych na lewej stronie i rozbujałe ego na kilku pozycjach. Poza tym Brazol czesto w trudnych meczach ginął na 90 minut. Będą grać pod Mekambe.

1

@neurath a czemu nie 4 ? Albo 5, to wtedy to byśmy wygrali 7-0.

4

Nie da się czytać tego pierdolenia, jak wygrywamy to najlepsza drużyna w Europie, jak przegrywamy to sprzedajemy wszystkich i kupujemy wszystkich.

To jest sezon, meczy jest mnóstwo, będą gorsze i lepsze mecze. Proste.

4

Juz wiadomo dlaczego Fort nie gra tyle co niektórzy sobie życzyli

2

Vinagre bawi się w tej naszej lidze

1

@AbdulWisimuel kupuje nowe odsłony gry co roku, ale w tym roku przegieli. Gra jest tragiczna, wszystko jest tragiczne. Nawet menu w trybie kariery jest nieczytelne i nieintuicyjne. Upadek totalny.

1

@Deeespacito jak u Hitchcock-a napięcie tylko rośnie xD

3

Box to box 11 na 11 xD

1

Ale urrrrrrwał !

0

@MesQueUnClub96 ty tak pieprzysz żeby pieprzyć czy masz w tym jakiś interes? Po co komentujesz jak nie masz o czymś pojęcia?

0

@MOLESTA raczej 3-1, aż tyle my sytuacji nie mieliśmy

0

0

@Pedri16Future co ty gadasz

0

I cyk szkocja w play off xD

0

Ładnie ebnął ten koliga

0

@Kidd ale akurat Karola to ty szanuj, za każdym razem gdy jestem na meczu to mam wrażenie że ten chłopak zawsze stara się najwięcej

2

Arkadio Milik to jeszcze sportowo żyje?

0

@damian16161212 i Mirka Szymkowiaka

0

@Herato to byly bardzo dobre minuty, dokładnie dwie minuty.

0

Ale bym se zrobił zdjęcie z takim Scotem Douglas-Wilsonem

0

@Seledynowy weź przestań.

0

Co to się staneło ?

0

@Messiankaramessi gdyby babka miała wąsy to by dziadkiem była.

1

Getafe przypomina Barce mniej więcej tak jak dziadek babkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?