1

@Sulimo fasolka po bretońsku top of the top.

0

@Katalończyk 99 ale dlaczego? Jeżeli oświetlenie, zadaszenie i podgrzewanie murawy jest ok to czemu nie. Jak byłem dzieckiem to większość stadionów tak wyglądało.

1

Niesamowity wielbłąd sędziego. Trudno o bardziej wyrazisty karny. Betis okradziony.

0

@MesQueUnClub96 mlody jesteś to nie kojarzysz, starsi kibice doskonale wiedzą co było chwilę wcześniej przed bramką. To było zwykłe oszustwo.

2

@Criss18Barca i dlatego tydzień temu 3 z 4 klubow wyleciało z hukiem z LM?

0

@Ricardinio14 Koperta i flaszka.

1

@VamosRakieta nie myli się ten co nic nie robi.

1

@Bykunn dlaczego daremna? Bo napiszesz argument typu:
"xD chyba ci coś ciężkiego na głowę upadło" i to ma być dyskusja?

Czytałeś kiedyś opracowania i założenia doktryn wojennych Ukrainy?
Jeżeli nie to polecam zagłębić się w temat.

Jeżeli umiesz liczyć, a zakładam, że umiesz to łatwo można przewidzieć i dotrzeć do informacji ile sprzętu wojskowego traci Ukraina na miesiąc. (Jeżeli nie dotrzesz do takich dajnych to popatrz na straty Rosjan i podziel na pół). Jak nie wiesz czemu na pół to chętnie wyjaśnie.
Potem zobacz jaki sprzęt wojskowy Ukraina jest w stanie produkować sama i masz gotowy wynik. Celowo pomijam pomoc wojskową od Europy bo takowa ma wymiar z każdym miesiącem co raz bardziej symboliczny. Zakładam że wiesz dlaczego.

1

@Bykunn czytając to co wypisujesz to wybacz, ale tak myślę że nie jesteś świadomy.
Nie ma czegoś takiego jak ostatnie słowo, bez pomocy z USA Ukraina upada w kilka tygodni, a władzę przejmują Rosjanie i wiesz do kogo będzie należało wtedy ostatnie słowo?

4

@Bykunn posiadają dowolną ilość form nacisku na Ukrainę, mogą wybierać i przebierać w nieskończoność, od wyłączenia starlink-ow po naciski gospodarcze, nakładanie ceł, wymianę towarów, dostarczania pomocy wojskowej, medycznej, technicznej czy szkoleniowej. Od decyzji jednego człowieka zależy los milionów. Bez znaczenia jest co powie "dej", on jest tylko do wykonania poleceń, pomijam już fakt że wszystkie organizacje międzynarodowe są sterowane przez Usa lub ich sojuszników.

3

@Bykunn ty tak serio, czy żartujesz?

0

@FCB_dimiC dsg to wyjątkowo delikatna skrzynia, mocno bym się zastanawiał nad taką zmianą.

4

@Pedri16Future nie wiem jaki mecz widziałeś ale u mnie zremisowali.

0

Polecam włączyć nawet na chwilę Ruch-Wisla żeby zobaczyć jak wygląda murawa xD

0

@kulek22 a i owszem, o tym samym pomyślałem. Chociaż na tle nie najmocniejszego Evertonu wyglądają bardzo słabo.

1

United na dobrej drodze do spadku. Dramatycznie wygląda ich gra.

3

Ten tydzień zweryfikował przereklamaowaną serię A. Atalanta, Juventus i Milan już poza Ligą Mistrzów. Nawet Holandia ma więcej klubów w 1/8.

3

Ale ten Paixao w Gdańsku footballu się nauczył i hasa teraz jak szalony xD

3

@Kondziubarca Magda Biejat aż 2,1% ??? Podejrzewam że tutaj jest błąd jakiś.

1

@FcPortoFan1999 na Syberii to oni wtedy okna zamykają.

0

Dziś nad ranem temperatura w Tatrach Zachodnich spadła poniżej -41,3℃.

0

@barcelonaLM jeśli nazwanie awansu do 1/8 europejskich pucharów jest niczym a przecież możliwy jest nawet jeszcze lepszy wynik jest niczym to życzyłbym każdej polskiej drużynie co sezon takie nic.

2

@FcPortoFan1999 szczególnie, że mamy niespodziankę w pierwszym meczu Molde - Shamrock.

0

@Borneo dałbyś radę przetłumaczyć z murzyńskiego na nasz?

1

@mindbender84 dla zasady penalty for realmadrit

0

@jacobFCB no nie wiem, może chodzi o klasę sportową? Przecież taki Stefan Kraft od lat jest w topce i nie może z niej wypaść.

1

@SelloutCrowd ciekawe czy tak samo się zachował w sprawie wątpliwej bramki dla Sevilli.

1

Piękny Rafa :) brawo

0

Powtórzę to co pisałem już kiedyś:
Fermin jak to Fermin poniżej pewnego poziomu nie schodzi.

1

@Kgorecki2500 rower swój czy firma inwestuje w pracownika? Jak można sobie dorobić na takiej działalności?
PS. przyjemne i pożyteczne w jednym :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?