Odcinkowy
Dołączył/a: luty 2020
Grzdów Zdrój
13 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Najniższy wymiar kary ;)
0
@Borneo za dzwon to się schował Rysiek. Możesz pisać poprawniej?
0
@mientusek1407 wśród najlepszych jest z całą pewnością, pytanie tylko o jak szerokim gronie mówimy. Jest wybitnym piłkarzem i tylko skrajny ignorant tego nie powie. Myślę, również że z każdym sezonem będziemy oglądać co raz lepszą wersję naszego pomocnika.
0
@gumaz zabezpieczam rodzinę to na pewno, a sam zostaje.
0
@Pedri16Future z tym że dalej było to wujowo.
0
@Pedri16Future @4drian0 kibice reprezentacji Brazyli chyba mają inne zdanie xD o ostatnim klasyku nie wspomnę a to jedyny prawdziwy sprawdzian jaki mieli z drużynami z absolutnej topki. Teraz Liverpool będzie kolejną drużyną z absolutnego top-u.
0
Paradoksalnie ta kontuzja Vinicjusa tylko może wzmocnić Real. Oni mają przepych na lewej stronie i rozbujałe ego na kilku pozycjach. Poza tym Brazol czesto w trudnych meczach ginął na 90 minut. Będą grać pod Mekambe.
1
@neurath a czemu nie 4 ? Albo 5, to wtedy to byśmy wygrali 7-0.
4
Nie da się czytać tego pierdolenia, jak wygrywamy to najlepsza drużyna w Europie, jak przegrywamy to sprzedajemy wszystkich i kupujemy wszystkich.
To jest sezon, meczy jest mnóstwo, będą gorsze i lepsze mecze. Proste.
4
Juz wiadomo dlaczego Fort nie gra tyle co niektórzy sobie życzyli
2
Vinagre bawi się w tej naszej lidze
1
@AbdulWisimuel kupuje nowe odsłony gry co roku, ale w tym roku przegieli. Gra jest tragiczna, wszystko jest tragiczne. Nawet menu w trybie kariery jest nieczytelne i nieintuicyjne. Upadek totalny.
1
@Deeespacito jak u Hitchcock-a napięcie tylko rośnie xD
3
Box to box 11 na 11 xD
1
Ale urrrrrrwał !
0
@MesQueUnClub96 ty tak pieprzysz żeby pieprzyć czy masz w tym jakiś interes? Po co komentujesz jak nie masz o czymś pojęcia?
0
@MOLESTA raczej 3-1, aż tyle my sytuacji nie mieliśmy
0
@MesQueUnClub96 czemu?
0
@Pedri16Future co ty gadasz
0
I cyk szkocja w play off xD
0
Ładnie ebnął ten koliga
0
@Kidd ale akurat Karola to ty szanuj, za każdym razem gdy jestem na meczu to mam wrażenie że ten chłopak zawsze stara się najwięcej
2
Arkadio Milik to jeszcze sportowo żyje?
0
@damian16161212 i Mirka Szymkowiaka
0
@Herato to byly bardzo dobre minuty, dokładnie dwie minuty.
0
Ale bym se zrobił zdjęcie z takim Scotem Douglas-Wilsonem
0
@Seledynowy weź przestań.
0
Co to się staneło ?
0
@Messiankaramessi gdyby babka miała wąsy to by dziadkiem była.
1
Getafe przypomina Barce mniej więcej tak jak dziadek babkę.